Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co tutaj dywagować, zaraz będzie że Rudnevs mógł strzelić parę centów w lewo, sędzia mógł gwizdać spalonego przy drugim golu Bragi a wpływ Jowisza w dniu wczorajszym na pole magnetyczne ziemi spowodował że źdźbła trawy w Bradze grały przeciwko nam ;) no i że forum trzeba zamknąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło strzeli jedną bramkę i byłoby inaczej.

 

niewiele brakowało gdyby strzał Wilka w 90 min nie był w poprzeczkę tylko ze 3cm niżej i byłby awans :roll: co prawda ponieważ rzeczywiście gorzej grali :(

 

Ale czy to by było sprawiedliwe gdyby Lech jednym fartownym strzałem awansował dalej biorąc pod uwagę że nic wczoraj nie grał?? Strzały życia i tak już w tych rozgrywkach Lechowi wychodziły za często :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bakero mnie zupełnie nie przekonuje i nie wróżę mu długiej kariery w Lechu.

 

tak jak w poprzednich klubach w naszej lidze :(

 

 

Ale czy to by było sprawiedliwe gdyby Lech jednym fartownym strzałem awansował dalej biorąc pod uwagę że nic wczoraj nie grał?? Strzały życia i tak już w tych rozgrywkach Lechowi wychodziły za często

 

a czemu nie w końcu u siebie wygrali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo matko cale szczescie wyrownali :twisted:

jeszcze 10 min. moze cos jeszcze strzela :roll:

 

romek_l napisał(a):

A Bakero mnie zupełnie nie przekonuje i nie wróżę mu długiej kariery w Lechu.

 

 

tak jak w poprzednich klubach w naszej lidze :(

 

u tego JW to chyba nikt sobie nie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak bo pierwszy mecz wygrał.

 

W niedziele gramy z Widzewem, maja spiąć dupę w końcu na ligę rodzimą.

Poza tym chciałby jakiś fajny temat w Kotle znów poczuć może tak jak jakiś czas temu

 

No, mam nadzieję, że Widzew zagra jak Braga, a Lech jak Lech. Idealnie by było, żeby Sernas strzelił 2 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie.dlaczego wszyscy excytuja sie ta koszmarnie nudną ppiłka kopaną ? Polska w szczególności ? przecie to jest 90 minut koszmaru :mrgreen:

 

To się nazywa turpizm :mrgreen:. Ja jestem ekstremalnym turpistą - do tego stopnia, że chodzę na każdy mecz oglądać na żywo, mimo mrozu, tzw. niepogody itp.

 

Drugi !!! :twisted:

 

 

Trzeci :!: :evil:

 

-- 26 lut 2011, o 11:06 --

 

A moze biedny hutnik :P

 

A co to są za kluby?

W Krakowie rządzą Garbarnia, Clepardia i Kabel :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie.dlaczego wszyscy excytuja sie ta koszmarnie nudną ppiłka kopaną ? Polska w szczególności ? przecie to jest 90 minut koszmaru :mrgreen:

 

Bo jak mowia wloscy tifozi "..zone mozesz zmienic ale klub ktoremu kibicujesz od urodzenia nie..." ale w naszym kraju w szczegolnosci sa wyjatki :

Kibice lecha sa kibicami Amiki Wronki

Kibice poloni sa kibicami Groclinu Dyskoboli .... Itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk teraz Wam powinien zrobić oprawę z jakimiś kuchenkami, mikrofalówkami, pralkami i takimi tam

 

Slask to Ludzie Zasad wystarczy ze od czasu do czasu zaspiewa Niebieskie sroki jestescie Amika Wronki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazny, a ty po ktorej stronie biegasz z kijem ? Wisla czy cracovia? A moze biedny hutnik :P

Ja jestem kibicem Wisły!!! 8) Ale nigdy nie potrafiłem zrozumieć nienawiści do Cracovii. Oba kluby krakowskie, a ja jestem patriotą lokalnym. Nie chcę, żeby spadli, niech się rozwijają, mają świetny stadion! Życzę im wszystkiego dobrego! :)

 

 

 

Małysz z medalem!!! On jest niesamowity... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, szczerze? Mam kolegów za Wisłą, za Cracovią i nawet za Hutnikiem. I nie ma żadnego problemu. To o czym się słyszy w radiu lub telewizji to wyjątkowe przypadki. Owszem są dresy i kibole, którzy się napierdzielają, ale w swoim gronie. I głownie chodzi o pieniądze, narkotyki. To już są mafie. Normalnego człowieka to tam nie dotyczy. Niedaleko mnie jest osiedle które było kiedyś jedno z bardziej niebezpiecznych, kibice się lali itd. Teraz? Zero problemu. Więc powoli się to zmienia. Chociaż idiotów, jak wiemy, jest jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braga była lepsza, ale w końcówce Lech jednak pokazał, że przegrał na własne życzenie :evil:

A Bakero mnie zupełnie nie przekonuje i nie wróżę mu długiej kariery w Lechu.

Bo jest przyzwyczajony do zawodników którym piłka w biegu nie przeszkadza :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...