Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

LE nie jest dla drużyn typu City.

 

Teee, ekspert :twisted::mrgreen:

 

Kilka rzeczy ostatnio w piłce przewidziałem. 8) :mrgreen: Między innymi wyjście Lecha z grupy, jeszcze zanim w ogóle zaczęła się gra w LE. :mrgreen:

 

A wracając do tematu, to IMO taka jest prawda. Nikt tego głośno i oficjalnie nigdy nie przyzna ale dla takiego City LE nie jest priorytetem. Jak wygrają LE to nikt im medalu za to nie da, a jak przegrają, to też nikt im złego słowa nie powie.

 

Natomiast jak nie będą w pierwszej czwórce PL, to trener poleci prawie na pewno. Kilku graczy też. O premiach nie będzie mowy itd. itp. Dla wielkich drużyn (niezależnie jak to pojęcie zdefiniujemy), liczy się własna liga i Liga Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wyniki w tej rundzie 8)

 

Wisełka idzie na mistrza po zwycięstwie z Widzewem. Legia przegrała u siebie z Śląskiem, Amica dostała od ostatniej w tabeli Cracovii, a w Groclinie Wojciechowski wyrzucił znowu cały sztab trenerski :lol::lol::lol: Ach ta nasza liga :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy ostatnio w piłce przewidziałem. Między innymi wyjście Lecha z grupy, jeszcze zanim w ogóle zaczęła się gra w LE.

 

To przynajmniej Tobie jakoś idzie, bo mnie ostatnio wychodzi jedynie snucie teorii... :mrgreen:

 

 

A wracając do tematu, to IMO taka jest prawda. Nikt tego głośno i oficjalnie nigdy nie przyzna ale dla takiego City LE nie jest priorytetem. Jak wygrają LE to nikt im medalu za to nie da, a jak przegrają, to też nikt im złego słowa nie powie.

 

Chyba się muszę z Tobą agodzic, ba zgadzam się. :wink:

 

 

Natomiast jak nie będą w pierwszej czwórce PL, to trener poleci prawie na pewno. Kilku graczy też. O premiach nie będzie mowy itd. itp. Dla wielkich drużyn (niezależnie jak to pojęcie zdefiniujemy), liczy się własna liga i Liga Mistrzów.

 

I tu też masz rację. Manciniemu już się raz koło doopy zatliło, tylko seria zwycięstw w lidze zrobiło się cicho.

Najważniejsze jeśli CITY awansuje do finału FA CUP- OBIC "scumy" z United :!: :!: :!:

 

-- 13 mar 2011, o 20:03 --

 

Poza tym, to w Piątek GKS K-ce- Piast Gliwice 0-0. I jest to w mojej 17 letniej karierze kibicowskiej chyba drugi, bezbramkowy remis, po którym jestem zadowolony.

Frekwencja jak zwykle na wysokim poziomie- ok. 5500 ludzi.

Za tydzień do Poznania(chyba się przejadę) na Wartę(na Lech)i szansa na 3 pkt-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej 10tce 3 napastnikow Barcy i tylko jedna krystyna - co to znaczy :?: a to ze Barca ma druzyne, a nie ciotki na murawie jak w Madritucie

śmieszne są twoje komentarze :lol:

jeśli dla ciebie tylko ta statystyka mówi o tym czy dany zespół jest drużyną czy nie to gratuluje należenia dla klubu Farcy :lol::lol::lol:

Przewaga w lidze maleje i jednak końcówka sezonu będzie ciekawa

 

-- 13 mar 2011, o 23:03 --

 

dziwne ze to z krystyny sie wszyscy smiejia a nie z Pedro :roll:

 

wlasnie szykuje sie coby sie przewrocic :lol:

na razie to ty próbujesz tutaj z CR7 zrobić śmiecia/błazna, a wszyscy inni są cacy i żaden piłkarz Farcy nigdy nie zrobił żadnego "nura" na meczu. Czy kibice Realu robią na każdym kroku z Messiego koksiarza tylko dlatego, że brał hormony wzrostu?

