Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

- w obu sytuacjach był spalony... i przy kosie w polu karnym i przy bramce w ostatniej minucie (przypomnę ze linie spalonego wyznacza drugi zawodnik od bramki lub piłka)

przypominam, że w momencie podania, w momencie podania nie było przy podaniu Lewego do Soboty, tak jak widać na fotce Kamila.

ale mniejsza o większość, sytuacje mieli mogli wygrać, nie wygrali, czegoś zabrakło ;)

 

@@stach1111, ten bliżej może być, nie do niego jest podanie.

 

część ekip się zebrała i dopingowała. "Donald matole" dobrze słyszalne. :D

Niech się zbiorą i referendum zorganizują, żeby go odwołać, jaki związek ma kibicowanie z polityką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

część ekip się zebrała i dopingowała. "Donald matole" dobrze słyszalne. :D

Niech się zbiorą i referendum zorganizują, żeby go odwołać, jaki związek ma kibicowanie z polityką?

 

+1

 

 

@@stach1111, ten bliżej może być, nie do niego jest podanie.

 

 

Brt,nie jestem pewien czy tak to jest,sędzia nie musi wiedzieć do kogo idzie podanie a ten zawodnik ewidentnie stoi na spalonym ,niestety nie zwiał na czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomerdało mi sie... musiała mi uciec ta powtórka. na zdjęciu powyżej widać ze nie było spalonego.

 

@stach1111 jest POZYCJA SPALONA natomiast SPALONEGO nie ma. sędzia podnosi choragiewke tylko w momencie gdy zawodnik ktory był na POZYCJI SPALONEJ próbuje zagrac/przejąć pilke. Sobota nie był na pozycji spalonej w momencie podania.

 

Reasumujac: ten na dole sie nie liczy :)

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część ekip się zebrała i dopingowała. "Donald matole" dobrze słyszalne. :D

Niech się zbiorą i referendum zorganizują, żeby go odwołać, jaki związek ma kibicowanie z polityką?

 

taki, że to Donald i jego przyboczni robią z kibicami to co robią

a co robią ? wybacz nie chce mi się wymieniać

ps:

kupili bilet mogą krzyczeć co im się podoba :P to nie zjazd partyjny gdzie się krzyczy na rozkaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się zbiorą i referendum zorganizują, żeby go odwołać

 

Co ma zebranie się na meczu i prowadzenie dopingu z jakimś referendum?

 

jaki związek ma kibicowanie z polityką?

 

 

Taki, że owym politykom nie podoba się zorganizowany ruch kibicowski i sypią się kary dla wszystkich, którzy ten ruch tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TU kolejny vip jest zdziwiony :P

 

http://www.weszlo.com/news/16356-12_odpowiedzi_dla_pana_posla_-_czemu_brakuje_dwunastego_zawodnika

 

12 odpowiedzi dla pana posła - czemu brakuje dwunastego zawodnika?

 

6 września 2013 - 23:41

 

 

Pan poseł Cezary Kucharski na swoim koncie twitterowym niechętnie dyskutuje na tematy polityczne, za to nader często komentuje wydarzenia sportowe. Dzisiaj, w końcówce spotkania z Czarnogórą, uznał za stosowne zauważyć, że na stadionie brakuje dwunastego zawodnika czyli - mówiąc bez przenośni i metafor - zdziwił się, czemu brakuje na trybunach wiernych, rozśpiewanych kibiców.

 

Pomijając już, że OZSK dogadało się z PZPN-em i dzisiaj jakieś przyśpiewki jednak się pojawiały, przygotowaliśmy dla pana posła dwanaście wyjaśnień uzasadniających, dlaczego na stadionie nie znalazł się ten "dwunasty", którego tak ceni jedenastu pozostałych zawodników.

 

1) Bo dostał zakaz stadionowy z obowiązkiem stawienia się na komendzie podczas meczu

2) Bo policja wezwała go w charakterze podejrzanego, by uniemożliwić mu uczestnictwo w ważnym dla niego wydarzeniu

3) Bo siedzi

4) Bo stał w ciągu komunikacyjnym i zwinęła go ochrona

5) Bo bilety wykupili prezesi rządowych spółek

6) Bo minister Sienkiewicz go wyizolował

7) Bo Stefan Niesiołowski go pogryzł

8) Bo policja zatrzymała go na trasie w celu nagrania jego wizerunku wraz z dowodem osobistym przystawionym do twarzy

9) Bo odmówiono mu sprzedaży biletu z uwagi na zameldowanie poza województwem, w którym rozgrywany jest mecz

10) Bo jeszcze nie wyszedł ze stadionu w Bełchatowie, na którym policja tydzień temu trzymała kibiców przez cztery godziny po końcowym gwizdku

11) Bo nie ma dżemu

12) Bo wy, wielcy dobrodzieje futbolu, żeście go do jasnej cholery od lat wyganiali, jako persona non grata całej piłki nożnej

 

Wylej dziecko razem z kąpielą, roztłucz wannę młotkiem i zalej betonem, a potem się dziw, że nie ma pachnącej piany i olejków eterycznych.

