Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

ja Cię..mam bilet :!: ...jadę do Austrii :twisted:

 

było dac znaka !

ps:

sie zobaczymy na sektorze

jak coś na telefonach :mrgreen:

 

-- 31 lip 2012, o 21:08 --

 

A u nas w trakcie sparingu Prezes i V-ce prezes załapali się na darmowe klapsy i oświadczyli, że podadzą się do dymisji. Nareszcie wszystko idzie w dobrym kierunku :!:

 

ci od klapsów już aresztowani :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny dramat wszystkich zespołów. Ja to nadal nie mogę zrozumieć ( w sumie czemu się dziwię ), że nikt w tym drewnolandzie - PZPN, nie wpadł na genialny pomysł na zmianę systemu gry naszej kopanej z jesień-wiosna na wiosna-jesień. A później są takie kwiatki, że nasi nie mają formy/taktyki (odpowiednie skreślić), już nie mówiąc o tym, że w okresie wczesno/późno zimowym są problemy z rozgrywaniem spotkań. A czerwiec, lipiec i jeszcze trochę sierpnia jest wolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nadal nie mogę zrozumieć ( w sumie czemu się dziwię ), że nikt w tym drewnolandzie - PZPN, nie wpadł na genialny pomysł na zmianę systemu gry naszej kopanej z jesień-wiosna na wiosna-jesień.

 

A co by to dało? Kompletnie nic! Przeca tu 80% grajków już w 7-ej kolejce narzeka, że są sezonem zmęczeni, że tempo rozgrywek zabójcze etc.

 

już nie mówiąc o tym, że w okresie wczesno/późno zimowym są problemy z rozgrywaniem spotkań.

 

Mając taką zimę jak ostatnio śmiało szło grać. Śniegu zero, mrozu "góra" zero.

 

 

A czerwiec, lipiec i jeszcze trochę sierpnia jest wolne...

 

Było eruo i dlatego je tyle wolnego. Normalnie gra się do Czerwca, a zaczyna z końcem Lipca.

 

 

Wyniki Lecha i Ruchu to żenada na maksa.

 

W przypadku tego drugiego CIESZY NIESAMOWICIE :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie, ile w tej przerwie wydały łącznie tzw. czołowe zespoły na transfery. Podpowiem: tyle, ile pojedyncze zespoły w Europie wydają na wzmocnienia drugich drużyn... :roll:

 

I gdzie my się pchamy?

 

W ogóle spodziewam się, że ten sezon będzie mocno kryzysowy. Kasy nie ma, poziom spadnie (tak, to możliwe :twisted:), niedzielni kibice przestaną przychodzić, a z nich w końcu jest kasa i kółko się zamknie. I nowe stadiony w niczym nie pomogą :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielni kibice przestaną przychodzić

 

No to chyba dobrze, nie :?: Oby stało się to najszybciej jak tylko będzie możliwe.

 

Markus niedzielni teraz na nowych stadionach też są potrzebni. Nie ma się co oszukiwać, że nowe stadiony uda się zapełnić grupą 40 tysięcy fanatyków. Ale nikt nie powiedział że z niedzielnych kibiców nie da się zrobić tych prawidłowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem

ale kurna inny świat

do 1.00 siedzieliśmy w tym Ried

o 20.00 została zamknięta jedyna stacja benzynowa

o 21.30 Mac :mrgreen:

policja jakaś dziwna - zero spiny

pilnowali nas do 1.00

ale wszystko na spokoju

szok

 

kibolsko - doping ładny

od 60 min zajebisty, było rewelacyjnie

piłkarsko zaczeli grać jak Urban zmienił ustawienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibolsko - doping ładny

od 60 min zajebisty, było rewelacyjnie

drugiej połowy oglądałem tylko 15 minut, ale co by nie mówić był ogień :)

w czwartek trzeba zagrać na 100% bo nie wyobrażam sobie braku awansu do dalej rundy.

To, że inne zespoły są już za burtą to jest chyba logiczne bo odrobić stratę kilku bramek będzie bardzo ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus niedzielni teraz na nowych stadionach też są potrzebni.

 

Oby u nas takowych nie było. :wink:

 

Ale nikt nie powiedział że z niedzielnych kibiców nie da się zrobić tych prawidłowych

 

No. To tak jak zrobić z "kibiców" polonii warszawa KIBICÓW.

NIEREALNE :!:

 

gumas_72, Na trasie spokój :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wywiad z Władysławem Kozakiewiczem ( ciekawe ilu forumowiczów kojarzy :idea: ) i takie zdanie powiedział :

czemu ja nie mogę być Ministrem Zdrowia skoro J. Mucha jest Ministrem Sportu :wink: :mrgreen:

 

do tego opowiedział historię zdobycia i konsekwencje Mistrzostwa Olimpijskiego w Moskwie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...