Co do samego demota to jest to 100% photoshop ale oczywiście tobie ciężko jest to zauważyć, łączę się z tobą w bólu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej 10tce 3 napastnikow Barcy i tylko jedna krystyna - co to znaczy :?: a to ze Barca ma druzyne, a nie ciotki na murawie jak w Madritucie

śmieszne są twoje komentarze :lol:

jeśli dla ciebie tylko ta statystyka mówi o tym czy dany zespół jest drużyną czy nie to gratuluje należenia dla klubu Farcy :lol::lol::lol:

Przewaga w lidze maleje i jednak końcówka sezonu będzie ciekawa

 

-- 13 mar 2011, o 23:03 --

 

dziwne ze to z krystyny sie wszyscy smiejia a nie z Pedro :roll:

 

wlasnie szykuje sie coby sie przewrocic :lol:

na razie to ty próbujesz tutaj z CR7 zrobić śmiecia/błazna, a wszyscy inni są cacy i żaden piłkarz Farcy nigdy nie zrobił żadnego "nura" na meczu. Czy kibice Realu robią na każdym kroku z Messiego koksiarza tylko dlatego, że brał hormony wzrostu?

Co do samego demota to jest to 100% photoshop ale oczywiście tobie ciężko jest to zauważyć, łączę się z tobą w bólu :lol:

 

jedyny moj komentarz do powyzszego to bedzie taki

z8741411X,Carles-Puyol-i-Jose-Mourinho.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o jakichś totalnym noname'ach - Barcelona, Real?

Kto o tego typu klubach słyszał!? :mrgreen::mrgreen:

 

Prawdziwie ważne rzeczy to działy się w niedzielę w hali przy ul. Siedleckiego w Krakowie! :D

QUE SERA SERA, CRACOVIA MISTRZOSTWO MA 8) 8)

 

Teraz pozostaje tylko walczyc z całych sił o utrzymanie w Ekstraklasie.

Szkoda Lecha, ale z drugiej strony dla nas każde zwycięstwo jest bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevilla vs Barcelona 1:1

 

Był to świetny mecz, szczególnie w drugiej połowie bardzo zacięty, wyrównany i pełen zwrotów akcji. Praktycznie obie strony mogły przeważyć szalę zwycięstwa ale zakończyło się remisem.

 

Patrząc z punktu widzenia FCB popełniliśmy ponownie nasz stary błąd, czyli mając znaczącą przewagę w I, połowie nie dokręciliśmy przeciwnikowi przysłowiowej śruby i nie zamknęliśmy tematu strzelając kolejne bramki. Jest to casus a la I połowa z Arsenalem. W drugiej połowie Sevilla zdecydowanie poprawiła swoją grę, a nam zabrakło precyzji i szczęścia w ataku. Brakuje nam też nieco skuteczności, którą wykazywaliśmy w zeszłym roku.

 

Gdyby obie drużyny były wczoraj skuteczne i wykorzystały wszystko co stworzyły w ofensywie, mielibyśmy grad goli i wynik w okolicach 3:5 dla FCB. :wink: To byłby dopiero mecz. :twisted:

 

Na osobny komentarz zasługuje praca sędziego, który nie uznał Barcelonie prawidłowo strzelonego gola na 0:2 oraz nie podyktował ewidentnego rzutu karnego. Cóż, takie życie. :( Nie ma jednak co szukać usprawiedliwień, bo poprawiając tylko nieco skuteczność i tak mogliśmy wygrać.

 

W swoim stylu skomentował całą sytuację Guardiola: ""Na boisku dzieje się bardzo dużo. Jednak arbiter zawsze podejmuje najlepszą możliwą decyzję."

 

Czyli straciliśmy 2 punkty ale nie straciliśmy klasy wypowiedzi trenerskiej. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny moj komentarz do powyzszego to bedzie taki

nic innego ci nie pozostało 8)

rpw, widziałem tylko drugą połowę, wątpliwa była decyzja przy faulu na Bojanie i w tej sytuacji gdyby sędzia podyktował karny nikt by go o to nie krytykował. Navas miał super sytuacje na drugą bramkę ale nie potrafił tego wykończyć. Jakby nie patrzeć, jest 5 pkt straty ale nie zapominam o tym jaki mamy jeszcze terminarz do końca sezonu m.in wyjazd do Valencii i właśnie Sevilli dlatego o pkt będzie tam ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o jakichś totalnym noname'ach - Barcelona, Real?

Kto o tego typu klubach słyszał!?

 

Kiedyś się tam coś słyszało, ale mnie te kluby jak i te wszystkie egzotyczne ligi, ni ziębią, ni grzeją.

Jedynie Angielska i Bundesliga poza naszą kopaną.

 

 

Prawdziwie ważne rzeczy to działy się w niedzielę w hali przy ul. Siedleckiego w Krakowie!

QUE SERA SERA, CRACOVIA MISTRZOSTWO MA

 

Gratulacje z Katowic. Szczerze powiedziawszy, to poza Cracovią nie ma na razie w hokejowej Polsce zespołu, który conajmniej by nawiązał walkę.

 

 

Teraz pozostaje tylko walczyc z całych sił o utrzymanie w Ekstraklasie.

