Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

 

A czy jest sens jechać na takie szkolenie samochodem z automatyczną skrzynią?

Uważam, że każda osoba, która posiada Prawo Jazdy i jeździ autem - bez względu na markę samochodu, rodzaj skrzyni biegów itp....

 

Powinna pojechać Swoim autem na szkolenie I Stopnia - trening bezpiecznej jazdy !:)

+1

 

 

Sent with Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę do pytania o automat - w moim Outbacku jest skrzynia starego typu, ta czterobiegowa, bez trybu manual (przełącznik zima/normal/power) i jedynie przy jednej próbie miałem akcję, że skrzynia tuż przed wejściem w zakręt usilnie wrzucała bieg na wyższy, ale to pryszcz i napiszę to samo, co poprzednicy - warto pojechać, choćby nawet i Fiatem Pandą 1.2. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, byłem, uczestniczyłem, ukończyłem - stopień I.

Pewnie się powtórzę ...  ;) powiem krótko - warto.

Przede wszystkim pozwala zweryfikować swoje umiejętności (umiejętności mistrza kierownicy jak zapewne większość z nas o sobie myśli) i poznać na co stać własne auto w sytuacjach gdzie liczy się prawidłowa reakcja. 

 

Podziękowania dla Jacka i Rafała z SJS oraz Pawła z SIP.

 

:thumbup:

Edytowane przez MarkoV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na pierwszym stopniu. Po prostu bomba! Jak ktoś nie był i się zastanawia - polecam bardzo bardzo :). A zresztą, jak się ktoś nie zastanawia, to też polecam ;).

Ach to Ty byłeś z żonką/dziewczyną, tak? Ty Infiniti jeździłeś? Pozdrawiamy!

 

Mi nie było dane, bo brak mojego bolidu... :(  Ale termin odroczony, już przebieram nóżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 tematy "w pigułce".... niby banalne....ale jak ważny tok myślenia...i przestawienia "dawnych nawyków"...
 

jeszcze do tego  kontrolowanie masy auta :D i tego co się nauczyłem brutalnie.. nie spóźnić redukcji biegu, bo można polatać bokami w niespodziewanych momentach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....tak się zastanawiam...może jakiś wątek z "Nauką by się przydał...????" co wy na to?...

 

- wymiana doświadczeń "za kółkiem"... :)

- dobre rady zawsze w cenie... :)

- jak nauczyć się jeździć..krok po kroku?... :)

- od czego zacząć...??

- na co zwracać szczególną uwagę???

- itd

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to Ty byłeś z żonką/dziewczyną, tak? Ty Infiniti jeździłeś? Pozdrawiamy!

 

Mi nie było dane, bo brak

 

Tak, tak było, ja infi, żona ichnim Levorgiem :).

Miło, dzięki za pozdrowienia i pozdrawiamy też :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....tak się zastanawiam...może jakiś wątek z "Nauką by się przydał...????" co wy na to?...

 

- wymiana doświadczeń "za kółkiem"... :)

- dobre rady zawsze w cenie... :)

- jak nauczyć się jeździć..krok po kroku?... :)

- od czego zacząć...??

- na co zwracać szczególną uwagę???

- itd

Zakładaj ☺ Moze jakas literatura się znajdzie☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

 

Czy ktoś z Was będzie z Forkiem XT w piątek?

W piątek? Ja mam termin na sobotę.  :rolleyes:

 

Sobota mi nie pasowała, ale powiedzieli, że zrobią jeszcze szkolenie w piątek. Chyba jest jeszcze jedno miejsce wolne.

 

wpierw było szkolenie ustalone tylko na sobotę. Miejsca dość szybko się rozeszły więc zrobili dodatkowe w piątek. Jako że do wakacji nie będzie już szkoleń w soboty pozostało mi skorzystać z piątkowego. Czarne_koronkowe będziesz tym Forkiem z avatarka ? Ja będę białym z małą świnką na lusterku więc może się jakoś namierzymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Czy ktoś z Was będzie z Forkiem XT w piątek?

W piątek? Ja mam termin na sobotę. :rolleyes:

Sobota mi nie pasowała, ale powiedzieli, że zrobią jeszcze szkolenie w piątek. Chyba jest jeszcze jedno miejsce wolne.

wpierw było szkolenie ustalone tylko na sobotę. Miejsca dość szybko się rozeszły więc zrobili dodatkowe w piątek. Jako że do wakacji nie będzie już szkoleń w soboty pozostało mi skorzystać z piątkowego. Czarne_koronkowe będziesz tym Forkiem z avatarka ? Ja będę białym z małą świnką na lusterku więc może się jakoś namierzymy.
Tak jest! U mnie świniaki i na lustrach i na klapie. Będę wypatrywał białej perły ;) Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jest! U mnie świniaki i na lustrach i na klapie. Będę wypatrywał białej perły ;)

 

 

Spoko damy radę się spotkać - widzę że będziemy też razem na Plejadach - trasa ta sama :)

 

O nieee... Czyli wpychanie patyków między szprychy będę musiał zacząć wcześniej niż zakładałem :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...