Skocz do zawartości

przegub czy łożyko ?


pininfarin01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem dotyczy wolnossącej imprezy 2,0 z 2003r, podczas jazdy słychać z okolicy skrzyni biegów hałas ,ale tylko po dodaniu gazu, po zdjęciu nogi hałas ustaje ,więc pojawia się tylko pod obciążeniem.

 

 

może być to przegub, choć to jest mało prawdopodobne ,bardziej obstawiam łożysko w dyfrze ,przerabiał kto temat wymiany łożysk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak okolice skrzyni biegów to raczj nie dyfer , sprawdź podpore wału  najmniejszy wydatek ;)  jak nie to to auto na podnośnik i rura ,słuchamy co wtrawie piszczy ,co bardziej wyje skrznia ,dyfer , lożyska w kole , czy wydech tak ryczy , że lepiej wymienić wszystko to na pewno pomoże , krótko mówiąc ,tak na poważnie ,porządny mechanior i wszystko jasne , bo jasnowidzenia to ja na tym forum nie doznałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas w napędzie roznosi się po całym układzie. Nie sugeruj się okolicami hałasu. Nawet jak wyje łożysko dyfra to Ci się może wydawać że coś w skrzyni. Muszę Cie zmartwić że na podnośniku też trudno zdiagnozować bo może być problem tylko pod obciążeniem a na luzaku nic nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie szumi , tylko stuka w równych odstępach,przy załączonym reduktorze hałas pojawia się później,moja diagnoza to dyfer,zresztą skrzynia na dniach będzie zdemontowana i wysyłam do krakowa na diagnozę i ewentualną naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...