Jump to content

SPA - w Polsce -

chojny
 Share

Recommended Posts

Cześć,

z własnego doświadczenia mogę polecić spa dr. Irena Eris w Krynicy Zdrój. Spędzaliśmy tam wielokrotnie okres świąteczny z rodziną i zawsze wracaliśmy zadowoleni. Kameralny hotel (fakt trochę ostatnio rozbudowany, ale dalej niewielki), bardzo ale to bardzo dobre jedzenie , blisko stoku na Jaworzynę, ładne pokoje. Oczywiście ma też swoje mankamenty, które mi przeszkadzają ale ogólnie na plus.

Jeżeli chodzi o Arłamów, to mnie, mojej rodzinie i znajomym z którymi byliśmy nie przypadł do gustu. Fakt robi wrażenie na zewnątrz i w środku. Pokoje ładne. Przede wszystkim niesmaczne jedzenie, wręcz wstrętne (w porównaniu chociaż z Krynicą): mały wybór, pływająca rozmoczona jajecznica, amur który z natury nie jest smaczną rybą wystawiony na pokaz na kolacje w asyscie dwóch kelnerów, zupy tłuste. Bez polotu i smaku.

Ceny za dodatki np. gałki lodów chyba po 12 zł, godzina konika czy lekcja golfa to już kuriozum. Basen ciemny z ilością chloru sypaną chyba ciężarówkami. Nie wrócę.

Seb

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli chodzi o Arłamów, to mnie, mojej rodzinie i znajomym z którymi byliśmy nie przypadł do gustu.

Kiedy byłeś tam ostatnio ? bo sporo sie zmieniło na kuchni , na początku rzeczywiście było słabo , nawet bardzo , teraz jest o niebo lepiej , zmienili dwóch szefów kuchni i jest naprawdę ok :)  

Jeżeli chodzi o Arłamów, to mnie, mojej rodzinie i znajomym z którymi byliśmy nie przypadł do gustu.

Kiedy byłeś tam ostatnio ? bo sporo sie zmieniło na kuchni , na początku rzeczywiście było słabo , nawet bardzo , teraz jest o niebo lepiej , zmienili dwóch szefów kuchni i jest naprawdę ok :)

sierpień 2015

sierpień 2015

Ja byłem w lutym 2016 , jest o niebo lepiej , choć w 2015 też byłem i jakoś też nie narzekałem ,ale wtedy byliśmy w męskim gronie ;) więc smaki jedzenia nie miały większego znaczenia ;)  :lol:

Miejsce (Siedlisko Kruklin) samo w sobie jest fajne, zdecydowanie na uboczu czyli cisza, spokoj, ale jednoczesnie blisko Gizycka (10-15km).

Zabudowa jest klimatyczna - polaczenie stylu "vintage" ze stylem bardziej nowoczesnym.

W glownym budynku jest recepcja, restauracja i pokoje.

W budynku, ktory nazywa sie bodajze "chata" sa pokoje bardziej klimatyczne, tematyczne np. "wiejskie malowanie" ect. W "chacie" jest tez miejsce z kanapami, duzym stolem i kominkiem. "Chata" jest bardziej kameralna, nie ma tutaj obslugi 24h.

W Siedlisku jest tez basen zewnetrzny takze czynny tylko w lato. Jest rowniez jacuzzi zewnetrzne (pod zadaszeniem) oraz sauna czynne przez caly rok.

Oprocz tego sa niewielkie stawy wraz z pomostami praz padok z konikami :) Jest mozliwosc zorganizowania kuligu.

Menu w restauracji niewielkie, ale jedzenie smaczne. Sniadania w formie szwedzkiego stolu - bardzo dobre.

Dlaczego nie jestem do konca zadowolony z pobytu?

Obsluga pozostawia wieeeeele do zyczenia. Kelner w restauracji non stop popelnial bledy. Na jedzenie trzeba bylo czekac od 1h do nawet 1,5h (mimo, ze menu mialo w sumie z 10 pozycji). Nie odroznial espresso od late. Po ktoryms bledzie zamowienia powiedzial pod nosem "kurwa, znowu", co mnie rozbawilo, zas kolezanki zniesmaczylo  :biglol:

Managerka/ recpecjonistka rowniez niekompetentna, opryskliwa, wiecznie z mina jakby byla za kare.. Umawiamy masaz czy inna atrakcje na dana godzine, okazuje sie pozniej, ze p. manager mowi jedno, a zapisuje drugie.. 

W jacuzzi woda 30'C przy zewntrznej temp . -1'C. Sauna rowniez "odpalona" za pozno, bo w srodku bylo przyjemnie, ale w ciuchach :) Nastepnego dnia mielismy rowniez zarezerwowana saune i jacuzzi (na wieczor) wiec rano po sniadaniu uprzejmie poprosilem o zwiekszenie temp. zarowno w jacuzzi jak i w saunie. Pani manager kiwnela ze zrozumieniem glowa, ale nic w tym temacie nie zrobila poniewaz temp. w jacuzzi i saunie znowu byla nieakceptowalna wiec zrezygnowalismy.

Acha, masaze bardzo fajne, ale pokoj bez klimatu (bardzo jasno, brak muzyki i zimno).

Generalnie miejsce z duzym potencjalem, ale obsluga nawala po calosci. Moze tak trafilismy? Nie wiem, ale ja juz tam na bank nie wroce.

• 2 weeks later...

Dużo hoteli z SPA jest w Kołobrzegu
Na przykład Marine hotel. Nowy, atrakcyjne pakiety pobytu, dobre jedzenie. Hotel w dobrym puncie, widok z okien na morze. W weekendy nawet dyskoteki ;):rolleyes: 

Jeśli o Bieszczadach mówimy,proponuję Hotel "SKALNY" w Polańczyku,SPA Bieszczady. Byliśmy tam w wakacje, teraz wracamy po Nowym Roku,by Bieszczady zimą odkrywać.Bieszczady latem bajka,zdjąłem gips z nogi, na drugi dzień doturlałem się na Tarnicę,super przeżycie. Klimat,ludzie wszystko jak najbardziej OK.

Z innej beczki, jeśli ktoś lubi Zakopane,polecamy Hotel "CROKUS" full wypas.

Pozdrawiam