 

JAKUB OLKIEWICZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 dziecmi nie jestesmy - chcesz jestes, nie chcesz nie jestes ale błagam nie stawiaj tak sprawy jak postawiłeś bo nikt nie przestanie pisac o spr. kibolskich bo jeden user stwierdza ze mu się to nie podoba - litosci.

to tak poza tematem ;)

 

OK,masz racje ,może trochę to histerycznie ująłem ,ale wiary w to ,że zmiana ekipy rządzącej zmieni cokolwiek w czymkolwiek, pozbyłem się już dawno temu.

 

Oczywiście piszcie co chcecie,to w sumie Wasz wątek,ja po prostu wolę dzielić się czysto sportowymi emocjami i tyle.

 

Różni ludzie czytają to Forum,również różni ludzie czytają ten wątek i pomijając moje preferencje wyborcze,ciągłe naparzanie na Tuska TVN czy wyborczą spowoduje odzew w postaci napieprzania na JarKacza ojca dyrektora czy Maciarewicza.

Ja po prostu wolałbym tego nie doświadczać w tym wątku,to tylko sugestia,ale oczywiście as you wish.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est POZYCJA SPALONA natomiast SPALONEGO nie ma. sędzia podnosi choragiewke tylko w momencie gdy zawodnik ktory był na POZYCJI SPALONEJ próbuje zagrac/przejąć pilke.

Czyli zgodnie z tym przy nieuznanym golu było tak samo, bo Mierzejewski leżał na spalonym, ale to nie do niego trafiła piłka, tylko do Kuby, który na spalonym nie był - chyba że czegos nie kumam, albo przekręcam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma zebranie się na meczu i prowadzenie dopingu z jakimś referendum?

to, że jak całemu ruchowi kibolskiemu przeszkadza jakiś Donek, to niech się zjednoczą, zbiorą i zorganizują coś pożytecznego dla kraju a nie płaczą i się żalą jacy to politycy źli :D:biglol::facepalm:

 

Już kilka razy wątki polityczne wprowadziły niezdrowe emocje na forum, więc na prawdę skończcie.

IMHO Nie politycy(obojętnie której opcji by nie byli) ponoszą winę za pałowanie a to jak kibole zachowywali się i często ciągle zachowują(ustawki, napieprzanie się na meczach z policją itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ciągłe naparzanie na Tuska TVN czy wyborczą spowoduje odzew w postaci napieprzania na JarKacza ojca dyrektora czy Maciarewicza.

 

 

co do bolda- nie ma dymu bez ognia

co do całości zacytowanej:

i tu błąd stach1111 bo nikt tu nie napisał, że Kaczka i Maciora to jest to czego chcą, Ty myślisz 0,1 a Ja tylko widze to co jest robione i jak teraz (no chyba że tak jak TuSSk uważasz ze kKaczka jest u władzy, to już inna rozmowa). Jak widać to partia rządząca wydała wojne kibicom a nie Kaczory tak więc Tusk, wyborcza i tvn spijają mleczko które sami produkują swoimi oszczerstwami.

Z mojej strony koniec tematu bo myślę, że i tak nie dojdziemy do jednakowych wniosków. Dla ciebie ten kto teraz rządzi, wyborcza i tvn są OK a dla mnie to są zwykłe ch usteczki jednorazowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tu nie napisał, że Kaczka i Maciora to jest to czego chcą

Czego chcą? Pokrzyczeć sobie? Dopingować? a może zorganizować ustawkę(tu bym chętnie pomógł zabezpieczyć teren, może nawet udostępnił stadion, ba może jakieś maczety czy inną broń dowiózł, niech się wytłuką).

Dla ciebie ten kto teraz rządzi, wyborcza i tvn są OK

@@gumas_72, Boże, człowieku, skończ pisać o polityce i szufladkować innych na podstawie tego, że nie mają poglądów takich jak Ty.

Sorry, prawie nie oglądam tv, nie czytam GW, ale sam ten wątek coraz bardziej przekonuje mnie do słuszności walki z kibolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...