Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

info dnia na wybiórczej :P

 

[ http://i54.tinypic.com/30li6id.jpg ]

 

Lubię To :mrgreen:

 

Czarna... ten tego

Derby blisko

 

:mrgreen:

 

gumas_72 - próbowałem nagrać ten "O krok od pucharu", w programie na C+ to widniało, ale gdy nagrałem, okazało się, że o tej porze była jakaś kretyńska gala na zakończenie sezonu :|. Co tam fajnego było? Tak w skrócie 8).

 

poszukam w necie gdzieś ktoś wklejał :!:

ps:

w bardzo fajny sposób z kilkoma rodzynkami filmowymi zrobiony program

warto sobie luknąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest teraz ale jeszcze do niedawna Real i Barcelona brali połowę kasy z całej ligi za transmisję telewizyjne wiec taka sytuacja nie powinna dziwić, to tylko jedną przyczyna takiego stanu rzeczy . LaLiga i niższe ligi potrzebują na pewno zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół w nożyce się odezwą. Do was trzeba jak do chłopa :mrgreen:

 

Kontekstem mojej wypowiedzi, był fakt, iż na meczach siatkówki jest pełna KULTURA, dlatego przychodzą całe rodziny.

Atmosfera jest genialna, barwy narodowe etc. Bez chamstwa i tej otoczki kiboli. Jednemu się osoba prowadząca i hymn "pieśń o małym rycerzu" podoba, innym nie, rzecz gustu. Trąbki i klaskacze mogą być wszędzie, więc to nie jest argument.

No chyba; że stoi taki delikwent za Tobą. :twisted:

 

A malkontentom, chcącym usłyszeć prawdziwy doping stadionowy, polecam kluby brazylijskie (ogólnie płd. amerykę, środkową) czy też angielskie. Sam nigdy nie byłem ale TV SAT pozwala poczuć namiastkę tego co tam się dzieje. Oczywiście moje skromne 95tys jest mniej ważne niż 40 tys :) Podniecanie się dopingiem, gdzie co drugie słowo jest nieparlamentarne odbieram jako swoisty faux pax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest teraz ale jeszcze do niedawna Real i Barcelona brali połowę kasy z całej ligi za transmisję telewizyjne wiec taka sytuacja nie powinna dziwić, to tylko jedną przyczyna takiego stanu rzeczy . LaLiga i niższe ligi potrzebują na pewno zmian

 

Zgadza się. W przeciwieństwie do Anglii, gdzie TV kontraktuje Liga, w Hiszpanii każdy klub działa samodzielnie. I to bije w mniejsze i słabsze kluby.

 

Mieli to już zmienić ale jak na razie się nie udało. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecanie się dopingiem, gdzie co drugie słowo jest nieparlamentarne odbieram

a kto tu mówi o nieparlamentarnym dopingu. Widzę że brakuje doświadczenia w osobistym uczestnictwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A malkontentom, chcącym usłyszeć prawdziwy doping stadionowy, polecam kluby brazylijskie (ogólnie płd. amerykę, środkową) czy też angielskie.

Sam nigdy nie byłem ale TV SAT pozwala poczuć namiastkę tego co tam się dzieje.

 

na tym można skończyć :wink:

co do brazylii fajne są tam akcje typu-strzelajmy z broni ostrej do autokaru kibiców przyjezdnych :mrgreen:

git atmosfera :P

anglii to juz nawet lepiej nie ruszać- nie wiem gdzie tam jest atmosfera :roll: (patrz citi wzoruja sie na Lechu, bo u nich wieje nudą) ale może kolega jest bardziej zorientowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecanie się dopingiem, gdzie co drugie słowo jest nieparlamentarne odbieram

a kto tu mówi o nieparlamentarnym dopingu. Widzę że brakuje doświadczenia w osobistym uczestnictwie ?

