Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najbardziej mnie denerwowało, że w zasadzie o co bym nie zapytał to słyszałem "to jest na etapie II"... Kurde nawet dziad nie chciał mi pokazać jak przekładać ręce na kierownicy jeżeli kręcę ponad 90°

 

Kursy mają określony program, na SJS też tak jest, warto się zapoznać - aby nie było rozczarowań (I stopień to trening bezpiecznej jazdy) Przekaz wiedzy jest jak najbardziej OK, wcześniej byłem na podobnym szkoleniu w innej szkole i w porównaniu z nim SJS jest trudniejszy przez co o wiele ciekawszy. Z tym kręceniem kierownicy to przesada bo to podstawy. W SJS można wybrać się na trening 1:1 z instruktorem. 

 

No właśnie szukałem na stronie SJS opcji 1:1 tzn oferty z terminami i ceną i ......nie znalazłem- mój komp jest nie teges czy może ja nie ogarniam ;)  :rolleyes:  jak ktoś  z Was trafi - poproszę o link - z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najbardziej mnie denerwowało, że w zasadzie o co bym nie zapytał to słyszałem "to jest na etapie II"... Kurde nawet dziad nie chciał mi pokazać jak przekładać ręce na kierownicy jeżeli kręcę ponad 90°

 

Kursy mają określony program, na SJS też tak jest, warto się zapoznać - aby nie było rozczarowań (I stopień to trening bezpiecznej jazdy) Przekaz wiedzy jest jak najbardziej OK, wcześniej byłem na podobnym szkoleniu w innej szkole i w porównaniu z nim SJS jest trudniejszy przez co o wiele ciekawszy. Z tym kręceniem kierownicy to przesada bo to podstawy. W SJS można wybrać się na trening 1:1 z instruktorem. 

 

No właśnie szukałem na stronie SJS opcji 1:1 tzn oferty z terminami i ceną i ......nie znalazłem- mój komp jest nie teges czy może ja nie ogarniam ;)  :rolleyes:  jak ktoś  z Was trafi - poproszę o link - z góry dzięki

 

 

Staroć: http://szkolajazdysubaru.pl/szkolenia/training/view/396/samochodowe-szkolenie-11 może napisz maila do nich o aktualne ceny i terminy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najbardziej mnie denerwowało, że w zasadzie o co bym nie zapytał to słyszałem "to jest na etapie II"... Kurde nawet dziad nie chciał mi pokazać jak przekładać ręce na kierownicy jeżeli kręcę ponad 90°

Kursy mają określony program, na SJS też tak jest, warto się zapoznać - aby nie było rozczarowań (I stopień to trening bezpiecznej jazdy) Przekaz wiedzy jest jak najbardziej OK, wcześniej byłem na podobnym szkoleniu w innej szkole i w porównaniu z nim SJS jest trudniejszy przez co o wiele ciekawszy. Z tym kręceniem kierownicy to przesada bo to podstawy. W SJS można wybrać się na trening 1:1 z instruktorem.

No właśnie szukałem na stronie SJS opcji 1:1 tzn oferty z terminami i ceną i ......nie znalazłem- mój komp jest nie teges czy może ja nie ogarniam ;):rolleyes: jak ktoś z Was trafi - poproszę o link - z góry dzięki
Pytalismy o to na ostatnim szkoleniu. Czasem pojawia się info o terminie 1:1 (np. gdy pojawił się dodatkowy wolny termin) , ale przede wszystkim należy zadzwonić i się umówić. Koszt to 1200 PLN.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Moja luba mi sprezentowała dwa razy z rzędu na rocznicę Kurs Jazdy Rajdowej i Kurs Doskonalenia Techniki Jazdy we Wrocku na Rakietowej. Może i kierownik ma wiedzę, bo to jakiś były kierowca rajdowy, ale tak bardzo, ale TAK BARDZO nie potrafi jej przekazać... Mam nadzieję, że tu będzie inaczej ;-)

Najbardziej mnie denerwowało, że w zasadzie o co bym nie zapytał to słyszałem "to jest na etapie II"... Kurde nawet dziad nie chciał mi pokazać jak przekładać ręce na kierownicy jeżeli kręcę ponad 90°

Byłem na szkoleniu na Rakietowej chyba 4 lata temu i prawdopodobnie szkolenie prowadził ten sam instruktor (przynajmniej Twój opis mi go przypomina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, byłem na szkoleniu (stopień I) w ostatnia sobotę, czyli 09.01.. Musze powiedzieć, a właściwie napisać, że jestem pod wrażeniem. Naprawdę super przygotowane i przeprowadzone. Człowiek sobie uświadomił, ilu rzeczy nie potrafi zrobić właściwie na drodze, a przy okazji wiadomo, w jaki sposób i w jakich sutyacjach działają wszystkie nasze systemy posiadane w Forku. Na 100% powtórzę stopień I, kiedy będzie sucho (w sobotę było mokro + lód + śnieg) i wybiorę się na stopień II (ale to już trochę później).

