Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

Premo, w takim razie zmyliła mnie informacja na stronei sjs, która mówi: "To trzydniowe spotkanie to coś więcej niż tylko standardowe kursy doskonalenia techniki jazdy, jakie dostępne są na rynku" w dziale szkolenie dla właścicieli subaru ;)

 

No ale kończąc wątek i moją niewiedze.. zapisany na 12go września :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, w takim razie zmyliła mnie informacja na stronei sjs, która mówi: "To trzydniowe spotkanie to coś więcej niż tylko standardowe kursy doskonalenia techniki jazdy, jakie dostępne są na rynku" w dziale szkolenie dla właścicieli subaru ;)

 

No ale kończąc wątek i moją niewiedze.. zapisany na 12go września :)

 

pozdrawiam

Ja tez jadę 12-go. Wstyd sie przyznać ale pomimo tylu razy na"Kielcach" przez ostatnie 10 lat , nigdy nie skorzystałem z przedmiotowego szkolenia.... :-( Teraz nadrobię zaległości..... Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli podsumowanie jest takie, że pierwszy stopień najlepiej zrobić normalnie, grupowo? Drugi też, najlepiej kilka razy i dopiero poźniej 1/1?

Dokładnie i ćwiczyć,trenować pomiędzy szkoleniami,żeby utrwalić odruchy i reakcje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co obejmuje III stopień? Jest o nim wzmianka przy ofercie 1/1 na 18 września, ale nie ma żadnego rozwinięcia, jak przy I i II.

 

Generalnie III stopień jest w przygotowaniu i dlatego nie ma opisu na oficjalnej stronie. Jak pytałem o III stopień po tym jak zaliczyłem II to dostałem info żeby się zapisać 1/1 II stopień i nie pożałuję :) No i nie żałuję ;) Las, boki, hamowanie lewa itd itp. Jest fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tym post-16237-1441538611,0189_thumb.jpg

 

Ale różnie z tym może być i się może okazać że będę musiał wziąć coś z SJS. Jutro się okaże jak zadzwonię do tych co mi go składają :)

Jak go nie poskładają to pewnie jak każdy o zdrowych zmysłach wezmę SJSowego Subaru :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma opcji żeby przeskoczyć któryś ze stopni szkolenia,czyli I czy II stopień i bezpośrednio się załapać na szkolenie 1 na 1.

Bylem na 3 szkoleniach w SJS - wszystkie 1 na 1. Bez wiekszego problemu. ;) 

 

 

 

Dla właścicieli sti jest odrębne szkolenie, które "funduje" SIP, do wykorzystania po zakupie samochodu w ciągu roku - czyli jak dla każdego kupionego Subaru.

Nie tylko STI, ale WRX takze tak bylo. :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...