 

Oby się Wam ten wyczyn udał kosztem rUCHU CHOrZÓW :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny moj komentarz do powyzszego to bedzie taki

nic innego ci nie pozostało 8)

rpw, widziałem tylko drugą połowę, wątpliwa była decyzja przy faulu na Bojanie i w tej sytuacji gdyby sędzia podyktował karny nikt by go o to nie krytykował. Navas miał super sytuacje na drugą bramkę ale nie potrafił tego wykończyć. Jakby nie patrzeć, jest 5 pkt straty ale nie zapominam o tym jaki mamy jeszcze terminarz do końca sezonu m.in wyjazd do Valencii i właśnie Sevilli dlatego o pkt będzie tam ciężko.

 

no nie pozostaje nic tylko na koniec sezonu cieszyc sie pucharem La Liga

 

RM od dawna juz ma problemy z gra zespolowa, bo gdyby takowa byla to by nie bylo na nich mocnych, z tymi zawodnikami, ktorych maja u siebie - a tak to ciagle musza gonic Barce

 

k,MzA4MDI1MTMsNDU0OTcyNDU=,f,95_Internet_High-Five.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, widziałem tylko drugą połowę, wątpliwa była decyzja przy faulu na Bojanie i w tej sytuacji gdyby sędzia podyktował karny nikt by go o to nie krytykował. Navas miał super sytuacje na drugą bramkę ale nie potrafił tego wykończyć.

 

Z punktu widzenia atrakcyjności meczu, miałeś okazję oglądać tą lepszą połowę. :mrgreen: W pierwsze części Sevilla nie oddała ani jednego celnego strzału na bramkę Valdesa. W drugiej było ich chyba około 10, w tym dwie naprawdę groźne sytuacje bramkowe.

 

Jak już pisałem, powinniśmy spokojnie wygrać ten mecz. Ale cóż.....

 

Jakby nie patrzeć, jest 5 pkt straty ale nie zapominam o tym jaki mamy jeszcze terminarz do końca sezonu m.in wyjazd do Valencii i właśnie Sevilli dlatego o pkt będzie tam ciężko.

 

Liga jest jeszcze bardzo długa i wiele może się zdarzyć. Zarówno Realowi, jak i Barcelonie, będzie trudno o punkty. Wbrew częstej opinii, La Liga to nie jest tylko walka dwóch zespołów. Jest naprawdę ciężko uzyskiwać dobre wyniki, co było widać wczoraj.

 

Ważny będzie mecz między RM a FCB na Bernabeu. Typowy mecz o 6 punktów. :wink: Jeśli Real wygra będzie bardzo blisko. Jeśli Barca, to będziemy w bardzo dobrej sytuacji do zdobycia tytułu.

 

Generalnie niby fajnie jest wygrywać z każdym i zawsze po 5:0. Ale z drugiej strony jak nie ma rywalizacji, to tracimy emocje, które są solą tej gry. Więc IMO niech się walka toczy do końca. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie skrót ze spotkania :mrgreen:

 

Niezła akcja Abidala. :mrgreen: I do tego zgodnie z przepisami. :P:mrgreen:

 

Zmieniając temat -> mało jest w naszej krajowej lidze interesujących postaci. Ale Pana Oresta Lenczyka zawsze lubiłem. :wink: Ma swój styl. :wink:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,92469 ... __jak.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o jakichś totalnym noname'ach - Barcelona, Real?

Kto o tego typu klubach słyszał!?

 

Kiedyś się tam coś słyszało, ale mnie te kluby jak i te wszystkie egzotyczne ligi, ni ziębią, ni grzeją.

Jedynie Angielska i Bundesliga poza naszą kopaną.

 

 

Prawdziwie ważne rzeczy to działy się w niedzielę w hali przy ul. Siedleckiego w Krakowie!

QUE SERA SERA, CRACOVIA MISTRZOSTWO MA

 

Gratulacje z Katowic. Szczerze powiedziawszy, to poza Cracovią nie ma na razie w hokejowej Polsce zespołu, który conajmniej by nawiązał walkę.

 

 

Teraz pozostaje tylko walczyc z całych sił o utrzymanie w Ekstraklasie.

 

Oby się Wam ten wyczyn udał kosztem rUCHU CHOrZÓW :!: :!: :!:

 

 

Nie ogarnę tego "quotowania" pod każdym z Twoich komentarzy, więc zbiorę wszystko do kupy :lol::lol:

 

Ja bardzo chętnię oglądam piłkę w wydaniu europejskim, ale żeby komuś konkretnie kibicować za granicą to w zasadzie tylko Atletico de Madrid.

