Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gdzieś dostępna lista terminów (i miejsc) szkolenia SJS (nowe auto)? Wcześniej na stronie SJS była ładna rozpiska, teraz jest nowa strona i brak terminarza.

Dostaje zaproszenia na email, ale mam wrażenie (czytając wasze wpisy), że nie ma tam pełnej listy terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, keyman napisał:

Jest gdzieś dostępna lista terminów (i miejsc) szkolenia SJS (nowe auto)? Wcześniej na stronie SJS była ładna rozpiska, teraz jest nowa strona i brak terminarza.

Dostaje zaproszenia na email, ale mam wrażenie (czytając wasze wpisy), że nie ma tam pełnej listy terminów.

https://drivingacademy.pl/kalendarz-szkolen

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto odkupi voucher na szkolenie I stopnia w Kielcach? Choinkowy prezent dla żony, z którego nie chce skorzystać, ponieważ 'nie jeździ szybko'. Próbowałem polemizować z tym argumentem, z wiadomym z góry skutkiem. Ja nie skorzystam,  mam SJS zaliczony, córka nie ma jeszcze prawka. 20% taniej od regularnej ceny. Voucher do wykorzystania do końca listopada b.r.

EDIT; voucher przeszedł w dobre ręce

Edytowane przez gourmet
sold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gourmet napisał:

Kto odkupi voucher na szkolenie I stopnia w Kielcach? Choinkowy prezent dla żony, z którego nie chce skorzystać, ponieważ 'nie jeździ szybko'. Próbowałem polemizować z tym argumentem, z wiadomym z góry skutkiem. Ja nie skorzystam,  mam SJS zaliczony, córka nie ma jeszcze prawka. 20% taniej od regularnej ceny. Voucher do wykorzystania do końca listopada b.r.

Teraz to piszesz? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem po raz kolejny.

Tym razem II stopień 1/1 BRZ- tem. 

Zrobiłem na torze 170km.

Powoli zaczynam czuć ten samochód. ;)

 

Polecam każdemu, kto ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości czy warto. :ok:

 

W tym samym czasie @Justi odbyła szkolenie Eyesight. Też była zadowolona, że dała się namówić na szkolenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przemekka napisał:

 

Zrobiłem na torze 170km.

 

Patrz, to podobnie jak Ja ale ja jeszcze miałem kilka metrow poza torem :biglol:

4 godziny temu, przemekka napisał:

 

Polecam każdemu, kto ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości czy warto. :ok:

 

Warto, naprawde warto... Tylko czemu ta Miedziana Góra jest tak daleko od ZS... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem razem z żoną 13-go maja w Dolsku. Warto było. Po zaliczeniu obrotu 360 stopni na płycie moja żona miała dużego banana na twarzy. Czekaliśmy długo, cały czas Miedziana i Miedziana. Aż wreszcie doczekaliśmy się i było pod nosem. Przemek z SJS zachęcił nas na II stopień , ale tylko tor Kielce. Warunki do szybkie jazdy itd..

Generalnie warto jechać, aby poznać swój samochód i poprawić umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.05.2019 o 15:01, FOREK08 napisał:

Generalnie warto jechać, aby poznać swój samochód i poprawić umiejętności...

Potwierdzam,że warto. Dziś zaliczyłam z mężem szkolenie na torze Łódź. Też wyczekaliśmy, aż trafił się dobry termin i bliska lokalizacja. No i oczywiście jest ochota na dalszy ciąg, czyli II stopień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I ja wreszcie się wstrzeliłem, na 24 listopada bliziutko domu czyli w Warszawie, na dawnym lotnisku na Bemowie.

 

Kiedyś kiedyś, gdy już lotnisko w dużej części lotniskiem nie było, a dało się tam już wjechać z okolicznych osiedli to raz tam zostałem zawieziony jakimś "kanciakiem" czy Wartburgiem i ze 130 km/godz tośmy tam pojechali, po bezkresnym jak się wydawało pasie startowym. Teraz tam jeżdżą tramwaje i autobusy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci ciekawostka. Zajrzałem na https://drivingacademy.pl/kalendarz-szkolen

 

Nie wiadomo po co zajrzałem będąc "przyjętym" na 24 listopada bo okazało się, że są wolne miejsca na 23 listopada choć dla mnie już nie było (odpowiedziałem na maila po 56 minutach) i wspaniałomyślnie zaproponowano mi termin 24 listopada.

 

Może mi ktoś wytłumaczy o co mi właściwie chodzi bo te wolne miejsca (5 miejsc) na 23 listopada są tylko po 490 złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest jakiś klucz ustalania terminów na SJS w Kielcach?

Kilka lat temu robiliśmy z żoną szkolenie na Torze Wrocław a teraz chcielibyśmy zrobić je w warunkach zimowych w Kielcach. Z tego powodu czekam do ostatniej chwili bo darmowe szkolenie przysługuje mi do 1 lutego 2020 ale mam kłopot z umówieniem się bo mieszkam daleko od Kielc i bez wolnego z pracy nie uda się tego przeprowadzić, żona w firmie ustawia grafik na dwa miesiące do przodu a gdy kontaktuję się z organizatorem szkolenia i przedstawiam mu sytuację to oni mi proponują przykładowo za dwa tygodnie w Warszawie.:th_dash:

Twierdzą też, że terminy ustalają na dwa tygodnie przed i nie są w stanie mi nic doradzić. :facepalm:

Może ktoś z Was miał podobny problem i jest w stanie coś doradzić.

Jestem gotów ustalić sobie teraz powiedzmy kilka dni wolnego na styczeń w ciemno licząc, że trafię ale bez jakiegoś systemu (przewidywalnych terminów) to szanse sa większe może niż w lotto ale i tak niewielkie. :(

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...