Jump to content

Jaki tłumik subaru impreza GC 2.0

ToLa

Recommended Posts

Koledzy w moim aucie czyli subaru impreza z 2000 roku GC 125 kucy mam seryjny wydech i wszystkie seryjne katy.

Nie jest to głośny wydech i o taki prawie właśnie chodzi , jednak z przyczyny wieku wydechu coś powoli w nim zaczyna brzęczeć i trzeba pomyśleć nad nowym . Autem robię masę kilometrów w trasie i nie mogę sobie pozwolić na głośny wydech . Jednak szukał bym czegoś zbliżonego do seryjnego no może ciutkę głośniejszego :)

Czy możecie coś polecić ?

Na allegro trochę wydechów jest od niby seryjnych za 125 zł po jakieś głośne wynalazki.

Poprzednie auto to bmw i ta wiedziałem co i jak szukać a w subaru o poradę zgłaszam się do Was :)

Witam, podłącze się do tematu. Ja posiadam Imprezę model GD (2003r) 2.0 N/A i jest pewien problem z tłumikiem końcowym do tego modelu. Na allegro pełno do rocznika 2000 a powyżej już mało. Nie chcę wydawać majątku na jakieś firmowe tłumiki. Mam pytania czym różnią się tłumiki końcowe do modeli GC a GD? I czy może ktoś kupował tłumiki od tego sprzedawcy co jest wymieniony w poście wyżej?

czym różnią się tłumiki końcowe do modeli GC a GD?

jednym wieszakiem, wystarczy wygiąć, lub dospawać drugi i bęezie pasował.

Jak chcesz, możesz też kupić tłumik od wersji turbo (GT/WRX/STI), mechanicznie pasuje, (tak samo może wymagać poprawki 1 wieszaka) moc się nie zmieni, dźwięk nieznacznie ;)