Jump to content

Jak zdemontowac panel centralny forester my00


Artur1020
 Share

Recommended Posts

Pytanko odnosnie demontazu srodkowego panelu, dokldnie chodzi mi o kratki nawiewu i "podloge" schowka na desce ,  rozkrecilem wszystko co sie dalo z gory z dolu itd a ewidentnie cos trzym gdzies przy kratkach, czy sa tam jakies sruby? czy cos?  ktos rozbieral i pomoze?

Link to comment
Share on other sites

 

 

na jednym jest nawie wymontowany 

 

a czytałeś opis czy tylko obrazki oglądałeś ?

 

Undereneath the covers there are two screw, remove these and the top box is ready to come out, however if its never been removed since being fitted the lugs at the front near the vents will hold it fast. Either the small screw driver to eek out the lugs or close the lid and slide the whole piece forward.

 

tam są tylko te dwie śruby z obrazka, reszta to zaczepy, które mogą mocno trzymać jeżeli nie były ruszane od wyjścia z fabryki

Link to comment
Share on other sites

zaopatrz sie w drewniany lub mocny plastkikowy noz.

 

Kratki są zamontowane na zatrzaski po obu stronach LEWA I PRAWA i jezeli masz fabryczny schowek to są z nim razem zintegrowane. W schowku odkręcasz śruby, podważasz z boku zatrzaski i wszytko ładnie wysuwasz do siebie. Zatrzaski są mocno osadzone, więc zacznij podważać z prawej strony najpierw, mniej wiecej w środku kratki - wsuwasz noz, plastik w szczelinę i odginasz w stronę pasażera - lekko ciągnąc za kratkę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...