Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze jest to, że naprawdę serce się cieszy jak ogląda się nie tylko bramki Lewego ale i samą grę.

Widać, że chłopak jest w niemiłosiernym gazie.

 

Co do Bayernu to ciekawie zapowiada się finał LM. I Bayern i Chelsea ostatnie mecze to piach. Obydwa zespoły już myślami przy ostatnim meczu sezonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i jest troche prawdy w tym co mowisz. mogli grac z lzejszym sercem. ale bramka stracona ze stalego fragmentu gry to loteria. przy tej ostatniej tez srednio zawinili. mowienie ze przestali grac to moim zdaniem jednak spora przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMON CITY, CMON CITY, CMON CITY :!: :!: :!: :!:

Dla takich chwil warto żyć :!: :!: :!: :!:

 

Mecz oglądałem u siostry i po bramce Kun-a niemal całym blokiem zatrzęsło, że społeczniaki zaczły po kaloryferach klupać :!: :!: :!:

 

Mina Fergiescuma po ostatnim gwizdku- BEZCENNA

 

-- 13 maja 2012, o 19:00 --

 

gumas_72, nie zgodzę się. City gdyby zagrało NORMALNIE, nie było by takiej nerwówy. Nic kompletnie nie wychodziło, Nasri maścił wszystko, Lescott praktycznie wykończył akcję QPR, Tevez groł jak by mu jaja fto powionzoł, no ogólnie nic się nie kleiło.

Ale dlatego kocham Angielską Piłę, tam gra się do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlatego kocham Angielską Piłę, tam gra się do samego końca.

 

I o minutę dłużej. :P:mrgreen:

 

Cóż, City w końcu kupiło mistrza. Pomijając fakt kasy, trzeba jednak przyznać, że w tym sezonie byli najlepiej i przede wszystkim najrówniej grającą ekipą. Pokonali też dwa razy United. Nie przepadam za tym zespołem ale obiektywnie byli w tym sezonie najlepsi.

 

Natomiast dzisiejszy dzień był jedną wielką emocją. :twisted: Dla mnie głównie za sprawą Arsenalu, który obronił 3 miejsce. :!: :mrgreen: Wielkie brawa. Gdyby mistrza wygywało się nie tylko punktami ale też adekwatnością budżetu, to jesteśmy niezaprzeczalnie mistrzem. 8) :mrgreen:

 

Ale nie tylko dzisiejszy dzień był emocjonalny i nieco kuriozalny w PL. W ogóle ostatnie tygodnie to zwroty akcji i niespodzianki. :shock:

 

City :arrow: prowadziło prawie przez cały sezon. By nagle w końcu się zepsuć i oddać przewodnictwo United.

 

United :arrow: na kilka kolejek przed końcem zdobywa znaczącą przewagę nad City (było chyba nawet 8 punktów czy jakoś tak). Następnie kilka głupich wpadek i nie potrafią choćby zremisować z City, no i nagle z nieba do piekła. Jest to dla mnie największa niespodzianka, jak taki zespół (doświadczony, zgrany, z charyzmatycznym trenerem, z dużym budżetem) nie dowiózł takiej przewagi. :shock:

 

Arsenal :arrow: początek sezonu fatalny. Świetna końcówka ale też potknięcia w ostatnich kolejkach i gdyby nie wtopy rywali byłoby 5 miejsce, jak nie niżej.

 

Newcastle :arrow: IMO największa niespodzianka sezonu. Fajna gra i w sumie to ich dopingowałem. Aż tu nagle zabrakło im pary do końca i zostali z niczym, tj. tylko z Ligą europejską. A byli tak blisko...

 

Tottenham :arrow: początek świetny i wydawało się, że 3 miejsce bez problemu. Niektórzy specjaliści bąkali nawet o nawiązaniu walki o mistrza. I podobnie jak Arsenal i Newcastle nagle coś się zepsuło. Seria porażek i cudem bronią 4 miejsce i eliminacje do LM (o ile Chelsea nie wygra LM).

 

Chelsea :arrow: największe rozczarowanie, zarówno grą jak i wynikami. Jeśli nie wygrają LM będą największym przegranym tego sezonu.

 

Słowem dla mnie sezon niespodzianek i zwrotów akcji. Ale też sezon mocnego rozwarstwienia ligi na 2 zespoły i resztę. Nie ma już wielkiej czwórki. Jest wielka dwójka i potem mniejsza czwórka - piątka i potem reszta. Zobaczymy jaki będzie kolejny sezon ale jeśli podobny do obecnego, to w słabym kierunku to zmierza.

 

Ale emocje są duże i na dziś PL to najsilniejsza liga europejska. :mrgreen:

 

Ps. Aaaaarsenal....... Aaaaarsenal..... Aaaarsenal...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 13 maja 2012, o 20:00 --

 

QPR walczył do 90 min

potem przestali grać co było widać

 

Zabrakło im siły na końcówkę (ostatnie akcje to było wyłącznie wykopywanie, nawet nie próbowali utrzymać się przy piłce). Trudno się dziwić, skoro grali w 10 i długo się bronili. A to wyczerpuje, chyba bardziej niż atak.

