Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Adamowi można chyba życzyć jak najwięcej radości z tego co robi, bo tyle emocji ile nam sprawił przez te wszystkie lata nie sposób opisać

 

Brawo Małysz :!: :!: :mrgreen:

 

Ammann bezkonkurencyjny :sad: 4 złote medale na olimpiadach zdobył :idea:

 

ciekawe za ile lat będzie inny Polak tak skakał :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Małysz :!: :!: :mrgreen:

 

Świetny występ Adama! Brawo. :mrgreen:

 

A tutaj komenatarz Tomasza Ziomocha. :mrgreen:

 

Niestety Tomek Sikora bez medalu. Niby miejsca niezłe, ale sam Tomek miał apetyt na medale więc z tego punktu widzenia szkoda. Ale przy tej skuteczności strzelania nie miał szans na podium.

 

A na olimpijski deser Sport by Victoria. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Tomek Sikora bez medalu. Niby miejsca niezłe, ale sam Tomek miał apetyt na medale więc z tego punktu widzenia szkoda. Ale przy tej skuteczności strzelania nie miał szans na podium.

 

biegł bardzo dobrze :cool: tylko te pudła na pierwszych dwóch strzelaniach :evil:

 

dzisiaj skoki drużynowe :idea:

 

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 10:10 am ]

A tutaj komenatarz Tomasza Ziomocha.

http://www.youtube.com/wa...ns8CwE-sBc&NR=1

 

Zimoch jest mistrz :mrgreen: może dostanie medal olimpijski za komentarz :wink: :idea:

 

pobudzili niedźwiedzie , pielgrzymka myśli , rurociąg szczęścia ....... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skoki drużynowe :idea:

 

Jak kiedyś zabraknie w drużynie Adama, to będziemy pierwsi ale od końca. :sad:

 

Swoją drogą niesamowite jest, jak nie potrafimy budować i marnujemy okazje. Tyle lat mamy światową gwiazdę, czyli Adama, i mam wrażenie, że nic wokół tego nie zostało zbudowane (w sensie następców).

 

Podobnie jest w innych dyscyplinach - patrz Otylia.

 

A potem wielkie zdziwienie i konsternacja, dlaczego nie mamy regularnych sukcesów. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest w innych dyscyplinach - patrz Otylia

 

w pływaniu jest jednak lepiej niż w skokach :arrow: Korzeniowski , Baranowska (albo podobnie się nazywa), kiedyś Wojdat i jeszcze kilku zawodników którzy medale zdobywali :idea:

 

ale skoki kiepsko co już sie wydaje ,że jest następca Małysza to jednak nie daje rady :sad:

 

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 2:39 pm ]

Wasilewski zdrowieje :

 

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Wasi ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pływaniu jest jednak lepiej niż w skokach :arrow:

 

szubaru, a widzisz jakąś następczynię Otylii? Nie ma niestety żadnego konsekwentnego programu treningowego dla młodych adeptów. Nie tak dawno w którymś z wywiadów Otylia mówiła, że ma jakieś chore godziny treningów, ponieważ musi szukać "okienek" na komercyjnych pływalniach w Wa-wie. To nie jej team ustala godziny treningów, tylko kierownik basenu mówi im kiedy mogą ewentualnie przyjść! Okazuje się, że nie ma żadnego ośrodka przeznaczonego głównie dla kadry pływaków. Przykłady możnaby mnożyć. :sad:

 

Tu masz kolejny przykład sposobu załatwiania pewnych spraw :arrow:

http://www.sport.pl/vancouver2010/1,103 ... hodze.html

 

Obecnie zachłystujemy się ilością medali w Vancouver. Ale te medale generują dla nas tylko 2 osoby! Nie ma żadnej ciągłości. Jest tylko przypadek i cud, że mamy akurat teraz takie dwie gwiazdy.

 

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 8:10 am ]

Wczoraj Barca zagrała cieniutko i tylko zremisowała z Vfb 1:1. :sad:

 

A dzisiaj hit Inter : Chelsea!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety żadnego konsekwentnego programu treningowego dla młodych adeptów.

