Skocz do zawartości

Subaru Forester Bluetooth Hands Free Kit - MY09?


coshyk

Rekomendowane odpowiedzi

Braci forumowa!

Brakuje mi w forku zestawu glosnomowiacego.

Mam Forka MY09 2.0 XE z oryginalną NAVI z polskiego salonu.Kupiłem niedawno od poprzedniego/pierwszego właściciela. Ale nie mam podpiętego mikrofonu. ASO stwierdziło, że jeżeli nie było mic'a od początku, 'to się nie da'.

Oczywiście, nikt nie wyciągał jednostki żeby sprawdzić.

Natomiast znalazłem takiego klocka na subaru online parts. http://subaruonlineparts.com/subaru-forester-bluetooth-hands-free-p-1578.html

Ktoś tego używa? Nie chcę póki co samemu grzebać, do marca jeszcze mam rozszerzoną gwarancję... Ale jednak nie przepadam za jazdą z telefonem na kolanach;-)

 

Z góry dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast znalazłem takiego klocka na subaru online parts. http://subaruonlineparts.com/subaru-forester-bluetooth-hands-free-p-1578.html

 

Rozumiem, że masz takiego klocka z linka powyżej.... jeżeli tak to wystarczy kupno mikrofonu i zamontować, jak masz chwilę to zapraszam do Lublina zrobię to w 10 minut......

Tu masz LINK do mikrofonu jaki ja posiadam. Działa bez zarzutu!!!

http://www.redcoon.pl/B277594-Kenwood-Electronics-KCA-MC-10_Zestawy-g%C5%82o%C5%9Bnom%C3%B3wi%C4%85ce

jlPXFKw7Sqxa8.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braci forumowa!

Brakuje mi w forku zestawu glosnomowiacego.

Mam Forka MY09 2.0 XE z oryginalną NAVI z polskiego salonu.Kupiłem niedawno od poprzedniego/pierwszego właściciela. Ale nie mam podpiętego mikrofonu. ASO stwierdziło, że jeżeli nie było mic'a od początku, 'to się nie da'.

Oczywiście, nikt nie wyciągał jednostki żeby sprawdzić.

Natomiast znalazłem takiego klocka na subaru online parts. http://subaruonlineparts.com/subaru-forester-bluetooth-hands-free-p-1578.html

Ktoś tego używa? Nie chcę póki co samemu grzebać, do marca jeszcze mam rozszerzoną gwarancję... Ale jednak nie przepadam za jazdą z telefonem na kolanach;-)

 

Z góry dzięki za pomoc...

 

Hej

 

Ja mam to "chyba" zainstalowane, kupilem auto juz z tym :)

co prawda OBK i navigacja wyglada inaczej ale screeny sa takie same, podejrzewam ze roznica jest w wygladzie panela itd ale dziala na tym samym systemie.

 

Ogolnie super sprawa, bardzo dobrze laczy sie z telefonem (iphone), nie mialem nigdy zadnych problemow z parowaniem, wchodzisz telefon sie pieknie paruje, wychodzisz, rozlacza sie, po prostu ustawiasz i zapominasz.

 

Kolejna fajna sprawa to to ze jak masz wlaczona navi czy radio, telefon ladnie to wycisza, po zakonczeniu rozmowy wszystko wraca do stanu poprzedniego.

 

Majac siri w czasie jazdy naciskasz guziol, wtedy uaktywnia sie zestaw i przejmuje funkcje glosnika i mikrofonu, wybierasz numer glosowo, jest gicior :)

 

MINUSY:

dostep do ksiazki telefonicznej nie dziala, przynajmniej w przypadku iphone, musialem recznie powprowadzac najczesciej uzywane numery cobym wiedzial kto dzwoni (w innym przypadku wyswietla tylko numer)

 

BONUS:

z telefonu nie, ale z kompa mozesz "streamowac" muzyke poprzez BT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady !!

Właśnie o to chodziło:-) Zamawiam mikrofon i próbuję. Jak nie wyjdzie, to będąc w okolicy Lublina na pewno się wproszę:]

Dziękuję bardzo za pomoc!

