Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś Bełchatów dowiózł swoje marne 1:0 :twisted:.

Spójrz na tabelę Ekstraklasy kto jest 1 :mrgreen:

Zresztą powoli obojętne jest mi to, kto zostanie Mistrzem Polski. Bo nawet jak Wiśle uda się to po raz dziesiąty czy nawet dwudziesty to i tak w Lidze Mistrzów przegra z Levadią, czy inną "potężną" drużyną. To samo dotyczy Legii. Słaba liga, słabe drużyny... :roll:

 

 

Wielkie brawa dla Justyny i panczenistek! Szacun! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało zawału nie dostałem na tym finiszu !!!!! brawo !!! JUSTYNA NA PREZYDENTA A KASINA WIELKA NA STOLICĘ POLSKI :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Swoją drogą ciekawa sprawa z tą astmą, mam nadzieję że ktoś to sprawdzi i zawodniczki nieuczciwe zostaną zdyskfalifikowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASINA WIELKA NA STOLICĘ POLSKI

 

Paweł Ty chyba nie na serio :?: :mrgreen:

Tam poza oświetlonym stokiem, dwoma kościołami i punktem aptecznym nie ma tam nic. Aaa, przepraszam jest szkola jeszcze i jakis kiosk gdzie idzie ciepłe piwo w lato kupic. Ale za to jest fajna partia trzech nawrotów gdzie idzie fajnie porzucac autkiem. Za to tereny 1-sza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje również dla naszych panczenistek, o 0,19 sekundy i byłoby srebro :shock: Ale w półfinale pobiegły znakomicie pod względem taktycznym i jak zawsze drużynowo :smile:

Co do Kowalczyk... Klasa sama dla siebie, ma już wszystko co sportowiec może zdobyć a jeszcze tyle startów przed sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekkhmmm ... no i poszło jak z płatka ;) 2 x Lewy raz Mikołajczak mogłobyć 0-4 , Krivets debiut na + szkoda kartek dla Peszki i Seweryna , karny chyba powinien być dla Polonii .

Czekam na mecz z Cracovia w Poznaniu , chcę już na stadion .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASINA WIELKA NA STOLICĘ POLSKI

 

Kasina Wielka to dzisiaj pewnie mega kaca leczy :idea:

 

 

ale tempo finału hokeja :shock: Amerykanie muszą się zabrać do roboty -inaczej nici ze złota :roll:

 

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 10:28 pm ]

i się wzięli jest gol dla USA :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 10:29 pm ]

i się wzięli jest gol dla USA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...