Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się stadion pojawiły się wyniki :mrgreen:

 

Szkoda trochę że do Wisły Kasperczaka z 2003 to każdej z obecnych drużyn i nowemu mistrzowi brakuje duuuuuuuużo.

Ale było minęło, mam nadzieje że nowy mistrz nawiąże do tamtych sukcesów :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gorzkie zwycięstwo, chyba czuje się gorzej niż w 97. Jeszcze jak Lechia strzeliła na 2-1 potrafiłem uwierzyć, że odrobią straty, a Wisła strzeli dwie bramki u siebie (wariat co). A Lenczyk mam nadzieje, że w pucharach coś ugryzie i przestanie gadać kocoboły, tak jak to było przed rewanżem z Rapidem, że oni to już czują się wygrani bo przeszli Dundee. Nie dało się poźniej oglądać jak ich Rapid punktował. Patrząc co się działo w tej rundzie to jest to dla mnie najsłabszy mistrz w ostatnich latach i obojętnie kto by nim dzisiaj został. A co jeszcze ciekawsze...mistrzem wiosny zostało...Zagłębie Lubin :!:

 

Pozostaje jeszcze liga angielska. Emocje gwarantowane do ostatniej minuty, ostatniej kolejki. A później IO w Londynie :mrgreen: Miałem jechać na Euro na Ukrainę, ale wolę przejechać się do Londynu i pokibicować prawdziwym sportowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU rozniesie arabusów u Markus się załamie

 

Że co :?: :mrgreen:

Newcastle-CITY 0-2 i MAMY MISTRZA :!: :!:

 

Mistrz POlski zgodnie z przewidywaniami. Było pewne, że GTS się chamsko podłoży...

Z drugiej jednak strony lepsze to niż smRody, choć w przeciągu całych rozgrywek to właśnie nuRki hasiokowe zasłużyły na meistra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU rozniesie arabusów u Markus się załamie

 

Że co :?: :mrgreen:

Newcastle-CITY 0-2 i MAMY MISTRZA :!: :!:

 

Mistrz POlski zgodnie z przewidywaniami. Było pewne, że GTS się chamsko podłoży...

Z drugiej jednak strony lepsze to niż smRody, choć w przeciągu całych rozgrywek to właśnie nuRki hasiokowe zasłużyły na meistra.

 

nie no błagam

w tym roku utasówa :wink:

wszyscy sinusojda

ps:

szkoda tylko ze grodzisk nie zleciał ale i tak jest git -JW odchodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie wpisy jak kolegi Zelazny to jeszcze bardziej jestem dumny, że jestem z Warszawy. Całej Polski nie obchodzi, że ich drużyna nie zdobyła mistrza tylko to że mistrzostwo nie jest w Warszawie :roll: To jest piękne - dziękuje Wam wszystkim za to! Dobranoc :mrgreen:

 

PS. myślisz że będziemy Ci wytykać, że Wisła jest na 7 miejscu? buhahahahahah czy Ty myślisz, że ktoś przed przeczytaniem Twojego postu wiedział na którym miejscu Wisła skończyła sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz to powiem i mówię to głośno - zarząd Legii zrobił coś pięknego!! :)

Akapit: "rozumiemy euforię piłkarzy z Poznania" - mistrzostwo :mrgreen::twisted:

 

no tu mam inne zdanie

moze przez to co wiem o tym "zarządzie"

obudzili się w sama porę - w Lizbonie nie potrafili pomóc czy w Bukareszcie

tak więc pies ich ganiał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenua był zarówno mecz z RTS-em jak i to co zrobił Stilic, tak jak mówisz gumas tyle czasu grał w Poznaniu i zdecydowanie mógł coś ciekawszego zapodać. Z drugiej strony trochę tego płaczu nie rozumiem, przecież Legia obojętnie z kim gra prócz zgody praktycznie zawsze ma taki pocisk.

A tutaj jeszcze coś ciekawego :P

http://www.joemonster.org/filmy/44218/C ... za_znak_L_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony trochę tego płaczu nie rozumiem, przecież Legia obojętnie z kim gra prócz zgody praktycznie zawsze ma taki pocisk.

 

Ze strony zawodowych piłkarzy? No tak, w sumie byli tacy jeszcze kiedyś, co puchar u nas zdobyli i śpiewali na boisku. Skąd oni byli, hmmm....?? Aaa wiem, jeden z nich to potem nawet u nas "grał" :D

Dużo prawdy jest w tym, co Action wyżej napisał, nieważne, że zajeliśmy ch...e miejsce i mamy totalnych patałachów, najważniejsze, że Legia kurczak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie było to po pierwsze po drugie napisałem, że to było słabe, po trzecie generalnie mam wyjebane na wszystkie anty przyśpiewki wycelowane w naszą stronę. Udanej przerwy miedzy sezonami życzę i nie ma się co nakręcać słowami jakiegoś piłkarza - najemnika ;) .

Podobno Tomasz Lis jest od wczoraj kibolem ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o napinkę (akurat nad morzem to widać najwyraźniej w lato - buractwo gdzie tylko nie spojrzeć :mrgreen: ) ) na Warszawę ze względów ideologicznych - chociaż są ku temu podstawy, historyczne rzekłbym.

Decyzje jakie podejmowały władze zawsze są i były kojarzone z tym miastem, więc to oczywiste, że wszystkim mieszkańcom się obrywa za to po równo. Tym niewinnym kibicom, nie z Wiejskiej, też.

Chodzi też o stosunek Warszawy do prowincji, zwłaszcza jak ktoś jest napływowy, szybko wyrasta na rodowitego i to widać i czuć.

Jak się to przekłada na piłkę? Ano, ani nam, Kaszubom ani Ślązakom nie trzeba wiele by skojarzyć te fakty ze sobą ;)

Celowo pomijam tutaj układy i zgody jakie były w powojennej Polsce między kibicami.

A że przy okazji 95% kraju myśli podobnie - cóż, determinizm osadniczy lub syndrom stadnego myślenia. Chociaż to nie zwalnia nikogo z pewnej kultury osobistej.

 

Osobiście znam wiele wartościowych osób z waszego miasta (ahh te godzinne przejażdżki taksówkami - opowieści prawdziwych polaków i aż żal mi było wysiadać) ale też i sporo czarnych owiec :)

W swojej drabince tolerancji stawiam was blisko mojej rodziny - wszak jesteście biali i mówicie w ojczystym języku. :mrgreen:

 

A całą resztę niech rozstrzygają jedenastki w sportowej rywalizacji. Powodzenia w pucharach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...