Jump to content

Mój pierwszy raz..

Kaszlak

Recommended Posts

Mam swojego Forestera!!!

- 2.0xt.'03, przebieg 44000 prowadziłem go ok 500km do domu. Jazda 130-140/h, przy wyprzedzaniu szybciej, czasem wolniej ale lekką nogą. Prawie cała Warszawa w korku. Spalił 9,4l/100. To chyba dobrze...Idzie leciutko, szczególnie przyjemnie przyspiesza powyżej 120...

Teraz stoi u gazowników. Dzwonili do mnie, że na wolnych obrotach na gazie czasem wypada jakby jedna świeca nie dawała iskry czy coś. Pewnie je wymienią i chyba już czas.

Może ktos z szanownych forumowiczów ma plany przeglądów...wiem o wymianie paska - 100tys. Ale co z filtrami paliwa itd... Ciekawe, że amerykanie podają dokładne plany w necie a w europie nic. W US pasek wymieniają po 100tys ale mil!? Czy tam jest inne Subaru???

pozdrowienia...

Mam swojego Forestera!!!

- 2.0xt.'03, przebieg 44000 prowadziłem go ok 500km do domu. Jazda 130-140/h, przy wyprzedzaniu szybciej, czasem wolniej ale lekką nogą. Prawie cała Warszawa w korku. Spalił 9,4l/100. To chyba dobrze...

Moj, jak go wiozlem po raz pierwszy do domu spalil 8,5l/100km.

...Nigdy sie to juz pozniej nie powtorzylo ;)

Pozdrawiam,

Leszek

co do gazu to jest jedna osba, ktora jest guru w sprawach gazu w subaru - forumowicz Jako - zglos sie z szuwarem do niego to na 99% Ci pomoz, nie oddawaj Subaru gazownikom, ktorzy sie na tym nie znaja bo dobrze na tym nie wyjdziesz

Dziękuję bardzo, czytałem forum gazowe i nick Jako nie umknął mej uwadze. Moi goście już subaru gazowali z dobrym skutkiem a takż einne zaturbione auta w tym biturbo. Myślę, że będzie dobrze. Z resztą napiszę na forum gazowym jak trochę pojeżdżę.

Mam swojego Forestera!!!

- 2.0xt.'03, przebieg 44000 prowadziłem go ok 500km do domu. Jazda 130-140/h, przy wyprzedzaniu szybciej, czasem wolniej ale lekką nogą. Prawie cała Warszawa w korku. Spalił 9,4l/100. To chyba dobrze...

Moj, jak go wiozlem po raz pierwszy do domu spalil 8,5l/100km.

...Nigdy sie to juz pozniej nie powtorzylo ;)

Pozdrawiam,

Leszek

Co za celna uwaga! Mój spalił mniej niż się spodziwałem w drodze z salonu do domu i cieszyłem się jak dziecko jaki to mi się "wyjątkowy" egzemplarz trafił. Potem się dopiero okazało jaki to unikat :-|

co do gazu to jest jedna osba, ktora jest guru w sprawach gazu w subaru - forumowicz Jako

Nie zapominajcie też proszę, że jest jeden forumowicz, który od gazu dostaje alergii i zaczyna mu zaraz oko mrygać..... o, o! już się zaczyna! :twisted:

:mrgreen:

:idea: :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=306855#306855