Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie! Do niebieskiego.

Tak jak jest:

2i1ha1d.jpg

Te felgi, ale chyba do niebieskie mi się nie widzą:

2lw0hg.jpg

Czy znane i lubiane Revo (foto z googli):

2zrma8i.jpg

 

Podpowiedzcie szybko :)

Albo pierwsze ale białe, albo Revo :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ok, dzięki. renowacjafelg.pl wygląda sensownie przez stronę.

Uważałbym

 

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=57308

 

Raz kilka lat temu robiłem u nich regenerację 16-tek do fabii RS. I z terminowością wypadają tak jak opisane w linku. Przyjeżdżałem 2 razy na umówiony odbiór i dopiero za drugim były zrobione. Jakość jak na tak rozreklamowany zakład i dość wysokie ceny moim zdaniem słaba. Na felgach były do poprawy ranty i widać było miejsca naprawy...

Kilka razy regenerowałem w Markach na Słonecznej i na pewno są terminowi, ceny mają OK, z jakości też jestem generalnie zadowolony, choć zawsze można lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ok, dzięki. renowacjafelg.pl wygląda sensownie przez stronę.

Uważałbym

 

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=57308

 

 

Ok, dzięki. Poczytałem tu i tam.. :)

Chyba jednak podjadę do Marek na Słoneczną.

Edytowane przez vince_snd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Słuchajcie mam pytanie. Chce pomalować felgi na "limonkę" jaskrawa. Szukam po warszawskich magikach od renowacji/ regeneracji felg i ciagle słyszę ze nie maja, ze nie ma takiego koloru proszku, ze proszku sie nie dobiera. Jak mi już cos pokazują to albo to jest żółtawe albo mocne zielone. Widziałem, ze pare osób malowało na jaskrawa limonkę. Jaki to jest kolor albo gdzie to robiliście. W renowacjafelg już byłem i nic.

Edytowane przez barti_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób reno.metodą tradycyjną,czyli baza i lakier bb.Paleta kolorów i odcieni "nieograniczona". Większość robi proszkiem bo łatwiej.Malowałem zimowy "zestaw"sam koszt lakieru,bazy,podkładu na 4 koła 9 dyszek.Lakier proszkowy jest twardszy i chętniej "odpryskuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chce pomalować felgi Rota Grid na mat brąz. 

http://www.rota-wheels.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=102&category_id=18&option=com_virtuemart&Itemid=2

 

Lakiernik potrzebuje dane lakieru itd. nie mogę nigdzie nic znaleźć punktu zaczepienia.

Czy ktoś może wie.... jaki to "KOD" farby....?

Ewentualnie jakieś inne ciekawe propozycje z palety mat brąz....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na prowincji zrobiliśmy z lakiernikiem taki myk:

post-23533-0-08457900-1483443892_thumb.jpg

 

Kolor to "EEK Brun Macoa Mettalic" z palety Peugeota. Aby zmniejszyć metaliczność lakiernik dodał coś do farby - już nie pamiętam dokładnie (więcej rozcieńczalnika ? ) - i wyszedł taki fajny efekt satynowy. Nie jest to całkiem mat, ale też nie bling-bling-metalic. Malowanie single-stage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kody kolorów .... :)

Taaa, oczywiście :biglol:

Albo niech lakiernik Ci się ogarnie i sprawdzi co może zaproponować w danej gamie kolorystycznej  albo oddaj do zrobienia tam gdzie się znają i mają wypracowane swoje "kody kolorów". I wybierz czy chcesz malować proszkiem czy systemowo to wtedy się wyjaśni na co można liczyć jeśli chodzi o kolory.

 

Ja teraz wybrałem np. na lato '17 złoto z brokatem do Speedlinów i kolor był zrobiony że tak powiem "customowo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie będzie proszkowo , tam jest za wąska grupa kolorystyczna. 

 

Lakiernik jest bardzo dobry ,ma parę zaskórniaków. Tylko czeka na mnie , by podać game kolorów nie wiem jak to nazywają fachowo paletę...

Na przykład indian mat bronze jest taki kolor bardzo zbliżony. Wpisywał w kompa ale niestety nie widzi tego.

Ten kolor rot jest przemega, ale nie wiem czym się wzorować.


Nie to nie będzie proszkowo , tam jest za wąska grupa kolorystyczna. 

 

Lakiernik jest bardzo dobry ,ma parę zaskórniaków. Tylko czeka na mnie , by podać game kolorów nie wiem jak to nazywają fachowo paletę...

Na przykład indian mat bronze jest taki kolor bardzo zbliżony. Wpisywał w kompa ale niestety nie widzi tego.

Ten kolor rot jest przemega, ale nie wiem czym się wzorować.

No ale te co wysłałeś w załączniku to malowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja:

 

Na przykład indian mat bronze jest taki kolor bardzo zbliżony. Wpisywał w kompa ale niestety nie widzi tego.

 

W tym temacie kolega yARO_81 pisał, że Indian Brown Mat jest w ofercie firmy z Bolesławca. Może skontaktuj się z nimi i zapytaj o paletę i kod.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale te co wysłałeś w załączniku to malowałeś?

Ja nie ale tutaj wiedzą jak to zrobić: renowacjafelg.pl

 

Przeglądałem to już dawno, ale nie znalazłem koloru którego szukam. No i kwestia taka że mi by sie po prostu nie opłacało tam tego wysyłać, dlaczego bo koszt z wysyłką byłby mega nieopłacalny. Lepiej by było sprzedać te i zamówić drugie w bronzie. Ale  niestety temat ciężki na rynku.

Nie rozumiem rota polska że maja tak ograniczone możliwości.

Dziękuję :)

Szkoda że też tam nie umieszczono więcej informacji w wątku. ale pokaże lakiernikowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chce pomalowac felgi rays gram lights 57c na oryginalny złoty kolor  proszkowo nie dobierzemy tego koloru jest ale ciemniejszy ktoś pomoże  jak dobrać ten kolor   albo zrezygnowac  z malowania proszkowego ;)


 

kody kolorów .... :)

Taaa, oczywiście :biglol:

Albo niech lakiernik Ci się ogarnie i sprawdzi co może zaproponować w danej gamie kolorystycznej  albo oddaj do zrobienia tam gdzie się znają i mają wypracowane swoje "kody kolorów". I wybierz czy chcesz malować proszkiem czy systemowo to wtedy się wyjaśni na co można liczyć jeśli chodzi o kolory.

 

Ja teraz wybrałem np. na lato '17 złoto z brokatem do Speedlinów i kolor był zrobiony że tak powiem "customowo" ;)

 

,można fotke na priv jak to wyszło

post-12732-0-47998100-1484575573_thumb.jpg

Edytowane przez impreza555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...