Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka:

 

http://euro2012.trojmiasto.pl/Puchar-na ... a=3#opinie

 

p.s. Lechia wygrała, ale w kontekście dwóch ostatnich meczy jakie ŁKS gra (Zagłębie, Jaga) raczej zabraknie tego jednego punktu....

 

Wygrała, wygrała. Ale widziałeś mecz? Pooooraaażka. Razak karnego przestrzelił, pooooraaaażka. Toż to III liga a nie ekstraklasa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

 

http://euro2012.trojmiasto.pl/Puchar-na ... a=3#opinie

 

p.s. Lechia wygrała, ale w kontekście dwóch ostatnich meczy jakie ŁKS gra (Zagłębie, Jaga) raczej zabraknie tego jednego punktu....

 

Wygrała, wygrała. Ale widziałeś mecz? Pooooraaażka. Razak karnego przestrzelił, pooooraaaażka. Toż to III liga a nie ekstraklasa :twisted:

 

Messi i Ramos też przestrzelili uheuhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko w czwartek walniemy Legię i utrzymanie mamy zapewnione. :mrgreen:

 

:evil:

wystarczy jak wygra bełchatów z łks-ą :mrgreen:

 

Nie wygra, bo woli w ostatniej kolejce puknąć Cracovię, co też daje im pewne utrzymanie. Chyba, że sponsor tytularny stadionu (35mln - przepłacili) wyraźnie da do zrozumienia, że mają gryźć glebę w tym meczu.

Naprawdę czarno to widzę, po tym cudownym remisie z Ruchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kilka kolejek temu jeśli ktoś by mi opisał sytuację w tabeli jaka będzie miała miejsce na dzień dzisiejszy nie uwierzyłbym :shock:

Lech z szansami na Mistrza, Legia gra jakby jej na tym mistrzostwie nie zależało :roll:

Cały czas jednak wierzę, że mistrzostwo w tym roku wyląduje w stolicy!

 

Dzisiaj hit hitów, derby Manchesteru. To trzeba oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalamalem sie... Jak oni to pokażą na jakimś stadionie jako nasz hymn, czy obojętnie jako co...

Wychodzi Cristiano Ronaldo, a tu koko koko euro spoko, trallalaa. O ja p....!

 

Już widzę jak Krystyna wychodzi na boisko i ma bekę z tej pioseneczki :lol: W RPA była Waka Waka i my mamy ludowe baby i bardzo dobrze, wesoło musi być. A propos MS 2010 ludzie tak się podniecają, że oni mieli Shakire, a to był tylko cover starej afrykańskiej piosenki, której pierwotne znaczenie miało się jak pięść do oka - jeśli mówimy o piłkarskiej imprezie, ale coż...cudze chwalicie swego nie znacie.

 

Szkoda, że nie jesteś załamany etymologią nazwy kraju, którego jesteś obywatelem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, czyli że to wesołe miało być :idea: tez nie załapałem :)

To idę teraz żałować, ze nie jestem zalamany etymologią nazwy kraju, którego jestem obywatelem. Koko koko euro spookoo tralalala :mrgreen:

 

Haha dokładnie :mrgreen: Ta cała piosenka jest kwintesencją naszej kadry. Żal na to patrzeć :mrgreen:

 

 

Ktoś z Warszawiaków wybiera się dziś do Gdańska na meczyk ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...