Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A ja raczej nie widzę w Legii drużyny, już od dawna, jest zlepek w miarę zdolnych piłkarzy, którzy mieli super przygodę w LE i to by było na tyle. Zero pomysłu, brak rozgrywającego, napastnik jedyny rozgrywający każda akcje nawet na swojej połowie. To sie musiało tak skończyć... Będzie 5 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto będzie miał maistra --Śląsk, Ruch czy Lech ?

 

w ostatniej kolejce

Ruch Chorzów -:- Lechia Gdańsk

Wisła Kraków -:- Śląsk Wrocław

Widzew Łódź -:- Lech Poznań

 

4 bramki Pawłowskiego w jednym meczu -brawa dla tego pana - tego w w lidze dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, jakiś Ruch wygra, albo Śląsk i pierwsza runda eliminacji do LM i bye bye.

Nie jest powiedziane, że z Legią nie byłoby to samo, ale ze 3 transfery + fakt, że nie zjadłaby ich trema (tak jak np Ruch w finale PP), dawałoby im duuużo większe szanse. Ogólnie dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej dobijemy dziś Legię u siebie :mrgreen: Mecz Lechii zdecydowanie najlepszy w tej rundzie. Legia w sumie oprócz początkowych 10 minut nic ciekawego nie grała.

 

A mistrzem będzie Śląsk 8) Wisła nie będzie się na nich spinać a to im wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto będzie miał maistra --Śląsk, Ruch czy Lech ?

 

w ostatniej kolejce

Ruch Chorzów -:- Lechia Gdańsk

Wisła Kraków -:- Śląsk Wrocław

Widzew Łódź -:- Lech Poznań

 

 

jak dla mnie to Lech wygra :idea:

 

a Legia dziady są i tyle na 5 ostatnich meczy wygrali jeden i jeden remis, mając przewagę punktową i kilka kolej nie dali rady :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wisły można wyczytać teorię, że w razie złego wyniku dla Wks kibice Wisły wbiegną na murawę aby oddać walkowera uheuheuheuhe.

My natomiast musimy wygrać z RTS em, a to ostatnio udało się naszej drużynie w latach 90 tych na ich stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd z dużymi nadziejami. bardzo przyjemny dzień na plaży w Gdańsku. i powrót masakra, stypa i jedyne co mnie pociesza że grajki nie dostaną premii. Walter odszedł ale to nic nie zmienia moim zdaniem.

 

udało się dostać bilety. na trybunie północnej piknik i Europa pełną gębą. "trybuna dopingowa" jak głosi napis nad kasami jest... hmm słaba. lukasdraz, sorry ale naprawdę jeżeli chodzi o doping to nic nie pokazaliście, czasami nie wiedziałem co śpiewacie, żadnych oryginalnych przyśpiewek, Polonia lepiej u siebie dopinguje :| . oprawa bardzo dobrze przygotowana, wykonana i przemyślana ale przekaz sam w sobie średni.

 

Stadion (tutaj mam największą bekę) jest zajebisty, jeden z najładniejszych jakie widziałem, siedziałem bardzo wysoko na środku, widok rewelacja ALEEEEE okolice stadionu to jest śmiech na sali... od strony morza nie sposób się dostać na stadion bo jest wielki plac budowy. Ale spoko - rok po euro będzie tam pięknie :twisted:

 

Na mieście bardzo dużo ludzi w barwach. Wisły również. Śląska też ale mniej. Sporo znajomych ze stolicy twarzy również się przewijało :) Na stadion dojechaliśmy SKMką... i jej dziewiczym kursem. Ekstra połączenie dworca ze stadionem. W zasadzie to cały dzień bez "przygód" ale my też ich nie szukaliśmy.

 

Słaba jest akcja, że blachy aut przekłamują ponieważ dużo ludzi chyba ma firmówki... auto na WI z wywieszonymi barwami Lechii itp itd. Widziałem nawet Forka na Otwockich blachach tuż po meczu ale kierowcy już nie dostrzegłem.

 

Chyba nie idę w niedziele na Ł3 bo już nie mam dość tego sezonu.

