Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu nie zamowilem bilety (wg strony byly dostepne) po czym dostalem odpowiedz, ze zostaly tylko takie z kwaterami przez nich organizowanymi, to zamowilem takie z kwaterami i wtedy dostalem odpowiedz, ze jednak juz nie ma

 

ogladalem tylko w tiwju

 

 

Nie masz czego żałowac, a przynajmniej pare setek w kieszeni zostało. :mrgreen:

 

mam czego zalowac, bo kariere zakonczyl nasz najwiekszy sportowiec - fanem skokow jestem od czasow gdy Adam Malysz nie skakal jeszcze - wczesniej kibicowalem Goldiemu, pamietam jak skoczkowie przechodzili na styl V

majac lat 9-10 robilem sobie skoczkow z papieru :mrgreen: a skocznie z dlugiego lustra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czego zalowac, bo kariere zakonczyl nasz najwiekszy sportowiec - fanem skokow jestem od czasow gdy Adam Malysz nie skakal jeszcze - wczesniej kibicowalem Goldiemu, pamietam jak skoczkowie przechodzili na styl V

majac lat 9-10 robilem sobie skoczkow z papieru a skocznie z dlugiego lustra

 

Aaaaaaaa, to zmienia postac rzeczy. Jesteś kibiciem skoków w ogóle i to mi się podoba. W sumie określenie "małyszofan" do Ciebie nie pasuje i teraz wiem czemu się tak tym określeniem oburzyłeś.(Trzeba było tak od razu!!) :wink:

 

SZACUNEK :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czego zalowac, bo kariere zakonczyl nasz najwiekszy sportowiec - fanem skokow jestem od czasow gdy Adam Malysz nie skakal jeszcze - wczesniej kibicowalem Goldiemu, pamietam jak skoczkowie przechodzili na styl V

 

szwed Boklev pierwszy tak skakał( kilka metrów dalej niż pozostali) i przez jakiś sędziowie mu punkty za styl odejmowali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja-Polska za godzinke :)Do boju chlopaki :idea:

Jesli bedzie,a bedzie,normalna murawa to zobaczymy fajny meczyk - obiecuje :P :wink:

 

 

A ja bym chciał żeby dziś dostali z 5-0 i Smude w końcu wywalili bo koleś kompletnie nie radzi sobie. Zero stylu, zero ambicji, po prostu wstyd. :x :x

 

Całe szczęście że sprawa z obywatelstwem dla Arboledy się oddala, mam nadzieje że nigdy on nie zagra z orzełkiem na piersi :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, nie ja nie byłem zależy mi na info kto grał? tzn jaka liga to była, jeśli liga a nie podwórkowa :lol:

a chętnie wpadne kiedyś :)

 

-- Wt mar 29, 2011 9:48 pm --

 

po zuzlu zostaja czarne slady na kolanach

doświadczyłeś tego :?: :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zuzlu zostaja czarne slady na kolanach

Krośnie na meczu byłeś? :wink: Już nie ma z małymi wyjątkami czarnych torów.

lukciosti, nie ja nie byłem zależy mi na info kto grał? tzn jaka liga to była, jeśli liga a nie podwórkowa

a chętnie wpadne kiedyś

Pewnie Motorek dostał brameczkę- II liga

Zaproszenie aktualne cały rok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby dziś dostali z 5-0 i Smude w końcu wywalili bo koleś kompletnie nie radzi sobie.

 

I kogo na jego miejsce weźmiesz? Janasa, Engela, Wójcika, Stefka Burczymuchę czy innego osła??

Mnie to generalnie wali, bo nigdy Polsce nie kibicowałem i nie będę kibicował, ale śmieszy mnie, że nawet ten "pzpn" nie ma nikogo sensownego na zastąpienie Smudy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby dziś dostali z 5-0 i Smude w końcu wywalili bo koleś kompletnie nie radzi sobie.

 

I kogo na jego miejsce weźmiesz? Janasa, Engela, Wójcika, Stefka Burczymuchę czy innego osła??

