Skocz do zawartości

...przeceniony z 54 000 na... SBD lecą na łeb...


baca

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie skóra? tam na siedzeniach?

 

Okazja! - stan auta rocznego! - idealny - absolutnie bezwypadkowy - kupiony w polskim salonie - udokumentowany przebieg - książka serwisowa i gwarancyjna - wszystkie mozliwe dodatki oprócz skóry - najkorzystniejdszy kredyt, leasing - możliwa gwarancja roczna ilość poduszek powietrznych : 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tu kupic sensownie 2.0 d ? no sie nie da bez wielkiego stresu i miekkich nog !

aktualnie mam foke w kombi z dieslem. auto niemal bezobslugowe. a ze jego czas dobiega powoli konca - przebieg >200 kkm i sukcesywnie /jak sie pojawia / usuwam kolejne usterki z osprzetu silnika - to mysle ze pora juz go zmienic. chce (chcialbym) subaru obk w dieslu. ale w rocznikach za "normalne" pieniadze to zwyczajnie strach cokolwiek kupowac....

poza tym moje "zwykle" kombi objechalo ostatnio kilka subaru w trakcie wycieczek autostradowych. moze oni mieli jakies kiepskie te swoje silniki, moze niewiem. widac bylo golym okiem  ze przyspieszenia w granicach 160 - 200 kmh mam zwyczajnie lepsze. foczka dlubnieta nieco - sporo jezdze i daje mi to duza frajde :)

pytanie zasadnicze - dalej szukac diesla nie wiedzac czego sie spodziewac ? czy moze benzyna (h6 ?) liczac sie ze roczny koszt paliwa to minimum 10 k pln wiecej niz w focusie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a moze kup poprostu nowsza foke w dieslu :) wrzucisz program w sbd- jak padnie to koszta sa duuze. A tak czesci do foki nie sa drogie i kazdy mechanior forda ogarnie :) niestety nigdy awd nie bedzie mialo takiego przyspieszenia jak fwd o zblizonej mocy. W Subaru silnik musi przekazac moc na 4 kola a  nie 2

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) niestety nigdy awd nie bedzie mialo takiego przyspieszenia jak fwd o zblizonej mocy. W Subaru silnik musi przekazac moc na 4 kola a  nie 2

 

To jeszcze zależy od podłoża - na suchym asfalcie teoretycznie tak, ale jak się zrobi ślisko, to odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...