Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

W Chelsea tak sie wkurzyli na Lukaku ,że po meczu z Bayernem chcą go z powrotem odesłać do West Bromwich :biglol:

 

Wiadomość z PS:

- Znany włoski dziennikarz Tancredo Palmeri napisał na Twitterze, że Real Madryt oficjalnie poinformował władze ligi hiszpańskiej o odejściu Mesuta Özila. Potwierdzenie transferu do Arsenalu coraz bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niezalezna.pl...-publikujemy-zd

 

"Gratuluje" panu ministrowi Sienkiewiczowi i jego bandzie.

 

no grubo pieski poszalały

rozbieranie nieletnich do golasa też im nie przynosi chluby

ale to nie wszystko

dziś rano zatrzymano trzech młodocianych kibiców którzy 1 wrzesnia pod pomnikiem Deyny odpalili 3 race

brawo wymiar sprawiedliwości :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i cyrk... ale pewnie im się to zwróci po 1-2 latach... każdy dzieciak będzie chciał jego koszulke... fakt najdroższy piłkarz :-) i innych drobiazgach.

 

Chociaż nie każdy jest zadowolony :

 

"Działacze Southampton mają prawo czuć się rozczarowani, bowiem koło nosa przeszły im wielkie pieniądze z tytułu transferu Garetha Bale'a z Tottenhamu do Realu Madryt. Kiedy "Święci" wpadli w poważne problemy finansowe zrezygnowali bowiem z klauzuli, według której mieli zgarnąć 25 procent ze sprzedaży Walijczyka przez "Spurs".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty oceniasz piłkarza po filmikach z youtube to powinieneś zatrudnić się w Wiśle - tam sprowadzili na testy amatora z Rumuni, bo ktoś zmajstrował niby jego wyczyny piłkarskie właśnie na filmiku z youtube.

GB nie jest wart tej ceny to raz, dwa oddali najlepiej asystującego piłkarza ostatnimi laty w Europie (i to wg. mnie jest strzał w kolano).

 

p.s. należysz do akcjonariuszy RM, bo napisałeś "mamy" - jesteś jakoś powiązany kapitałowo z klubem, pytam z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dako weź zluzuj hehe.

Bale jest bardzo dobrym piłkarzem, pieniądze w footballu to inna kwestia.

Te astronomiczne kwoty powinna wyregulować Fifa z Uefą, ale pewnie też coś dostają z tego więc im to nie po drodze.

Bale był wybrany Piłkarzem roku w Anglii dwukrotnie w ciągu trzech sezonów to chyba o czymś świadczy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@dako, chcesz pogadać ,czy się pokłócić? :huh:

W obu przypadkach postaram się nie zawieść ;)

 

Całe szczęście ,ze czasami możemy zobaczyć jakieś akcje z meczów na YT,które jak mniemam nie są wyreżyserowane ;) , w innym przypadku nie miałbym dowodu na to jakim geniuszem był np.Pele :)

Jednak wydaje mi się ,że wiedzę na temat piłki kopanej mam troszkę szerszą niż YT,

 

Bale był wybrany Piłkarzem roku w Anglii dwukrotnie w ciągu trzech sezonów to chyba o czymś świadczy, nie?

A tego to bez bicia sie przyznam ,nie wiedziałem :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no grubo pieski poszalały

rozbieranie nieletnich do golasa też im nie przynosi chluby

ale to nie wszystko

dziś rano zatrzymano trzech młodocianych kibiców którzy 1 wrzesnia pod pomnikiem Deyny odpalili 3 race

brawo wymiar sprawiedliwości

 

 

Zobaczymy, czy 11.11 będą tacy mocni.

 

Bale był wybrany Piłkarzem roku w Anglii dwukrotnie w ciągu trzech sezonów to chyba o czymś świadczy, nie?

 

 

Czy ja wiem? Gdyby był z CITY, to bym zrozumiał, ale że z żydków?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po meczu z Wisłą chłopaki ze Szczecina wzywani na komendę za stanie w przejściach ewakuacyjnych (mandaty)

 

... akcja w Wólce Mlądzkiej

 

... mandaty za race przy pomniku Kazia

 

co dalej???

 

PS. a jak redaktorzyna z TVN stracił filmy z telefonu to wszystkie media o tym trąbią (nie bronie psiarni w tym przypadku żeby nie było)

 

PS2. Rzym na oriencie->samochód->namiot->3-4 dni :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się coś na Lazio szczególnego?

 

stach, pogadać, ale mierdzie z założenia nie przepuszczę ;) chociaż już w mniejszym stopniu jak parę lat temu (na pamiętnym 2-6 byłem w pubie pełnym hala-dzieci i w przewadze chcieli wymierzać sprawiedliwość boiskową, to były czasy heh he).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...