Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, przy 2:0 i stracie jednego zawodnika zeszło z nich ciśnienie, przestali wierzyć i skonczylo sie, jak sie skończyło.

Bardzo lubię Hiszpanie, ale mam jakieś wrażenie, ze oni to sie już nawet nie cieszą za bardzo z takiego sukcesu, kwestia przyzwyczajenia?

Niech teraz jakaś Chorwacja wygra, bedzie ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-0 w finale... Masakra

 

tonie masakra to inny poziom gry w piłkę

szkolenia, pracy od małolata i techniki

jak włosi dostali 4:0 to nasze 6:0 było tylko 15 min grą hiszpanów na pełnych obrotach

a ktoś kiedyś powiedział - zagramy w finale

z czym sie k. pytam ?

ps:

sam finał kibolsko DNO jak i całe ME :P kasa zabija ten sport

żal.uefa.eu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskakujące Oznacza to jakąś dziwną dysproporcję jakości. A to mega-dziwne jeśli chodzi o finał.

To przez to, że podpadli Alexowi, tak to by się na 1:0 w dogrywce skończyło :mrgreen:

Mam lekkie wyrzuty sumienia :mrgreen: W tej sekundzie zaczęły się fajerwerki na cześć Włochów. Gratulacje dla Hiszpanów. Włocho również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez to, że podpadli Alexowi,

 

ale, że co? ALEX kupił Alfę Romeo i się zepsuła? :mrgreen:

Byłem zły na nich, że o 3 w nocy nie chcieli sie ze mną napić. :!: :shock: :roll: Trochę mi przeszło i żal mi ich trochę. Wygrali lepsi. Tak miało być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon napisał(a):

gumas_72 napisał(a):

sam finał kibolsko DNO jak i całe ME

 

 

Faktycznie straszne, że nikt bejsbolem nie oberwał. A przynajmniej krzesełkiem.

 

 

:P

 

 

grunt że w ciszy i spokoju można było oblukać ciekawe mecze :P

 

 

Wiesz, dla większości ludzi nawet z forum to jest najważniejsze. Usiąść na wykupionym krzesełku, dostać popcorn i żeby nikt przede mną nie wstawał w czasie meczu bo też będę musiał się podnieść :mrgreen: No ale w sumie następna taka impreza jest za 2 lata więc wszyscy "eksperci" będą mieli trochę czasu żeby się lepiej przygotować :mrgreen:

 

Amstaff23 o Donalda to ty sie martw teraz - igrzyska się skończyły :P:mrgreen:

 

 

Jestem bardzo ciekaw jaki teraz temat zastępczy wymyślą jego doradcy, żeby dalej robić naród w .... :mrgreen:

Tak czy siak prędzej czy później ten cały balonik pęknie i niektórzy się może obudzą jak my kiedyś :mrgreen:

No ale miało być bez polityki bo zaraz paski dostaniemy za nieprawidłowe poglądy :mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaff23 o Donalda to ty sie martw teraz - igrzyska się skończyły :P:mrgreen:

 

Jestem bardzo ciekaw jaki teraz temat zastępczy wymyślą jego doradcy, żeby dalej robić naród w .... :mrgreen:

Tak czy siak prędzej czy później ten cały balonik pęknie i niektórzy się może obudzą jak my kiedyś :mrgreen:

No ale miało być bez polityki bo zaraz paski dostaniemy za nieprawidłowe poglądy :mrgreen::twisted: :wink:

 

Trochę nie załapaliście :) bo pisaliśmy przecież o meczu w innym kraju i to miał być raczej żart. Ale skoro już tak poważnie o naszym podwórku, to póki mamy na scenie wysportowanego Jarka - nikt się o wynik wyborów martwić nie musi :D

chociaż tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć... ale faktycznie nie ma co wchodzić w politykę, bo zaraz będziemy do siebie strzelać i się taka mała kłódeczka przy wątku pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem, mecz z Portugalią tylko podrażnił Hiszpanów :twisted:

Bardzo lubię Hiszpanie, ale mam jakieś wrażenie, ze oni to sie już nawet nie cieszą za bardzo z takiego sukcesu, kwestia przyzwyczajenia?

Niech teraz jakaś Chorwacja wygra, bedzie ciekawiej.

nie wiem o jakim przyzwyczajeniu można tutaj mówić. Rozumiem jak wygrywa się ligę po raz 7-8, ale to jest dopiero ich 3 wielki sukces, którego nie można porównać z niczym innym. Mogę się założyć, że gdyby grali za tydzień kolejny finał znowu by zmietli każdego :twisted:

Nie ma się co łudzić. Hiszpanie na razie są najlepsi, nie tylko jak drużyna ale i jako poszczególni zawodnicy na swoich pozycjach.

Najlepsze jest to, że w każdej reprezentacji jest zmiana pokolenia i jest okres posuchy. W tym wypadku Iker z taką grą jak wczoraj może jeszcze bronić spokojnie z 2 lata jak nie więcej, reprezentacje do lat 19 czy 21 klepią na turniejach inne zespoły aż miło, mają masę zdolnych chłopaków.

Nie ma się co dziwić, skoro jest młodzież to i sukcesy przychodzą same :wink:

Na pewno szacunek należy się Włochom, w turnieju pokazali naprawdę ładny futbol, wczoraj po prostu byli słabszym zespołem. Zresztą nawet niemcy dostali by takie same bencki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra erło się skończyło :) w czwartek galaktyczna potyczka Lech-Żetysu Tałdykorgan, mecz jest tak ważny, że nawet w TV go nie pokażą :) na szczęście bilet już jest i na Bułgarską wraca prawdziwy doping :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...