Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

pawelszuszu, ponieważ wrzucasz zdjęcia na gorąco to tylko dodam informację. Miał wtedy 18 lat, w takim wieku strzelał już bramki na tak wielkim turnieju. Był objawieniem turnieju, a już przed nim mówiono tylko, że jest największym talentem ostatnich lat.

Co ma zdjęcie sprzed 8 lat do dzisiejszego meczu? Gdyby Hiszpanie odpadli, a byli bardzo blisko, to pewnie płaczącego Xabiego lub Fabergasa byś nie wrzucił.

Uwielbiam takich speców :lol:

 

-- 27 cze 2012, o 23:08 --

 

Co do samego meczu mogę napisać tyle, tikitaka zamiast usypiać rywali to zaczyna usypiać miliony przed telewizorami.

O ile gra Portugalii naprawdę wyglądała nieźle to Hiszpanie po prostu coś zgubili ze swojej gry. Nie wiem czy tak łatwo będzie to zmienić do niedzieli ale prawda jest taka, że grają bardzo poniżej oczekiwać.

Ale to i tak nie ważne, bo przecież Ronaldo nie miał okazji strzelić karnego i to on jest winny porażki Portugalii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu, ponieważ wrzucasz zdjęcia na gorąco to tylko dodam informację. Miał wtedy 18 lat, w takim wieku strzelał już bramki na tak wielkim turnieju. Był objawieniem turnieju, a już przed nim mówiono tylko, że jest największym talentem ostatnich lat.

Co ma zdjęcie sprzed 8 lat do dzisiejszego meczu? Gdyby Hiszpanie odpadli, a byli bardzo blisko, to pewnie płaczącego Xabiego lub Fabergasa byś nie wrzucił.

Uwielbiam takich speców :lol:

 

 

Popieram w 100%.

Śmieszą mnie tacy prześmiewcy Ronaldo którzy robią to tylko dlatego bo to teraz modne i na czasie. To jest naprawdę takie straszne że sobie robi fryzurę na żel. Facet jest mega ambitny i stara być się perfekcjonistą w tym co robi jak żaden inny piłkarz na świecie. A, że 90 % ludzi na stadionach go wygwizduje to świadczy tylko o ich poziomie, no chyba że oczywiście są fanami konusa Messiego. Bo się przyjęło że jak jesteś za Messim to musisz nie lubić Ronaldo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, widzę że uraziłem sporą częśc fanów portugalczyka. 8)

Obrazek miał mieć forme żartobliwą.

 

Popieram w 100%.

Śmieszą mnie tacy prześmiewcy Ronaldo którzy robią to tylko dlatego bo to teraz modne i na czasie. To jest naprawdę takie straszne że sobie robi fryzurę na żel. Facet jest mega ambitny i stara być się perfekcjonistą w tym co robi jak żaden inny piłkarz na świecie. A, że 90 % ludzi na stadionach go wygwizduje to świadczy tylko o ich poziomie, no chyba że oczywiście są fanami konusa Messiego. Bo się przyjęło że jak jesteś za Messim to musisz nie lubić Ronaldo.

 

 

Panowie: Portugalia odpadła, bedzie grała o 3 miejsce i niechaj wygra :lol: :wink: . Dla Ciebie lukasdraz, markos007, usuwam zdjęcie, błąd zrobiłem bo chyba mocno obraziłem waszego ulubionego piłkarza :wink:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą karniaki?

 

były :idea: niestety nikt nie strzelił bramki w czasie 120minut gry :evil:

 

Hiszpanie po prostu coś zgubili ze swojej gry. Nie wiem czy tak łatwo będzie to zmienić do niedzieli ale prawda jest taka, że grają bardzo poniżej oczekiwać.

 

niestety, liczyłem na ich bardzo widowiskową grę i w żadnym meczu na tym turnieju nie pokazali pełni możliwości :( może w finale :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia odpadła, bedzie grała o 3 miejsce i niechaj wygra

 

rozumiem, że to ironia :roll:

 

jeżeli nie to ------>

Uwielbiam takich speców

 

-- Cz cze 28, 2012 10:00 am --

 

3:2 dla Hiszpani

 

zapomniałem dopisać, że w karnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, widzę że uraziłem sporą częśc fanów portugalczyka. 8)

Obrazek miał mieć forme żartobliwą.

 

Popieram w 100%.

Śmieszą mnie tacy prześmiewcy Ronaldo którzy robią to tylko dlatego bo to teraz modne i na czasie. To jest naprawdę takie straszne że sobie robi fryzurę na żel. Facet jest mega ambitny i stara być się perfekcjonistą w tym co robi jak żaden inny piłkarz na świecie. A, że 90 % ludzi na stadionach go wygwizduje to świadczy tylko o ich poziomie, no chyba że oczywiście są fanami konusa Messiego. Bo się przyjęło że jak jesteś za Messim to musisz nie lubić Ronaldo.

 

 

Panowie: Portugalia odpadła, bedzie grała o 3 miejsce i niechaj wygra :wink: . Dla Ciebie lukasdraz, markos007, usuwam zdjęcie, błąd zrobiłem bo chyba mocno obraziłem waszego ulubionego piłkarza :wink:

 

 

:mrgreen:

 

Powiedz mi znawco piłki kiedy Portugalia gra o 3 miejsce a chętnie sobie obejrzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi znawco piłki kiedy Portugalia gra o 3 miejsce a chętnie sobie obejrzę

nie bedzie odwołali z powodu ulewnych deszczy :lol::P 8)

Jakieś nowe zasady?

 

o w morde ostatni w 1980 był :lol::lol::lol::P

 

pany a co Wy tak czepiata się, jestem znafcą piłki ale tej okręgowej :lol::P

 

dzisiaj Szwaby położa Włochów 3:0 a co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany a co Wy tak czepiata się, jestem znafcą piłki ale tej okręgowej

 

bo tutaj jesteśmy uczuleni ostatnio i na prowokacje i na znafcuf .... tak czy tak źle trafiłeś :roll:

 

-- Cz cze 28, 2012 3:13 pm --

 

w sumie to szkoda, że nie meczu o 3 miejsce :(

 

 

szczególnie żałuje Iwański, który mógłby przeżyć kolejny orgazm, oglądając Krystynę :mrgreen: co ten gość wczoraj wygadywał.... ż-e-n-a-d-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że to ironia

no jasne.

 

bo tutaj jesteśmy uczuleni ostatnio i na prowokacje i na znafcuf .... tak czy tak źle trafiłeś

 

Action, wlaśnie zauważyłem, sorki z mojej strony panowie. 8)

 

Ukłon nisko, nie miałem na celu nikogo urazić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...