Jump to content

Zabezpieczenie antykradzieżowe poza ASO

Alfik

Recommended Posts

Po przeczytaniu wątków dotyczących systemu ratunkowego doszedłem do wniosku, że moje ubezpieczone w PZU auto de facto ubezpieczone nie jest, bo nie ma dwóch zabezpieczeń antykradzieżowych. Muszę dołożyć coś jeszcze, najlepiej alarm. I tu pojawia się problem - czy mogę założyć alarm poza ASO nie narażając gwarancji. Tradycyjnie wolę zakładać alarm u specjalisty od zabezpieczeń. A jeśli muszę w ASO, to czy jest coś polecanego do Forestera?

Pozdrawiam

że moje ubezpieczone w PZU auto de facto ubezpieczone nie jest, bo nie ma dwóch zabezpieczeń antykradzieżowych.

sprawdziłeś to w PZU ? O ile dobrze pamiętam to ISR jest przez nich honorowany jako drugie zabezpieczenie.

Nie jest, trzeba mieć specjalną zgodę - co do możliwości jej uzyskania należy się zwrócić do swojego pośrednika, natomiast w specjalnym wątku Keratronik przyznał się w końcu do braku OT na system ISR bez autoalarmu.

Nie jest, trzeba mieć specjalną zgodę - co do możliwości jej uzyskania należy się zwrócić do swojego pośrednika, natomiast w specjalnym wątku Keratronik przyznał się w końcu do braku OT na system ISR bez autoalarmu.

dziwne. W Warcie i Uniq'a honorują.....

Skupmy się na sednie sprawy :idea:  kwestia ISR dyskutowana była tu:
Keratronik dodatkowe zabezpieczenie do ubezpieczenia.
A teraz mamy specjalnie otwarty wątek pytań do Keratronika i w nim można poruszać kwestie związane z ISR:
ISR – Inteligentny System Ratunkowy w samochodach Subaru

Zasadnicze pytanie postawione przez autora wątku brzmi:

czy mogę założyć alarm poza ASO nie narażając gwarancji.

Tu jest odpowiedź Dyrekcji na analogiczne pytanie:
Montaż alarmu poza ASO a gwarancja
co prawda sprzed lat, ale myślę, że nic nie zmieniło się w tej kwestii.

• Ojciec Założyciel

co prawda sprzed lat, ale myślę, że nic nie zmieniło się w tej kwestii.

Dziękuję za wyszukanie ówczesnej odpowiedzi - istotnie jest także dziś w pełni aktualna.

Pozdrowienia 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...