Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj bo tam tną. ;)

 

Wczoaj CITY pokonało kacapów na ich terenie 2-1, co przybliża nas do wyjścia z grupy.

 

Ze strony ŁKS-u:

 

LKS Mierzyn - ŁKS Łódź:

Dzisiaj mieliśmy wyjazd do Mierzyna (kilkanaście kilometrów od Piotrkowa Tryb.). Łódzki ZPN dał klubikom, z którymi nam przyjdzie grać na wyjeździe, zielone światło w nie przyjmowaniu nas. Byleby nie oddawały spotkań walkowerami. Tak samo jak podczas naszych wcześniejszych dwóch wyjazdów zostało zgłoszone zgromadzenie pod „stadionem” i trzeci raz dostaliśmy odpowiedź odmowną. Psy odgórnie wysyłają paragrafy na jakie mają się miejscowe urzędasy powołać, żeby odmawiać nam publicznych zgromadzeń. Poszło do urzędu wojewódzkiego odwołanie, ci kazali rozpatrzyć jeszcze raz decyzję. Została rozpatrzona i oczywiście ponownie odmowa, ponownie odwołanie z naszej strony i w urzędzie wojewódzkim postanowili podtrzymać tą decyzję.

Tym razem postanowiliśmy pojechać na patencie. Jak się komuś chce czytać:

 

http://www.wykop.pl/ramka/1625516/pani- ... -ma-racje/

 

Postanowiliśmy dogadać się z Panią Joanną, żeby wpuściła nas na swoją posesję, skąd moglibyśmy obejrzeć mecz. Co ciekawe, bez problemów się zgodziła. Kolejny wyjazd, gdzie na miejscu w ch*j psów, pozostawione barierki (które wożą co wyjazd), latający psi helikopter, konie z psami na pokładzie i w ch*j zwykłych burków. Kiedy chcieliśmy przejść na posesję kobitki, kurwy nie chciały nas wypuszczać z kordonu. Żadne „negocjacje” nie dały rezultatu. Pani Joanna wykłócała się z cwelami, że zaprasza nas do siebie, ale nie dotarło to do psich tępych łbów. Po chwili usłyszeliśmy, że nasze zgromadzenie jest nielegalne, że mamy opuścić miejsce, z którego chwilę wcześniej prostytutki nie chciały wypuszczać, bo „użyją środków przymusu bezpośredniego i podciągną nas do odpowiedzialności karnej”, kilka okrzyków i po kilkunastu minutach meczu zmuszeni byliśmy wracać. Około 20 osobom udało się wejść na „stadion”. Niewielka część się urwała i udanie bądź nieudanie dostają się z powrotem w okolice „stadionu”. 7 osób lasami dostaje się pod posesję Pani Joanny, która wpuściła ich na swoje podwórko skąd w niezłym komforcie mogli obejrzeć drugą połowę.

Ja wiedziałem, że żyjemy w POlicyjnym państwie, ale takiego milicyjnego skurwienia i marnowania naszych-podatników pieniędzy, jak ostatnio, dawno nie widziałem, a na kibicowskim szlaku przeżyłem trochę.

Było nas około 200 osób. Nie dziwię się wielu osobom, że nie chcą jeździć, bo co wyjazd użeranie się z psami, mandaty za byle co. Rekordzista dzisiaj wyłapał 1200 zł. Jednemu z ukaranych pies wprost powiedział, że mają odgórny prikaz jebania nas na każdym kroku i uprzykrzania nam życia jak tylko się da. Za to, że jeździmy. Przed nami w tej rundzie tylko jeszcze jeden wyjazd. Trzeba się przemęczyć, bo dopóki POjebusy nie stracą władzy to raczej nic się nie zmieni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się przemęczyć, bo dopóki POjebusy nie stracą władzy to raczej nic się nie zmieni.

 

A jak stracą to się zmieni? :biglol: :biglol: Kibice są potrzebni tylko jak zbliżają się wybory a później.........

 

http://www.kibice.net/publicystyka/55_Zabaweczka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

City pogubiło trochę fantów wczoraj hehe.

 

Kilka dni bez neta. Można coś bliżej?

 

GieKSa wygrywa w Niecieczy z LZS-em 3-1, niestety autokar z naszymi fanami zalicza rów i trochę chłopaków pokiereszowanych.

 

 

Co do Nawały, to miałem te info bezpośrednio z zarządu KSG zaraz po tym jak było wiadomo, że Waldek poleci.

Wybór dobry, chwyci towarzystwo za mordy i w końcu zagra w kadrze Paweł Olkowski, którego uważam za najlepszego obrońcę w naszej lidze. Będą grać najlepsi, a nie "dobrym pochodzeniem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jego pamięci. Ikona Slonskiego fussballu już jest w niebiańskiej 11-ce.

 

Mój GKS w Sobote pokonał Stomil 2-1 i zajmuje już 2 miejsce w tabeli, z taką samą ilością pkt-ów co Bełchatów.

