Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

byłem wczoraj  ;) 1/1

Było super - jak zawsze. Do tego mega zmienna pogoda - śnieg, lód, deszcz, grad, słońce, księżyc  :P itp. A ja na letnich  :yahoo:

Zrobione ponad 200 km - gdzie do południa prędkość max poniżej 35 km/h  :biglol:

Edytowane przez Platon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Ja jestem w czwartek :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

O Ty ...  :angry:

;)

 

Muszę się "naumić" lewą dobrze hamować żeby Ci dorównać następnym razem jak będziemy czasówki kręcić :P Nie może być tak że we własnym samochodzie jestem wolniejszy od Ciebie ;)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jestem w czwartek :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

O Ty ...  :angry:

;)

 

Muszę się "naumić" lewą dobrze hamować żeby Ci dorównać następnym razem jak będziemy czasówki kręcić :P Nie może być tak że we własnym samochodzie jestem wolniejszy od Ciebie ;)

 

Skromniacha się znalazł  :P  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hey, troche odkopie żeby nowego nie zakładać. Po zmianie auta na WRXa chciałem sobie zafundować szkolenie, tylko pytanie moje tyczy się szkolenia 1na1 w kielcach. Czy takie szkolenie jest organizowane w czasie trwania szkoleń 1go i 2giego stopnia tylko z osoba indywidulanie? Dodam, że na stronie nie ma możliwości wyboru takiej opcji (1na1) podczas rejestracji no i nie ma również ceny, chodz tu podawaliście 1200. Ktoś jest w stanie powiedzieć jak w ogołe na takie szkolenie sie umawia, jaka jest faktyczna cena.. i czy warto bez 1go stopnia brac od razu indywidulany czy jednak poprostu pojechać normanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w SJS na szkoleniu 1na1. Natomiast jeśli miałbym coś radzić, to ja bym wziął najpierw normalny 1szy stopień, zobaczył jak to jest, porozmawiał z instruktorami i dopiero potem decydował albo o 2 stopniu albo o indywidualnym toku.

 

IMO te szkolenia na 1 i 2 stopień bardzo dużo dają. Nie wiem czy nie szkoda kasy na indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1na1 to zupełnie inna bajka niż grupowe. Zdecydowanie więcej się można nauczyć i przede wszystkim zdecydowanie więcej kilometrów zrobić niż na grupowym.

Co do tego jak się jeździ, to różnie. Czasami szkolenie jest w tym samym czasie co grupowe a czasami trafia się że samemu jest się na torze.

Cena 1200, zapisujesz się drogą mailową.

 

Program szkolenia 1na1 na początku będzie taki sam jak na pierwszym stopniu (chyba że masz już go za sobą). Na kolejnych szkoleniach zaczynają się dopiero "hardcory" ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja m. in od instruktorów słyszałem, że powinno się najpierw zaliczyć "jedynkę", potem 2 tak ze 2-3 razy i dopiero kiedy jus trochę "kumasz bazę" zapisać się na 1na1 :) Wtedy efekty takiego szkolenia bedą lepsze :)

 

 

Sent with Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby przeskoczyć któryś ze stopni szkolenia,czyli I czy II stopień i bezpośrednio się załapać na szkolenie 1 na 1. ;)

Te szkolenia i ich elementy uzupełniają się wzajemnie,instruktorzy też muszą przyjrzeć się kandydatowi na "rajdowca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby przeskoczyć któryś ze stopni szkolenia,czyli I czy II stopień i bezpośrednio się załapać na szkolenie 1 na 1. ;)

Te szkolenia i ich elementy uzupełniają się wzajemnie,instruktorzy też muszą przyjrzeć się kandydatowi na "rajdowca".

Tak jest, inna sprawa, żeby nie jeździć na szkolenia po to by tylko przyjąć do wiadomości informacje od instruktorów, wazne aby ten czas miedzy szkoleniami poświęcić na wdrożenie w życie nowych nawyków.

Jak sie pojedzie na szkolenie 1:1 i bedzie sie kręcić kierownicą metodą mydełka FA, dokręcać na zakrętach, to tylko sie wkurzy instruktorów ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no i to mi wyjaśnia dużo ;) myślałem że te szkolenia 1na1 to bardziej 1-2gi poziom tylko bez reszty ludzi, cos ala to co jest w 3dniowym dla właścicieli STi tylko wsadzone w 1 dzień.

 

Dzięki again za informacje. jak mówiłem, póki co 1 poziom, a później zobaczymy.

Edytowane przez mar3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no i to mi wyjaśnia dużo ;) myślałem że te szkolenia 1na1 to bardziej 1-2gi poziom tylko bez reszty ludzi,

Dokładnie jest to właśnie to co napisałeś.

Jak to już ktoś napisał nie przeskoczysz poziomów szkolenia. Najpierw I a potem II stopień. 1na1 nie ma tutaj nic do znaczenia.

W 1na1 masz ten wielki + że instruktor się skupia tylko na Tobie i to że w ciągu szkolenia zrobisz sporo więcej kilometrów.

 

Na Twoim miejscu I stopień robiłbym grupowo. II stopień jeżeli tylko jest kasa to w systemie 1na1. Do tego moim zdaniem warto powtarzać wtedy 1na1 z tym samym instruktorem. Dzięki temu wie już co potrafisz i nie ma miękkiej gry ;)

 

Aha i zaliczenie II stopnia potrafi zająć trochę czasu ..... ewentualnie ja jestem jakiś niepełnosprytny :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaliczyłeś II stopnia po kursach 1:1 ?

Ach, no i to mi wyjaśnia dużo ;) myślałem że te szkolenia 1na1 to bardziej 1-2gi poziom tylko bez reszty ludzi, cos ala to co jest w 3dniowym dla właścicieli STi tylko wsadzone w 1 dzień.

 

Dzięki again za informacje. jak mówiłem, póki co 1 poziom, a później zobaczymy.

nie ma czegoś takiego jak 3 dniowy dla włascicieli sti, pewnie poczytałeś o szkoleniach które organizuje MTS Dzierżoniów dla swoich klientów + sjs zlot subaru. To sie zdarza bardzo rzadko, ewenement raz na kilkanaście miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla właścicieli sti jest odrębne szkolenie, które "funduje" SIP, do wykorzystania po zakupie samochodu w ciągu roku - czyli jak dla każdego kupionego Subaru. Tyle tylko, że to szkolenie to jest to takie troszkę pomieszanie 1 i 2 stopnia (ze znaczącą przewagą pierwszego) w formule 1/1, ale jednodniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...