Skocz do zawartości

Najmniejszy przebieg auta na forum


lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos z forum, ale nie pamietam ksywy, ma bodaj turbodziadka, co to ma ze czterdziesci tysiecy przebiegu i cos czuje, ze moglby tutaj skasowac wszystkich po kolei, wylaczywszy wlascicieli nowek z salonu.

Chyba o mnie mówisz.

Faktycznie ciężko będzie przebić :)

20c25fb5d19389b5.jpg

 

Teraz już jest trochę więcej 52tyś km.

 

Ciekawostka: 22letni katalizator

 

f5bc3cdabdd593c6.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu na ówczesnej tablica.pl był Forester z 1997/98 z przebiegiem około 40k km - z fotek stan zaiste fabryczny. Może ktoś z forumowiczów go przygarnął, bo to piękne żelazo było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przed wczoraj przytargałem z Niemiec Imprezę Kombi 2.0 w automacie. Rocznik miał być '97 a okazało się że jest '96 tylko modelowo '97. Aktualny przebieg 96150 km. Oczywiście przebieg udokumentowany oraz widać to po wnętrzu samochodu. Prowadzi się idealnie jednak lata swoje zrobiły i blacha już w nie najlepszym stanie. Już czekam na pierwszy śnieg  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleum na pewno choćby dlatego, że diagnosta stwierdził wyciek oleju z chłodnicy skrzyni biegów. Sam jeszcze tak głęboko nie zaglądałem. Do wymiany też tarcze razem z klockami bo skorodowane tak że jeszcze czegoś takiego nie widziałem. A hamuje o dziwo normalnie. Do tego rozrząd i pare tam pierdół się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT 2000 rok.z Luxemburga. 85  tys.km - bardzo wolno rosnie . Blacha korozyjnie bdb.(  od dawna w zimie jeździ tylko w suchych  warunkach) :)

To jak pada snieg czy deszcz to nie jeździsz nim? Samochody są do jeżdżenia... Ni ale rozumiem tez dbanie nawet przesadnie o subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...