Mnie to generalnie wali, bo nigdy Polsce nie kibicowałem i nie będę kibicował, ale śmieszy mnie, że nawet ten "pzpn" nie ma nikogo sensownego na zastąpienie Smudy...

 

 

No tak Ty to pewnie znając życie jesteś za szwabami. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby dziś dostali z 5-0 i Smude w końcu wywalili bo koleś kompletnie nie radzi sobie.

 

I kogo na jego miejsce weźmiesz? Janasa, Engela, Wójcika, Stefka Burczymuchę czy innego osła??

Mnie to generalnie wali, bo nigdy Polsce nie kibicowałem i nie będę kibicował, ale śmieszy mnie, że nawet ten "pzpn" nie ma nikogo sensownego na zastąpienie Smudy...

 

 

No tak Ty to pewnie znając życie jesteś za szwabami. :lol::lol:

 

szkopami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby dziś dostali z 5-0 i Smude w końcu wywalili bo koleś kompletnie nie radzi sobie.

 

I kogo na jego miejsce weźmiesz? Janasa, Engela, Wójcika, Stefka Burczymuchę czy innego osła??

Mnie to generalnie wali, bo nigdy Polsce nie kibicowałem i nie będę kibicował, ale śmieszy mnie, że nawet ten "pzpn" nie ma nikogo sensownego na zastąpienie Smudy...

 

 

No tak Ty to pewnie znając życie jesteś za szwabami. :lol::lol:

 

szkopami :mrgreen:

 

To i tak jedno i to samo :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ty to pewnie znając życie jesteś za szwabami.

 

Tak, dokładnie. Od bajtla zawsze w piłce kibicowałem Niemcom. I powiem Wam, tam było komu i jest nadal komu kibicowac.

Co prawda to już nie czasy Litbarskich, Klinsmanów i reszty asów, ale i dziś jest to piłka na swoim wysokim poziomie, pomimo, że jest taka bardziej "multi kulti". :wink:

 

 

szkopami

 

Za dużo ich tam obecnie nie ma, ale Miro i Poldi idealnie wypełniają tę lukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ty to pewnie znając życie jesteś za szwabami.

 

Tak, dokładnie. Od bajtla zawsze w piłce kibicowałem Niemcom. I powiem Wam, tam było komu i jest nadal komu kibicowac.

Co prawda to już nie czasy Litbarskich, Klinsmanów i reszty asów, ale i dziś jest to piłka na swoim wysokim poziomie, pomimo, że jest taka bardziej "multi kulti". :wink:

 

 

szkopami

 

Za dużo ich tam obecnie nie ma, ale Miro i Poldi idealnie wypełniają tę lukę.

 

 

Bez urazy ale wstyd mi za takich "polaków" jak Ty, a raczej pseudo-polaków :| :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoboczycie. :mrgreen:

NIEDOWIARKI :!:

Zoboczyli hehe :mrgreen: :wink:

No tak, ci podstępni szaulisi wygrali bo nasi nie spodziewali się fatalnej trawy. Równa trawa - inna sprawa :mrgreen:

Normalnie powinnismy wygrac ten mecz poniewaz bylismy zdecydowanie lepsza druzyna ktora stworzyla sobie sporo okazji bramkowych.Niestety skutecznosc znowu dala znac o sobie :|

Grecja-Polska za godzinke Do boju chlopaki

 

pierwsza była całkiem ciekawa była :idea: , w drugiej juz im sie nie chciało biegać :(

Ogolnie to bardzo sie rozczarowalem tym meczem.To byl taki prawdziwy "z krwi i kosci" mecz towarzyski -masakra :twisted:

Bez urazy ale wstyd mi za takich "polaków" jak Ty, a raczej pseudo-polaków

 

Powiem Ci tak:

hehe.. :mrgreen: Przyzwyczailem sie juz i nie ruszaja mnie podobne sprawy.

Mam kumpla.Np dzwoni wczoraj do mnie podczas meczu i pyta o wynik Dojczow z Australia..o Polakach nawet nie wspomnial hahah :mrgreen::mrgreen:

Ma tak i juz :idea: ...trzeba byc naprawde tolerancyjnym w dzisiejszych czasach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...