Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsza bramka Rooneya na 2:1, stadiony świata i to te największe

 

Zwykła przewrotka, piła gościowi wlazła i tyle. Choc faktycznie efektowny gol i szkoda, ze przeciwko CITY.

I tak CITIZENY będą na pierwszym platzu :!:

 

 

To pokaż mi kto w tym roku strzelił taką zwykłą przewrotkę :lol::lol:

MU jest po prostu lepszy od City i tyle, nie ma się co oszukiwać. Petrodolare nie strzelają takich bramek :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU jest po prostu lepszy od City

 

Na koniec sezonu się okaże kto jest lepszy. :wink:

 

P.S. w Manchesterze są tylko dwa WIELKIE kluby- City i jego rezerwy :!: :mrgreen:

 

 

Powiedz mi jak to jest samego siebie okłamywać ? :mrgreen::mrgreen:

Gdyby nie Araby parę lat temu City by walczyło o utrzymanie. Drużyna najemników :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się odliczanie do wielkiej środy.

 

jak to mówią na C+ mała barcelona gości fc barcelonę.

 

U gospodarzy, humory poprawione wczorajszą wygraną a żeby było jeszcze piękniej praktycznie wszyscy są zdrowi a nie jak rok temu połowa składu to rezerwy.

 

Jedynie Nasri może nie zdążyć - ale ja bym go oszczędził, przyda się bardziej na rewanż.

A tak RvP, Cesc, Arshawin (wraca do formy?) Wilshere, Song, Eboue (niestety słaby punkt - Sagna dostał ost. czerwo) Clichy, i pewna obrona Djourou + Kościelny + Szczęsny - bramka.

 

Lepiej być nie może, chyba że któryś z nich przy rozgrzewce połamie nogę :/

Jeśli wszystko będzie poukładane właściwie w głowie - Barca powinna mieć na ES ciężką przeprawę :)

 

rpw napisz co tam w obozie z Camp Nou słychać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się odliczanie do wielkiej środy.

 

Palce lizac !

 

-- 13 lut 2011, o 15:28 --

 

Zaczyna się odliczanie do wielkiej środy.

 

Palce lizac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MU jest po prostu lepszy od City

 

Na koniec sezonu się okaże kto jest lepszy. :wink:

 

P.S. w Manchesterze są tylko dwa WIELKIE kluby- City i jego rezerwy :!: :mrgreen:

 

 

Powiedz mi jak to jest samego siebie okłamywać ? :mrgreen::mrgreen:

Gdyby nie Araby parę lat temu City by walczyło o utrzymanie. Drużyna najemników :mrgreen::mrgreen:

 

W takim układzie CITY nie powinno miec w ogóle kibiców, bo jak się gra niemal cwierc wieku po 3,4 ligach, a taki UTD co rok robi meistra, to jak tu kogokolwiek zachęcic na przychodzenie na mecze? Prawda stety jest taka, że każdy "prawdziwy mieszkaniec Manchesteru" kibicuje MCFC.

Z resztą, UTD nie jest nawet z Manchesteru, to tak gwoli ścisłości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw napisz co tam w obozie z Camp Nou słychać :mrgreen:

 

Niestety nie ma rewelacji. Wyraźnie słabsza gra w ostatnim meczu ligowym, choć może to tylko mikro kryzys. Po drugie, absencja Puyola, co jest dl nas dużą stratą.

 

Bukmacherzy i tzw. fachowcy twierdzą, że Barca jest faworytem. Ja bym tak nie powiedział. Owszem, Barca to wielki zespół. Ale Arsenal poczynił ogromne postępy i wydaje się być obecnie w optymalnej formie, w przeciwieństwie do nas. A zdecydują tylko dwa wieczory i niedyspozycja w jednym (patrz mecz z zeszłego sezonu z Interem w Mediolanie) może eliminować.

 

Czytałem gdzieś opinię, że Arsenal nie wygra, bo nie można pokonać Barcelony jej własną bronią. :mrgreen: W tym sensie, że Arsenal gra w stylu Barcelony, a żeby nas pokonać należy grać w stylu Interu. Może coś w tym jest, choć z drugiej strony jest to tylko gadanie. Zdecyduje boisko i IMO wszystko może się zdarzyć.

 

Z ciekawostek, Pep zdecydował, że nie będzie treningu Barcelony na Emirates. Ostatni trening jest w Barcelonie, a potem lot i mecz. Ja bym jednak wolał kopnąć parę razy piłkę na stadionie przeciwnika przed tak ważnym meczem. Ale Pep wie lepiej. :wink:

 

Dla mnie to trudny mecz, bo bardzo lubię Arsenal. Nawet zarejestrowałem się jako fan i płacę składki. :mrgreen: To świetny zespół i podoba mi się ich filozofia. Choć ostatnio nie było sukcesów, to mam nadzieję że przyjdą. Choć jednak Barca to większa miłość, więc mam nadzieję, że te sukcesy nie przyjdą już dziś wieczorem. :P:mrgreen:

 

Generalnie Arsenal vs Barca byłby to piękny finał na Wembley. :!:

 

Na deser trzy tematy:

 

- piękny gol Rooneya, o którym już pisaliście. IMO City był lepszy w tym meczu ale wygrał jednak Utd

 

- no i wczoraj zwycięstwo Tottenhamu nad Milanem - brawo dla Tottenhamu. Ten zespół jest niesamowity. :mrgreen:

 

- gol Raula przeciw Valencji :mrgreen: Brawa dla tego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że jednym z bohaterów dzisiejszego wieczoru, będzie nasz człowiek Wojciech Szczęsny. :mrgreen:

 

Miło widzieć tego chłopaka w takim meczu. Ma wielki talent i już duże umiejętności. Wiele dobrego przed nim. :mrgreen:

Choć może nie dzisiaj. :twisted:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,91136 ... aczej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...