 

-- Pt maja 04, 2012 10:26 am --

 

co prawda prowadziłem więc pić nie mogłem ale zarejestrowałem piwo na stadionie :shock: (3,5 promila)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się dostać bilety. na trybunie północnej piknik i Europa pełną gębą. "trybuna dopingowa" jak głosi napis nad kasami jest... hmm słaba. lukasdraz, sorry ale naprawdę jeżeli chodzi o doping to nic nie pokazaliście, czasami nie wiedziałem co śpiewacie, żadnych oryginalnych przyśpiewek, Polonia lepiej u siebie dopinguje :| . oprawa bardzo dobrze przygotowana, wykonana i przemyślana ale przekaz sam w sobie średni.

 

Z Polonią to pojechałeś :mrgreen:

Ja nie mówię że nasz doping miażdżył czy coś. Nie mamy się co równać do młyna Waszego czy Wisły. U nas to wszystko dopiero raczkuje. Na starym stadionie nie było za bardzo młyna. Wtedy większość rzeczy działo się u nas na spontanie. Więc to tak naprawdę dopiero pierwszy sezon gdzie mamy prawdziwy młyn. Niestety ale wczoraj było dużo przypadkowych osób ponieważ na tym sektorze są najtańsze bilety. Ale z rundy na rundę będzie poprawa i kiedyś dorównamy do najlepszych :wink: Co do nie rozumienia co śpiewamy to niestety ale taka jest akustyka u nas. Nawet jak Lech czy Ruch przyjeżdżał w full osób to i tak prawie nie szło zrozumieć co śpiewają. Przekaz oprawy był anty Legijny wieć może dlatego słabo odebrałeś przekaz :P

 

co prawda prowadziłem więc pić nie mogłem ale zarejestrowałem piwo na stadionie :shock: (3,5 promila)

 

Od miesiąca sprzedają to niskoprocentowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Wisły można wyczytać teorię, że w razie złego wyniku dla Wks kibice Wisły wbiegną na murawę aby oddać walkowera uheuheuheuhe.

.

 

czyli jak dać d. i zostać dziewicą :wink:

Wygląda na to że Śląsk wydyma Was i Lecha :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polonią to pojechałeś

 

obiektywnie SERIO

 

Ale z rundy na rundę będzie poprawa i kiedyś dorównamy do najlepszych

 

mam nadzieję

 

Co do nie rozumienia co śpiewamy to niestety ale taka jest akustyka u nas

 

wydaje mi się, że to nie jest kwestia akustyki jednak ale mogę się mylić

 

Przekaz oprawy był anty Legijny wieć może dlatego słabo odebrałeś przekaz

 

nie. po prostu tekst był słaby według mnie. niezależnie od tego do kogo był skierowany i na co był odpowiedzią (bez jebnięcia znaczy). inna sprawa że biorąc pod uwagę wynik meczu i postawę 22 grajków to trafiliście super :D

 

no i zapomniałem napisach o tym, że trochę piro też było... motyw ze świecami dymnymi w barwach Lechii między jedną a druga sektorówką był bardzo fajny

 

co prawda prowadziłem więc pić nie mogłem ale zarejestrowałem piwo na stadionie (3,5 promila)
Od miesiąca sprzedają to niskoprocentowe

 

u nas nie ma :roll: oczywiście miałem na myśli 3,5 procent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz napisał(a):

Co do nie rozumienia co śpiewamy to niestety ale taka jest akustyka u nas

 

 

wydaje mi się, że to nie jest kwestia akustyki jednak ale mogę się mylić

 

Uwierz, że za każdym razem jak ktoś do nas przyjeżdża to jest taka sama gadka. My nie rozumiemy ich a oni nas :wink:

 

 

A teraz jadę się wyluzować na majówkę :mrgreen: Adijos kibole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A teraz jadę się wyluzować na majówkę :mrgreen:

 

Lista obecności:

 

1. Dako, bo mnie suszy - teściowa była przez 5 dni :wink: :mrgreen:

 

 

Ja tam się martwię o to żeby z Kaszub na porodówkę nie gonić bo młody się zbliża żeby na Euro zdążyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...