Przy okazji pozdrawiam wszystkich uczestników sobotniego szkoleni (były 3 forki i chyba 8 outbacków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo polecam SJS, I stopień "odmienia całkiem nasze podejście i nawyki do jazdy".... :)

II stopień..to doskonalenie techniki jazdy ...i tu już po "nowych nawykach z I stopnia"...

zaczynamy uczyć sie dalej w grupie...a gdy chcemy poświęcić swój czas na dobrą naukę...

wybieramy 1/1 - czyli mamy instruktora obok na cały dzień i tutaj zaczyna się prawdziwa szkoła..!!!

 

wiem, ze dla wielu jest to może daleko...lecz Warto przejechać te kilka...czy kilka set ...nie kiedy kilometrów ....

aby stwierdzić , że było Super...i nauczyłem się czegoś co mi się przyda na co dzień... :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę 6 lutego na I stopniu :). Wlasnie pod wpływem takich opinii podjąłem decyzję.

 

..w takim razie życzę udanego szkolenia... na pewno będziesz zadowolony!!! :)

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym, który ma nowe STI i pyta o SJS?....

 

...opowiadam o pierwszym stopniu...drugim...itd....

 

opowiadam o Tym co sam tam przeżyłem na Torze....z Jackiem na I stopniu.....który "obraca do góry nogami" cała naszą wiedzę o prowadzeniu auta.... :biglol:

....który mimo wszystko chyba każdy z moich znajomych zapamiętał na dobre...!!!! :)

 

z Irkiem i chłopakami na II stopniu...gdzie pokazują Nam sytuację..."kiedy nam się wydaje że trzeba hamować , a Oni wtedy dodają gazu....".... :biglol:

....kiedy zastanawiamy się nad ...fizyką....i tym czego nie oszukamy...i tak się stanie.... "

 

....po kilku takich szkoleniach..... testach....rozmowach z kolegami ....na Torze....uważam, że jak sam się kiedyś zastanawiałem , czy jechać....

tyle kilometrów z Wrocławia do Miedzianej Góry na SJS....to warto.... i nie żałuję żadnego wyjazdu.... ;)

 

Pozdrawiam Całą Ekipe z SJSu...!!! ;)

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My byliśmy wczoraj :) i jak na tłusty czwartek przystało było na prawdę "tłusto" .. Udało nam się trafić na bardzo kameralną grupę 3 samochodów - Forestery XT.

Masa informacji i dużo praktycznych ćwiczeń. Bardzo polecam odbycie takiego szkolenia i nie ukrywam że już celujemy w II Stopień.

Szczerze polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia i pozdrawiamy Jacka.S i Piotra :)

Jeszcze raz dzięki

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dostał ktoś może ostatnio mejla z zaproszeniem na szkolenie finansowane przez SIP w marcu ? bo ja dostałem z formularzem zgłoszeń i go wypełniłem i wysłałem i w odpowiedzi dostałem informacje, że mogę wziąć udział w szkoleniu ale odpłatnie. Ciekaw jestem czy to błąd w ich systemach i wysyłają komu popadnie, a sam byłem zdziwiony bo XT mam więcej niż rok ale myślałem, że to może taki bonus po zakupie Levorga ewentualnie przedłużyli termin ze względu na to że auto stało kilka miesięcy w serwisie. :)

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tego co mi wiadomo szkolenie bezpłatne jest do roku czasu od zakupu nowego auta. :)

 

Jakie modele są objęte szkoleniem?
Szkoleniem finansowanym przez Subaru Import Polska są objęte, zakupione w oficjalnej sieci Subaru Import Polska, poniższe modele/wersje:
a) modele wyposażone w silnik Boxer Diesel w połączeniu ze skrzynią manualną,
b ) Subaru BRZ,
c) Subaru Forester XT,
d) Subaru WRX STI,
e) modele Subaru wyposażone w system EyeSight.

Jaki jest koszt szkolenia skierowanego do właścicieli Subaru?
Szkolenia przeznaczone dla użytkowników większości nowych pojazdów Subaru są bezpłatne.

 

Więcej informacji jest na stronie: http://www.szkolenia.subaru.pl/

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem. Zastanawiałem się po co mi wysyła SIP informacje o możliwości takiego szkolenia w marcu i że finansowane jest ono przez SIP a tak na prawdę nie jest.

 

Uważam, ze skoro dostałeś takiego maila od SIP'u i wyszły jakieś niejasności, to trzeba wysłać go jeszcze raz zwrotnie z zapytaniem "co autor miał na myśli" z prośbą o rozwianie Twoich wątpliwości... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy jest sens jechać na takie szkolenie samochodem z automatyczną skrzynią?

 

Uważam, że każda osoba, która posiada Prawo Jazdy i jeździ autem - bez względu na markę samochodu, rodzaj skrzyni biegów itp....

 

Powinna pojechać Swoim autem na szkolenie I Stopnia - trening bezpiecznej jazdy !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...