 

Wiesz jak ktoś się sugeruje dopingiem slyszanym w TV to się nie dziwię że po oglądaniu naszej ligi uważa nasze stadiony za szczyt chamstwa. W końcu bardzo często w Canal+ słychać jak piłkarze i trenerzy bluzgają :mrgreen::mrgreen:

 

Atmosfera jest genialna, barwy narodowe etc. Bez chamstwa i tej otoczki kiboli. Jednemu się osoba prowadząca i hymn "pieśń o małym rycerzu" podoba, innym nie, rzecz gustu. Trąbki i klaskacze mogą być wszędzie, więc to nie jest argument.

No chyba; że stoi taki delikwent za Tobą. :twisted:

 

 

Uwierz że 90% kibiców piłkarskich wolałoby iść na ligowy mecz niż na mecz naszej drużyna w siatkę.

Trąbki udało się na szczęście w miarę szybko wyrzucić z meczów reprezentacji bo my nie jesteśmy Afryką żeby wuwuzele używać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może teraz jakas 9 letnia dziewczynka napisze do Donka że by chciała z nim zatańczyć jezioro łabędzie :lol::lol:

Oby też się zgodził :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gumas_72 - próbowałem nagrać ten "O krok od pucharu", w programie na C+ to widniało, ale gdy nagrałem, okazało się, że o tej porze była jakaś kretyńska gala na zakończenie sezonu :|. Co tam fajnego było? Tak w skrócie 8).

 

 

Przemeq a więc jeszcze raz ale w linku jest tylko info i zajawka

 

 

 

polecam film dokumentalny "o krok od pucharu"

 

http://www.canalplus.pl/dokument-o-krok ... 1970_33719

 

dla mnie i innych młodych kibiców - bezcenne

 

jeżeli nie doszliście jeszcze do porozumienia na jakich zasadach w Legii grali najlepsi piłkarze to tutaj ówczesny prezes klubu udzieli wam odpowiedzi:) przepiękne!

 

a historia z przemycanymi dolarami stała się początkiem dla pewnej Legijnej pieśni:)

 

 

------

 

 

Jak ktoś ma wątpliwości jak powinno wyglądać kibicowanie to zapraszam na mecze siatkówki. Można? Można.

A na piłkę nożną chodzę do Pubu - i przyjemniej (piwko można wypić) i można podrzeć mordę jak lokal trzoda fiendly.

 

gumas_72 ja bym skończył już na tym :!:

 

Prawda jest taka, że nie ma SKUTECZNEGO prawa dowalającego kary (najlepiej finansowe) za tego typu wybryki. I tu jest pies pogrzebany - od razu mentalność hooligana uległa by radykalnej zmianie. :evil:

 

cytując klasyka ---> BZDURA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Action, no niby racja - lokal trzoda i nic do dodania, widac kolega tak określa swoich złych bliskich :mrgreen:

 

w temacie:

Kilkudziesięciu kibiców Legii Warszawa zakłóciło mecz premiera z dziećmi z Ełku na warszawskiej Agrykoli. Stanęli za płotem, wywiesili czarne transparenty z hasłami: "Donek wróć do Pacanowa" oraz "Wolność słowa art. 54" i głośno krzyczeli.

 

 

- Ole, to my kibole! Ole, to my kibole! - usłyszeli grający w pewnym momencie. To śpiew kiboli Legii Warszawa, którzy przyszli na mecz. - Zamiast zająć się drogami kopiesz piłkę z dzieciakami! Zamknąłeś nam stadiony, będziesz z tego rozliczony! Donald matole, twój rząd obalą kibole! - to tylko niektóre z okrzyków wznoszonych przez intruzów.