)

piwozniak dzięki za potwierdzenie - ze działa:-)

 

peximglobal  jak widzisz, już coś wiadomo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coshyk - ale rozumiesz ze potrzebujesz :

 

NAVI <--- bluetooth kit <--- mikrofon  

 

 

Masz bluetooth kit?

 

sorry jezeli to oczywiste ale z Twojej odpowiedzi nie wynika :)

Ale jaki bluetoth kit???

 

Kolego ja posiadałem radio na 6płyt zakupiłem jbfN6ArWtsEsMF.jpg

podpiąłem NAVI, Mikrofon i wszystko działało. Chyba że masz na myśli całą uprząż???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady, wybebesze swoją jednostkę i sprawdzę czy jest wejście na mikrofon. :-)

 

 

Tu na zdjęciu masz opisane wszystkie wtyki więc na 100% masz wejście na mikrofon ale oczywiście ten mikrofon co kupiłeś albo kupisz musisz przerobić czyli podzielić kabelki chyba że jest wtyczka ale nie sądze.

jbpLHoenJA3pCL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I jak coshyk, udało się?

Ja mam też pytanie odnośnie tej jednostki.

Mianowicie, w moim XT MY09 USA jest radio (zmienione na EU) standardowe, i takie też było oryginalne.

k3ei.jpg

Chcę wymienić właśnie to radio, na takie jak macie Wy. Wiem, że te jednostki wyświetlają informacje o zużyciu, zasięgu i coś tam jeszcze, i pytanie jest:

Jak kupię takie radio to będzie to u mnie działać, bez jakiś większych problemów?

Mógłbym kupić coś takiego:

NDX%206217P.png

Ale po pierwsze nie wiem jak to gra,

Po drugie chce orginal subaru.

 

Poradzicie?

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SubaruSK też o tym myślę bo z jednej strony to chińczyk i cudów nie będzie, niby wszystko jest, ale wszystko działa marnie, z drugiej strony nie jestem melomanem, w jednym urządzeniu mam navi, tv, kamere cofania, dvd, telefon, rejestrator jazdy, internet itd...

 

Więc intensywnie myślę :)

 

http://allegro.pl/radio-dedykowane-gps-tel-subaru-forester-iii-08-12-i4995049663.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka PREMO, teraz właśnie czytam o tym kombajnie  :D  Skubany za 1800 ma wszystko, nawet kalendarz.

To radio które teraz mam gra fatalnie, jest to wina na pewno również zerowej izolacji akustycznej w drzwiach i słabej jakości oemowych głośników (do poprawy na wiosnę) ale bardzo chciał bym posłuchać czy przypadkiem ten kombajn nie będzie miał lepszego dźwięku niż to co mam.

Ciekawe…         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca ma wszystko bo za dodatki się płaci :

 

możliwe do zainstalowania dodatki:

Tuner TV cyfrowej MPEG-4 300pln

DVR - rejestrator jazdy 200pln

Kamera cofania w ramce rejestracji 100pln

Moduł bezprzewodowy do kamery cofania 100pln

Moduł internetowy 3G pod kartę SIM 150pln

Moduł WiFi (telefon jest HotSpotem) 50pln

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o OEM to od tego chłopa kupowałem fotele:

 

http://allegro.pl/radio-navi-kamera-cofania-dvd-forester-impreza-i4998195319.html

 

Ma takie radio ale bez całej wiązki, to znaczy anteny, mikrofonu, bez kamery... to znaczy ma to wszystko ale leży to gdzieś w kablach po rozbiórce auta i jemu się nie chce szukać, jak komuś się chce to może pogrzebać, woli sprzedawać samo radio. Ja miałem za daleko żeby tam jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że nie wiedziałem wcześniej, dwa tygodnie temu byłem blisko jak kupowałem XT, skoczył bym po to radio i  po te kable za tą kaskę :(

Kupiłeś te fotele ze zdjęcia?

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...