 

 

CITY pogrom z Norwich!

 

 

Dżordż masz jakieś info z Sosnowca? Grubo wczoraj tam ponoć było.

 

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szykują się wielkie zmiany dla najbardziej zagorzałych kibiców w Polsce - podaje "Gazeta Wyborcza". Parlamentarzyści, samorządowcy i działacze piłkarscy chcą bowiem umożliwić im odpalanie rac na stadionach, przywrócić miejsca stojące i wycofać karty identyfikacyjne. Takie rozwiązanie byłoby rewolucją.

Pomysły przez długi czas były trzymane w tajemnicy. Projekt przygotowała spółka Ekstraklasa SA, która skupia kluby występujące w najwyższej klasie rozrywkowej. "Gazeta Wyborcza" podaje, że poparło go już ministerstwo sportu oraz większość samorządowców. Policja sprzeciwia się tylko części rozwiązań, a projekt dostał już szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

W sprawie rac autorzy projektu wzorują się na rozwiązaniach, jakie wprowadzono m.in. w Norwegii, Austrii i Holandii. Tam podczas meczów race można odpalać "pod nadzorem organizatora".

Oprócz zalegalizowania rac autorzy chcą też likwidacji karty kibica, utworzenia miejsc stojących, podawania alkoholu w strefach VIP i liberalizację przepisu o tzw. imprezie podwyższonego ryzyka . "Gazeta" podaje, że propozycję w pełni popiera prezes PZPN Zbigniew Boniek - sam chciałby nawet iść krok dalej i umożliwić spożywanie alkoholu wszystkim kibicom, ale tylko w wyznacznych miejscach.

Wydaje się, że szanse na zmiany są duże. Popiera je zarówno koalicja rządowa jak i opozycja. Pozytywnie o projekcie na łamach "Gazety" wypowiada się również gen. Adam Rapacki, były szef MSWiA."

 

Takie coś pojawiło się na onecie, nie uwierzę póki nie stanie się to faktem.

Gówno taki tekst popełniło, aż nie do wiary.

Ktoś się ocknął, że trzeba by zapełnić stadiony dzięki atmosferze i swobodnemu dostępowi na mecze, bo poziom sportowy jest jaki jest he he

Edytowane przez wolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POparcie spada drastycznie, więc trzeba wszystko na jedną kartę postawić.

Dla mnie to koleje granie w whoya z nami i niech wprowadzają co chcą. My i tak zawsze swoje robiliśmy, robimy i będziemy robić i żadne "pozwolenia", czy "zakazy" tego nie zmienią.

 

PSY raczej się do tego nie ustosunkują, więc dla mnie tematu nie ma.

 

A SIŁĘ OGNIA pokażemy 11-go!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pozytywnie zaskoczony turasami. nie wiem ilu ich mogło być 200-250 osób. udało im się nawet wnieść i odpalić jakąś świeczkę. coś tam śpiewali, mieli sporo flag.

 

u nas frekwencja to jest jakiś dramat. nie wiem co się dzieje. chyba coraz więcej ludzi faktycznie przychodzi po to żeby oglądać te mecze... nie rozumiem tego.

 

nasz doping jak na tą ilość osób w miarę dobry... momentami jak się włączyły wszystkie trybuny to była miazga.

 

"kryta" zaczęła wychodzić po drugiej bramce - nigdy wcześniej nie widziałem u nas tego na taką skalę. żaaaaal

 

po meczu pod stadionem widziałem dwóch turasów (nie rzucających się w oczy) z czego jeden w naszych barwach a drugi z szalem Galaty :unsure: jak im się udało dojść do stadionu i z niego wrócić to nie wiem...

 

po tym wszystkim dochodzę do wniosku, że my się nie zbliżamy do "europy".... ona już tu jest :angry:

 

w związku z tym zerknijcie gdzie jeszcze "europa" nie dotarła :yahoo:

 

http://www.weszlo.com/news/17254-Kartofliska_na_szlaku_czyli_co_slychac_w_Serbii_5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jak gdzie, ale kibiców sukcesu u Was to akurat jest najwięcej. Dziwi mnie Twoje zdziwnienie...

Szkoda mi Was, bo trzymałem kciuki za to, żeby Wasz klub nie obrał kursu "eruopa zachodnia", ale niestety...

Z drugiej strony klub klubem, a KIBICE KIBICAMI, a tych Wam odmówić nie można, bo zawsze byliście czołówką krajową i raczej zawsze będziecie.

 

Jak tam zainteesowanie w Waszych szeregach poniedziałkowym Marszem? U nas rezygnacja z autobusu(ryzyko zhaltowania przez psy i niedopuszczenie do dalszej jazdy) i przesiadka do IC. Zapas PIRO kupiony, adrenalina rośnie z każdą minutą. Dzień, na który czeka się cału rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...