Skocz do zawartości

II Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza - TOR KIELCE


Szkoła Jazdy Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było czasu, żeby robić fotki, ale kilka udało mi się zrobić.  :)

 

https://plus.google.com/photos/110253753570577418277/albums/6053760270066377361


@@elektrykbp, poszło PW. :) 


@@beben, też poszło PW :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że w tak doborowym towarzystwie , to każda impreza będzie udana  :thumbup:
Dzięki Jurek za towarzystwo i pogaduszki

Co do wyniku to pilnowałem końca stawki żeby się za bardzo nie pogubiła :biglol: , choć czasy złe nie były  i z okrążenia na okrążenie coraz lepsze 

 

Do zobaczenia na kolejnym zlocie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szubaru, fajnie ze ci sie podobało, ale jeśli chodzi o wrażenia to trafiłes na najgorsze , bardzo mokre warunki więc nie było tych przeciagne które są najfajniejsze w tym aucie . Do Nadrobienia następnym razem

 

będę czuwał gdzie trenujesz i z wielką chęcią zasiądę na prawym :P 

 

Zlot bardzo udany, następnym razem można jeszcze trochę popracować nad  mniejszymi przerwami :rolleyes:     


 

 

Dzięki Jurek za towarzystwo i pogaduszki

 

ja też bardzo dziękuję B)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie do Panów co sie ścigali na prostej okrążenia Lambo miało 195 km/h ktoś patrzył na swój licznik ?

 

przypomniałeś mi o tym :) właśnie sprawdziłem dane z mojego urządzenia pomiarowego i według GPS'u najwięcej miałem 172km/h czyli licznikowe jakieś 185 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowal podkradlem Ci pilota dlatego Twój wynik słabszy :)

 

@szubaru świetna robota na prawym! Polecam tego pana bo z dwunastej pozycji po pierwszych przejazdach zrobiliśmy siodma na koniec :) dziękuje.

 

Odnośnie organizacji. Trasa, zabezpieczenie, sam przebieg imprezy full profi. Jednak zdecydowanie za mało jazdy i za dużo przestojów. Myśle ze spokojnie 3-4 przejazdy wiecej moglibyśmy zrobić bez jakiejś specjalnej spiny czy ryzyka. Wiem, ze był to "zlot" i wydarzenia dodatkowe były celowo wkomponowane ale liczyłem jednak na wiecej jazdy (zrobilem 68 km razem z dojazdowkami).

 

Dzięki wszystkim za wspólne upalanko i miły dzien :)

Oczywiście gratulacje dla zwycięzców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizus gratulacje pucharu i wygranej :)

 

Sprawdziłem Lamborghini Galardo najsłabsze ma 500 KM/ 510 NM i 4.2 do 100km/h

Najmocniejsze 562 KM / 540 NM i 3.4 do 100 km/h . Ciekawe który mają model w SJS nie znam parametrów Twojego bolidu , ale chciałbym zobaczyc taki wyścig :) stawiam na Subaryne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki dla uczestników a przede wszystkim organizatorów udanej imprezy.

 

 

Pytanie do Panów co sie ścigali na prostej okrążenia Lambo miało 195 km/h ktoś patrzył na swój licznik ?

 

przypomniałeś mi o tym :) właśnie sprawdziłem dane z mojego urządzenia pomiarowego i według GPS'u najwięcej miałem 172km/h czyli licznikowe jakieś 185 :P

 

Ja miałem na liczniku 215 km/h!!! tylko u mnie licznik tuningowany ale za to banan na gębie zawsze zapewniony :yahoo:

 

Chyba muszę dostrugać  sobie kolejną półeczkę na pucharki bo strasznie mnie zakręciło subaru.
Powinienem w sobotę być w Krakowie na  Mistrzostwach Polski Skuterów wodnych ale mój skuterek powiedział pa,pa (pęknięcie wału) i dzięki temu zrządzeniu losu wylądowałem w Kielcach.

Wrażenia i doświadczenia bezcenne.

Sorki cybel za sprzątnięcie dzbanka ale było mokro a woda to moja mocna strona. ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Tak a propos pucharków ze Zlotu,odkryłem coś z czego Carlos zadowolony nie będzie. :mrgreen:

...fakt, jesli masz rację to składam oficjalny protest :)

 

Teraz to już musztarda po obiedzie i nie zmienia sie wynku meczu po końcowym gwizdku, ale szkoda...

 

Cybelek wyłapał, że do wyników końcowych liczonych, koledze skuterjetowi nie policzono czasu łącznie z karą 5s, a że wynik o 3miejsce rozegrał się o 3sek, rozumiecie mój smutek :)

 

Trudno - sam se kupie dzban :) Ten SJS to mi jakis podejrzany, niby tu jesteśmy kumple, niby tidudidu, a wieść niesie, że z za zamkniętych drzwi było słychać strzały i głośne knowania :P

 

Gratuluję wszystkim, świetnie się ubawiłem, gdyby bęben się znowu "niewykasztanił" ze sprzętem to i tak podium było rozdysponowane... :)

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cybelek wyłapał, że do wyników końcowych liczonych, koledze skuterjetowi nie policzono czasu łącznie z karą 5s, a że wynik o 3miejsce rozegrał się o 3sek, rozumiecie mój smutek Trudno - sam se kupie dzban

 

może dostaniesz od SJS nagrodę pocieszenia albo gratisowy udział w kolejnej edycji B)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe który mają model w SJS nie znam parametrów Twojego bolidu , ale chciałbym zobaczyc taki wyścig stawiam na Subaryne
 

 

jak wyścig na dochodzenie to jest szansa że Lambo by mnie dogoniło i wyprzedziło :P ale jak taką próbę jak była ustawiona to kto to wie , sam bym się chętnie zmierzył z takim supercar'em ;)

 

ja mam tylko 320 koników także gdzie mi do takiego potwora. Od 0-100 to jeszcze może jakoś bym wypadł przyzwoicie ale 100-200 to już by była przepaść :)

 

nikt nie ma jakiś filmików z przejazdów albo zdjęć mojego subaraka ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@grizus, tu masz zdjęcia, jest kilka twoich

 

https://plus.google.com/photos/110253753570577418277/albums/6053760270066377361


Jeśli chodzi o film to Justi coś tam nagrała. Za chwilę, jak się załaduje do YT to wkleję linka. 


Proszę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...