 

City zjadły nerwy, bo normalnie powinni ich rozjechać 3:0 i tak by pewnie zrobili, gdyby był to mecz w środku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, City w końcu kupiło mistrza.

 

Dokładnie :wink:

Araby się znudzą, zabiorą swoje zabawki i City znowu będzie przeciętniakiem a MU dalej będzie robiło swoje :mrgreen:

No ale niech się fani angielskiej Andży Machaczka teraz nacieszą :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, City w końcu kupiło mistrza.

 

Takie rzeczy tylko w Polsce. :mrgreen:

 

 

Jest to dla mnie największa niespodzianka, jak taki zespół (doświadczony, zgrany, z charyzmatycznym trenerem, z dużym budżetem) nie dowiózł takiej przewagi.

 

Należałoby jeszcze dodać 1/4 zespołów, które notorycznie się im podkładały, sędziów którzy gwizdali karne jak się UTD tliło koło dupy i w końcu karanie meczami podstawowych zawodników CITY. Stety, nie udało się.

 

Matka Boska z Medjugorie, do której pilegrzymował Mancini dopomogła w trudnej chwili :!: :!: :!:

 

-- 13 maja 2012, o 20:38 --

 

Araby się znudzą, zabiorą swoje zabawki i City znowu będzie przeciętniakiem a MU dalej będzie robiło swoje

 

Chyba jednak będzie naopak i SCUM-y skończą jak Dippery...

Te złe Araby myślą o powiększeniu stadionu, bo jest więcej chętnych na oglądanie meczy niż może wejść. :wink:

 

No ale niech się fani angielskiej Andży Machaczka teraz nacieszą

Cieszyłem się jak awansowali z 3 ligi do 2, z 2 do 1 i teraz wkońcu się cieszę, że są mistrzami.

TO JEST PRAWDZIWY MANCHESTERSKI TEAM, nie tam jakieś wsioki z prowincji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, City w końcu kupiło mistrza.

 

Takie rzeczy tylko w Polsce. :mrgreen:

 

Wydali duuuużo więcej niż u nas. :P

 

Ale pisząc serio, nie miałem na myśli takiego kupowania. :wink:

 

Należałoby jeszcze dodać 1/4 zespołów, które notorycznie się im podkładały, sędziów którzy gwizdali karne jak się UTD tliło koło dupy i w końcu karanie meczami podstawowych zawodników CITY. Stety, nie udało się.

 

Przesadzasz....

 

Matka Boska z Medjugorie, do której pilegrzymował Mancini dopomogła w trudnej chwili :!: :!: :!:

 

Kiedyś była taka anegota o wizycie Bońka (a w zasadzie całej naszej ówczesnej reprezentacji) u Papieża JP II. :wink: Papież wtedy wyjaśnił wpływ Boga na piłkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisząc serio, nie miałem na myśli takiego kupowania.

 

Wiadomo. :wink:

 

Przesadzasz....

 

Czasami z alkoholem. Szkoda, że jutro do roboty i zero do dupy nalane... :cry:

 

Kiedyś była taka anegota o wizycie Bońka (a w zasadzie całej naszej ówczesnej reprezentacji) u Papieża JP II. Papież wtedy wyjaśnił wpływ Boga na piłkę.

 

Ja w to wierzę. Dziś o tym się przekonałem, że cuda się zdarzają. I nie są one przypadkiem, a znakami od Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o tym się przekonałem, że cuda się zdarzają.

 

Fani United napiszą podobnie jak Ty w poprzednim wpisie, że QPR się podłożył, jak tylko się dowiedział, że zostaje w lidze. :P

 

Także włóżmy takie historie (zarówno w przypadku United jak i City) miedzy bajki. Dlatego PL jest taka silna, że nikt i nic nie daje za darmo. Gra się do końca. Dzisiaj szczęście dopisało City. QPR nie dało rady fizycznie dograć do końca.

 

-- 13 maja 2012, o 20:53 --

 

Teraz bedzie dużo nowych fanów City, takich na jeden sezon :D

 

$ity...$ity....$ity.....

 

BTW - może Szejkowie zaczną też kiedyś płacić za kibicowanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST PRAWDZIWY MANCHESTERSKI TEAM, nie tam jakieś wsioki z prowincji.

 

znam gościa co jeździ za MU na puchary (z 40 wyjazdów ma)

pomyka na ligę

jeździ na Kibolski MU

i jego danie o MC jest jedno- to takie ksp Manchesteru :mrgreen:

 

 

 

o w ryj co ta ekstraklasa kombinuje :evil:

 

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... dzona.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...