Noooo... i darzę dużą sympatią Tottenham.

 

Co do hokeja - dzięki serdeczne :)

Fakt, w tym momencie rzeczywiście mamy najlepszą pakę. Mam wieeelką nadzieję na konkretne wzmocnienia w maju-sierpniu + przedłużenie kontraktu z kluczowymi zawodnikami (bracia Laszkiewiczowie, Radzik itp.). Co mnie cieszy, to pewność, że "polscy kanadyjczycy" zostają z nami.

Po co to wszystko?

By podjąć konkretną walkę w Pucharze Kontynentalnym.

 

Apropos utrzymanie w lidze.

Brew pozorom, jak się popatrzy na terminarz - jeśli tylko wygramy z Koroną, to szanse będą naprawde spore.

Arka czy chociażby Polonia mają duuuużo gorszy terminarz od nas. Chociaż, gdybym miał być szczery to najbardziej bym chciał by spadł wymieniony przez Ciebie Ruch i Zagłębie. Zarówno Polonia B. jak i Arkę (z wiadomych przyczyn) darzę dużą sympatią.

 

Mam nadzieję, że Wy spokojnie dogracie wiosnę i że od nowego sezonu walka o awans... albo możliwe, że spotkamy się w I lidze :)

Ja miałem przyjemność u Was być jedynie raz, kiedy Stasiek Wróbel strzelił nam bramkę z karnego i wygraliście 1:0 :)

Ten sam Stasiek, którego pozyskaliście od nas przez sezonem :)

Nota bene wtedy Wy byliście w podobnie złej sytuacji punktowej jak my teraz.

 

\edit

 

Co do Oresta i Śląska.

 

To był nasz OGROMNY błąd - pozbycie się Oresta. Zobaczycie, że Śląsk będzie finishował na 4-6 miejscu, a w przyszłym roku przy sensownych transferach będą mogli myśleć o mistrzostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rUCH spadnie, bo jest słaby. Dziś grają PP w Stolycy(klepa), w weekend Derby z Górnikiem(też klepa), który słaby nie jest.

 

Pamiętam ten mecz kiedy GieKSa podejmowała Pasy i jak Stanik Wróbel z "elwra" trafił. Co prawda na tym meczu nie byłem, bo wracałem wówczas z Niemiec na Wszystkich Świętych, ale brat był i miałem na bierząco info. :wink:

To był początek końca GKS-u, który to potem w następnym sezonie startował z IV ligi...

 

Oby to co piszesz stało się faktem i obyśmy w przyszłym sezonie fetowali na Bukowej awans :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia awansowała do półfinału

 

No i prawidłowo. Szkoda, żeście tym zbieraczom złomu nie wybili fussbalu z gowy, tak np. 6-0. Ale i tak nie ma co narzekac.

 

 

a Manchester United i Inter prowadzą po 1:0

 

A szkoda, bo z porażki bardziej bym się cieszył. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra wiadomość - u Erica Abidala zdiagnozowano guza wątroby. :( Jutro lub w piątek będzie operowany.

 

W kwestiach bieżących, Real prowadzi z OL 1:0 i lepiej prezentuje się na boisku. Także wydaje się, że Madryt awansuje dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków zremisowała z Podbeskidziem B-Biała 2:2 co oznacza :mrgreen: że odpadają z PP...

 

Łobodziński, Garguła, Żurawski - tym Panom już dziękujemy, zmiany które niczego do gry Wisły nie wniosły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:0 po całkiem niezłej grze momentami. Większość meczu bylo pod kontrola, czekamy teraz na piątkowe losowanie :) Wydaje mi sie że będą albo kolejne Gran Derby albo trafimy na Schalke i Raul bedzie zmuszony przyjechać na Santiago w roli przeciwnika. Poza samym meczem bardzo mi sie podobał gest w strone Abidala kiedy to wszyscy piłkarze założyli koszulki że jednak wspierają tego zawodnika pomimo tego że jest jakby nie patrzeć z wrogiego klubu. Zyskała ta drużyna kolejny raz w moich oczach, kiedy jest rywalizacja to walczymy ale gdy kogoś dotyka tragedia to go wspieramy i tak być powinno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków zremisowała z Podbeskidziem B-Biała 2:2 co oznacza :mrgreen: że odpadają z PP...

 

Łobodziński, Garguła, Żurawski - tym Panom już dziękujemy, zmiany które niczego do gry Wisły nie wniosły...

 

 

 

Obstawiam że Legia wylosuje w niedziele Podbeskidzie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...