 

Happening kibiców trwał kilkanaście minut. Policja nie musiała interweniować. Premier ironicznie to skomentował, mówiąc, że podobał mu się ten doping

 

kilku kibiców zawiniętych przez "psiarskich" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier ironicznie to skomentował, mówiąc, że podobał mu się ten doping

Jak ironicznien :mrgreen: :?:

Palił głupa standardowo i głęboko wierzył że naprawdę głęboko wierzą w brednie choć każdy nie oglądający TV ma dawno połapane że nie będzie niczego. Drugiej Irlandi, dróg itd.. w perspektywie dziesięciu lat. :shock: :mrgreen: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier ironicznie to skomentował, mówiąc, że podobał mu się ten doping

Jak ironicznien :mrgreen: :?:

Palił głupa standardowo i głęboko wierzył że naprawdę głęboko wierzą w brednie choć każdy nie oglądający TV ma dawno połapane że nie będzie niczego. Drugiej Irlandi, dróg itd.. w perspektywie dziesięciu lat. :shock: :mrgreen: :?

 

 

Szybciej zapowiada się na to że u nas będzie niedługo druga Grecja a wtedy to już nawet TV nie pomoże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybciej zapowiada się na to że u nas będzie niedługo druga Grecja

 

Zbieg okoliczności?? Portugalczycy mieli Mistrzostwa Europy i niedługo po tym- BUUUUUM :!:

Grecy mieli olimpiadę i co mają teraz :?:

Za rok w Polsce......tfu, tfu tfu, na psa urok :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają teraz Grecy? :D

 

niewiele :twisted:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... b,,ga.html

 

aha nie to ze chce dyskutowac bo to mi lata kolo no.... tego no :wink:

 

ale fajny artykul

 

Ta, czytałem. Tylko artykuł jest o czymś innym. Powinni zmienić jego tytuł na 'jak oszukiwać Brukselkę', żeby to eufemistycznie ująć. :mrgreen: Wierz mi, że to nie jest tu jakoś nr 1 rozmów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że to nie jest tu jakoś nr 1 rozmów. :wink:

 

 

a tak z ciekawosci to co jest nr 1 ?

najbardziej mi sie podobalo to "

 

Z luźnych szacunków sprzed dwóch lat wynika, że w czasach swej ''świetności'' Grecy nie płacili przynajmniej jednej czwartej wszystkich należnych podatków. Działo się tak, ponieważ zamiast tego masowo dawali łapówki inspektorom podatkowym. - Dzielisz się wartością swojego podatku z inspektorem i dostajesz zniżkę - mówi w rozmowie z ?WSJ? jeden z przedstawicieli greckiego rządu. Jak dodaje, niektóre miejscowe firmy opracowały system o roboczej nazwie ''4-4-2''. Co kryje się pod tą nazwą? Jeśli wartość podatku wynosi 10 tys. euro, firma płaci 4 tys. inspektorowi, 4 tys. zatrzymuje dla siebie, a państwu w formie podatku płaci 2 tys. euro.

 

Efekt: w 2009 roku tylko 15 tys. Greków na 11 mln mieszkańców tego kraju zgłosiło do urzędu skarbowego dochody wyższe niż 100 tys. euro.

 

 

i to

 

 

 

Do niedawna greckie władze były przekonane, że w liczącej 11 milionów ludzi Grecji jest aż 9 tys. emerytów i emerytek dożywających sędziwego wieku 100 lat lub starszych. Jednak z przeprowadzonej w maju na zlecenie minister pracy Louki Katseli kontroli wynika, że świadczenia emerytalne szły na konta lub adresy aż 4,5 tys. zmarłych emerytów. To bardzo częsta praktyka w Grecji - rodziny często nie zgłaszają śmierci dziadka lub babci, by nadal pobierać ich emeryturę.

 

Wielu z nich nie żyło od dawna. Grecki rząd szacuje, że emerytalne martwe dusze kosztowały państwo minimum 16 mln euro. Desperacko szukający oszczędności rząd ogłosił więc masową kontrolę...wszystkich emerytów. Między 1 lipca a 30 września muszą oni obowiązkowo stawić się w swoim banku i potwierdzić, że jednak żyją.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...