 

i tu sie zgadzam ,szkolenie młodych sportowców leży i kwiczy :sad:

 

Wczoraj Barca zagrała cieniutko i tylko zremisowała z Vfb 1:1.

 

na wyjeździe to raczej dobry wynik :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Barca zagrała cieniutko i tylko zremisowała z Vfb 1:1.

 

na wyjeździe to raczej dobry wynik :idea:

 

Jak na Barcę w starciu z Vfb to taki sobie. Natomiast nawet jeśli przyjmiemy, że wynik jest OK, to gra była podobno bardzo cieniutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi sie podoba ,że w półfinałach hokeja są : USA, Kanada, Finladnia :mrgreen: szkoda, że Szwecja odpadła :sad:

 

[ Dodano: Czw Lut 25, 2010 3:22 pm ]

Tomasz Sikora :

 

Stroje dostaliśmy na miejscu. Kompromitacją były rozmiary. Rozmiar L, który zazwyczaj wybieram, okazał się dla mnie za duży, a ubiory rozgrzewkowe nie były zimowe, a letnie. Nie wiem jak to się stało, że barwy polskiej flagi zostały na nich odwrócone.

 

niezły numer :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że Szwecja odpadła :sad:

 

Niestety, też mi przykro z tego powodu.

 

Natomiast mecz Kanada vs Rosja :arrow: :shock: :mrgreen:

 

Tomasz Sikora :

 

Stroje dostaliśmy na miejscu. Kompromitacją były rozmiary. Rozmiar L, który zazwyczaj wybieram, okazał się dla mnie za duży, a ubiory rozgrzewkowe nie były zimowe, a letnie. Nie wiem jak to się stało, że barwy polskiej flagi zostały na nich odwrócone.

 

niezły numer :shock:

 

Nie ma to jak profesjonalizm działaczy :evil:

http://igrzyska.wp.pl/vancouver/title,A ... omosc.html

http://wyborcza.pl/1,75248,7598771,Biat ... rezes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Krivetsa w Lechu,mamy chyba najciekawszą linie pomocy, ony tylko nam sie Lewy nie zepsuł bo napastników to u nas jak na lekarstwo.

Zobaczymy też chińczyka w Legii, miszczem transferów Odra Wodzisław.

Mam nadzieje że będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj biegnie Justyna.

 

A jutro wielki finał hokejowy Kanada vs USA :!: :mrgreen: Mam nadzieję na piękne widowisko.

 

Wczoraj USA zdemolowały w pierwszej tercji Finów. A Kanada z problemami w końcówce dowiozła zwycięstwo nad Słowacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada- Slowacja 3-2. końcówka 3 tercji- koncert w wykonaniu Słowoków. Szkoda, ze nie wbili w 6 na 5, na 3-3. Gdyby poszli od początku meczu do przodu, to kto wie jakby to wyglądało. ale i tak mozna stwierdzic, że obecnie SVK, to najlepszy europejski team. Brąz mają pewny.

Kanadyje przy takiej grze, nie mają czego szukac w finale.

 

Dwa moje marzenia:

1.Wygrac za tydzień z Górnikiem

2. Obic w Play-off KH Sanok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak śmiałem z naszej nadwiślańskiej La Ligi, załamywałem ręce nad kompletnym brakiem waleczności i pomysłu na grę u "mojej" Legii, a tu co? Bardzo fajny mecz, dramatyczny i z happy-endem wczoraj w Krakowie 8).

 

A dziś Bełchatów prowadzi 1:0 z Wisłą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj USA zdemolowały w pierwszej tercji Finów

 

dawno w półfinale ważnych rozgrywek nie było takiego wyniku w pierwszej tercji :idea: ja się bardzo cieszę na finał USA - Kanada tylko nie wiem komu kibicować :?:

 

Dzisiaj biegnie Justyna.

 

trzymajmy kciuki za jej złoty medal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...