Skocz do zawartości

Trasa Warszawa-Wieluń


lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz znam te droge ,jezdzilem jej kilkoma wariantami,podziele sie wrazeniami z wczorajszego wypadu.Jechalem w pt. ok. 15 z Wesołej ,trasa siekierkowska,potem Puławską i do Janek nowym odcinkiem szybkiej trasy,zajelo mi to ok. 1.18 min.Niestety swiatla w Jankach na nowym wezle sa dobijajace.Potem kierunkek Piotrkow,po drodze male roboty w Nadarzynie,ruch dosc duzy,trasa-predkosc, raczej zgodna z przepisami .Calosc,czyli 256 km zrobilem w 3.48 min.

Powrot Wieluń -Wołomin,modyfikacja trasy.Wieluń Chechło II-wjazd na nowy odcinek trasy szybkiego ruchu,zjazd na Konstantynopol,potem Zgierz,wjazd na A2,ciurkiem na Bialystok,odbicie na Woło-calosc 3 h,postoje 2 malutkie.Koszt przejazdu Zgierz do punktu poboru oplat na A2 1.1 pln.Ruch spory,tempomat 135 km/h,czasami troszke szybciej,ulewy,ale trasa przyjazna.Niemniej,jest kilka miejsc,gdzie sie mozna pomylic patrzac na znaki.Nawigacja smartfonowska raczej pokazywala dobrze,ale znalem 2 triki,aby sie nie wpakowac zle na Zgierz i Wawe....Oznakowanie naszych drog szybkiego ruchu,uwazam,ze jest nieprzyjazne kierowcom..Malo logiczne i nieprecyzyjne.

Trasa Woło-Wielun,Al.Krakowska ,Janki ,zwykle do Janek mi zajmowala 1.5 h.Wiec niewiele zyskalem czasowo,ale nie stalem tyle w korkach ,co jadac Pulawska..Wyjazd z wawy i d wawy w pt. w szczycie,zawsze jest trudny.W sobote ruch do wawy tez byl spory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z racji oddania kolejnego odcinka nowej drogi,poki co pojade tradycyjna trasa na Piotrkow,ale zamierzam wracajac po swietach zrobic trase-Wieluń-Złoczew-Łódź-wawa,wiec opisze swoje wrazenia za jakis czs.Chyba,ze ktos moze mi napisac,jak mam zjechac ze Zgierz n nowa trase....Na Sieradz-Złoczew-Wieluń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc jedynką z Łodzi na Katowice, w Rzgowie masz nowo otwarty wjazd na S8 kierunek Sieradz, Wrocław.

Jeszcze możesz przelecieć przez Łódź , 14 na Pabianice a raczej obwodnice Pabianic która doprowadzi Cie do S8 węzeł Róża.

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

TRaska zrobiona,ale pisze.ODcinek Wieluń-Złoczew normalna droga,potem nowy odcinek ,nowej drogi.Jak to szybka trasa i to nowa,fajna jazda,sprawnie.POtem przez Łódź,od Pabianic,jechalem na Stryków bokiem,czyli na Szpital im.Kopernika,w sumie jakies 17 skrzyzowan,w godz. ok. 13ej,sobota.Gdyby to byl pt,szczyt,grubo ponad 40 min by mi to zajelo...Potem Strykow -Wawa, Bialystok.Sprawnie.Calosc 3.5 godz,z delikatnym postojem,jazda zgodnie z przepisami,tempomat.NAstepnym razem omine przejazd Łodzi,pojade chyba poprzednia trasa,Konstantynow.Jednak Lodz znam,wiec nie balem sie przez nia.Cudow nie ma,przejazd szybki determinuje brak dobrego objazdu,przejazdu przez Lodz.W druga strone-przez JAnki,Piotrkow,jadac miejscami 160 poza trasa szybkiego ruchu,zrobilem taki sam czas,z czego 45 min zajal mi dojazd z lewej Wisly do Janek,ok 50 km....Ohyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie.Ostatnio jechalem nowa trasa,czyli dobudowana obwodnica Lodzi. Wreszcie droga jest szybka,nie meczaca.NAwet nie wiedzialem,kiedy objechalem bokiem Łódź. Ok. 3 godzin trasa,mozna b. szybko,ale mozna sprawnie zgodnie z przepisami zmiescic sie odcinek podwarszawski od Bialegostoku- Wielun w 3.5 h ,choc dojazd 12 km zajal mi ok 40 min ;-)Szczyt poranny,Tiry jeb-ne.Ale wreszcie droga jest normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...