Skocz do zawartości

Subaru Impreza SPRT 1


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno już 12 z 15 jeździ po krajowych drogach.

Szukam jakiegoś większego info na temat tego auta, na ulotcę którą otrzymałem piszę, że jest to najlepsza (najmocniejsze wersja jaka była wyprodukowana) jest utwardzona kasta, silnik, skrzynia biegów do tego posiada kit PPP i kilka innych duperelków. 8) Zastanawiam się czy warto kupować takie auto droższe o 4000 euro po kursie wrześniowym :) I czy różnice pomiędzy sti a sprt 1 są tak duże, że warto stracić trochę keszu więcej??? I martwi mnie ostatnie zdanie, na tej ulotce cytuje " Wersja ta posiada wybitnie sportowy charakter, co oznacza, że twardość zawieszenia, odgłosy dochodzące z systemu napędowego i inne tego typu objawy (drgania) nie będą podstawą do uwzględniania jakichkolwiek reklamacji. "

Czy ktoś coś wie? Może ktoś ma takie? Proszę o odpowiedź :mrgreen:

Dodam jeszcze że szukajka nic nie wykryła więc jeśli był temat o tej specyfikacji to proszę tylko linkiem zapodać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jest dokładnie to. Oprócz metalowego sprzęgła ( :arrow: nie do użycia w korkach), ma twardy zawias na uniballach i np. wyjęte poduszki spod silnika ( :arrow: wszystkie drgania przenosza sie na kierowce). To jest wersja naprawdę hardcore - ktoś się przy projektowaniu najwyraźniej wzorował na wózku matiego :D.

 

Oczywiście to wersja z pakietem PPP, ale to chyba było jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś wie coś wiecej?

właśnie doczytałem drogi Wisie :)

 

[ Dodano: Pią Wrz 01, 2006 6:55 pm ]

To jest dokładnie to. Oprócz metalowego sprzęgła ( :arrow: nie do użycia w korkach), ma twardy zawias na uniballach i np. wyjęte poduszki spod silnika ( :arrow: wszystkie drgania przenosza sie na kierowce). To jest wersja naprawdę hardcore - ktoś się przy projektowaniu najwyraźniej wzorował na wózku matiego :D.

 

Oczywiście to wersja z pakietem PPP, ale to chyba było jasne.

 

 

To do normalnej jazdy sie nie nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie to. Oprócz metalowego sprzęgła ( :arrow: nie do użycia w korkach), ma twardy zawias na uniballach i np. wyjęte poduszki spod silnika ( :arrow: wszystkie drgania przenosza sie na kierowce). To jest wersja naprawdę hardcore - ktoś się przy projektowaniu najwyraźniej wzorował na wózku matiego :D.

 

Oczywiście to wersja z pakietem PPP, ale to chyba było jasne.

 

To wersja dla prawdziwych facetow (po wojsku)

Na torze rewelacja.Prowadzi sie jak N12.

Skladana przez firme STT tzn Leszek K.

Robi wrazenie (w jezdzie) Wizualnie Sti

Pozdr.AK

ps. jest szybsza od N12 (brak zwezki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz... , pewnie, że tak :lol: A tyłek mam taki twardy, że siadając na orzechach włoskich, rozłupuje ich skorupki :mrgreen:

 

To już niechce być samotny :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Wrz 01, 2006 7:24 pm ]

To co to jest za sprzegło super nie zniszczalne czy jak? Jak nawet Lucek mi radzi, że bez niego nie dam rady ??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...