Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A w wielu naszych wymianach poglądów wrzucasz takie uwagi, mniej lub bardziej zawoalowane i uszczypliwe. Dlatego powoli dochodzę do punktu, w którym chyba nastąpi EOT....

ja już dawno doszedłem to tego momentu

Barcelona = fuks, pomyłki sędziego, ustawione mecze, spisek UNICEF... Jak wygrał Real = święto futbolu, cudowna gra, mocny charakter graczy, wygrana mimo przeszkód każdego możliwego rodzaju (w tym układu przeciwko Realowi, wcześniej Chelsea) itp. itd.

jeśli, któryś mecz był wygrany w sposób nieczysty zawsze o tym pisałem, jeśli wygrywaliśmy w fartownych okolicznościach również nie zapominałem nie raz o tym napisać. Jeśli przeciwnik na boisku stosował nieczyste zagrywki i niezasłużenie wygrywał lub odbywało się to przy ewidentnej pomocy sędziego również nie miałem powodu o tym nie wspominać bo a nóż kto mi zarzuci nieobiektywizm. Jeśli uważasz inaczej to kilkanaście ostatnich stron do przeanalizowania i trochę moim wypowiedzi :wink:

Masz choćby sytuację nie podyktownego karnego z ostatniego Grand Derbi, gdzie dla odmiany ta decyzja nie była korzystna dla Barcelony.

jeśli chodzi Ci o sytuację Pepe i chyba Iniesty w polu karny gdzie był kontakt między ich stopami to, któryś z dziennikarzy skomentował to w taki sposób, że gdyby piłkarze Barcelony za każdym razem nie dodawali garści od siebie i nie wywierali takiej ciągłej presji na arbitrze przy takich i podobnych sytuacjach to byłby karny.

W moim odczuciu sędzia mógł ale nie musiał podyktować karnego i chyba nawet o dziwo panowie komentujący meczy nie mieli o tą sytuację pretensji :wink:

A jeśli mamy sobie wyciągać takie błędy i różne wydarzenia boiskowe to wspomnę tylko o oślepianiu laserami Ikera, rzucanych przedmiotach w stronę piłkarzy itp. A sędzia o dziwo zapomniał o tym wszystkim wspomnieć w protokole meczowym. No na Legii to by takie coś nie przeszło bez uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem Iniesta w sytuacji na polu karnym zostawił noge z tyłu i symulował ten faul,jak dla mine tam nic nie było.

To samo stwierdził w lidze + ekstra , ekspert od sędziowania Stępniewski, generalnie chwalił sędziego za postawę w trakcie całego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo stwierdził w lidze + ekstra , ekspert od sędziowania Stępniewski, generalnie chwalił sędziego za postawę w trakcie całego spotkania.

bo utarło się, że czy się stoi, czy się leży Barcelonie karny się należy. Ale jak widać ktoś jeszcze podzielał moje zdanie w tej kwestii i nie był to jakiś tam internetowy hejter :wink:

 

-- 10 paź 2012, o 19:28 --

 

w ostatni weekend zawiozłem znajomych do ślubu i trochę im poświeciliśmy i zaśpiewaliśmy przed salą weselną

 

ślub był w Hrubieszowie pod granicą Ukraińską. Reakcja weselników na cała oprawę bezcenna

 

fajny pomysł z tymi szalikami na parapecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest inny świat.. sobota wesele, niedziela poprawiny, poniedziałek też wpadnijcie do teściów :mrgreen: ... pijany do dziś bym chodził gdybyśmy w poniedziałek po obiadku nie ruszyli z powrotem

 

fajny pomysł z tymi szalikami na parapecie

 

tutaj to spontan był:

- ej mam tylko 3 szaliki

- dobra zawiąż o parapet.

- o co? :shock: :shock:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

do rac wjechał jeszcze sen o Warszawie...myśleliśmy, że się ludzie krzywić będą... takie brawa dostaliśmy, że łohohoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o sytuację Pepe i chyba Iniesty w polu karny gdzie był kontakt między ich stopami

LOL. :mrgreen: Wzruszyłem się czytając Twój opis. 8) :twisted::mrgreen:

 

Jeśli uważasz inaczej to kilkanaście ostatnich stron do przeanalizowania i trochę moim wypowiedzi :wink:

markos007, wszystkie Twoje wypowiedzi odnośnie spotkań Barcy z Real czytałem i na część odpowiadałem. Z resztą nasze polemiki w tym zakresie stanowią sporą część tego wątku. :mrgreen:

 

Niestety zdania nie zmieniam, choć istotnie, część wymiany opinii była, mimo różnic, sympatyczna i rzeczowa. Nie zmienia to jednak faktu, że..... Ale nie ma sensu ani czasu żeby dalej drążyć temat. Nie mam też siły na odpowiadanie na uszczypliwości a la wczesny Mou. Także peace i niech tam Realowi się wiedzie. Ja pozwalam sobie na rozłączenie z nadawania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Wzruszyłem się czytając Twój opis.

??

wszystkie Twoje wypowiedzi odnośnie spotkań Barcy z Real czytałem i na część odpowiadałem. Z resztą nasze polemiki w tym zakresie stanowią sporą część tego wątku

stąd nie wiem czemu teraz nagle takie zaskoczenie moim wypowiedziami, tym bardziej że

choć istotnie, część wymiany opinii była, mimo różnic, sympatyczna i rzeczowa.

:P

Ja pozwalam sobie na rozłączenie z nadawania.

a ja tam zostanę, podoba mnie się tutaj :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem, wiadomo co się Sobiechowi stało? Kiepsko to wyglądało...

 

Wszołek rulez ;)

ale wstał o własnych siłach na szczęście, Wszołek faktycznie fajny debiut,niezły Komorowski-bo gol,nieżle Grosicki(może nawet lepiej niż nieżle)tylko że boję się że mecze o stawkę go paraliżują,Sobota też nieżle,no ale cóż RPA to niestety nie Anglia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w tv wyglądało, ale z trybun dla mnie mega grał Krychowiak. Chyba pierwszy raz go widziałem, ale kapitalny jest. Odbiór świetny, dużo widzi, super podania, mało strat. Możemy mieć kolejnego zawodnika do trio z Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...