Jump to content

Pomoc dla rodziny Sergieja

stach1111

Recommended Posts

Wczoraj zadzwonił do mnie mój znajomy Sergiej z prośbą o pomoc.

Przeczytajcie o co chodzi (To napisał mi na pocztę,nie zmieniam i nie poprawiam ortografii):

"Pochodzę z Ługańska,mieszkam w Polsce 24 lata i nie wiem jak pomóc najbliższej rodzinie. Została mnie tylko siostra w wieku 55 lat z mężem,który jest po wycięciu płóca{rak},siostrzenica z mężem i 13 letnim dzieckiem. Uciekli od wojny do Rosji,nie mieli innej możliwości,tam w obwodzie Krasnodarskim mieszkają u dalszej rodziny 5 osób w jednym pokoju. Nie mam możliwości sprowadzenia ich do Polski -sprawy wizowe. Zostali bez domów,pracy,środków do życia.Teraz starają się otrzymać meldunek w Rosji,bez tego nikt ich nie przyjmie do żadnej pracy. Nie chcą ubiegać się o obywatelstwo Rosyjskie, wtedy niema problemu. Starają się tylko przeżyć i wrócić do domów,jeżeli będzie do czego wracać. Ja wyczerpałem wszystkie swoi możliwości,włącznie ze wzięciem kredytu. Od lutego,wszystko co miałem -wysyłałem na Ukrainę,ale teraz nie jestem w stanie wygrzebać nic. Proszę o pomoc.

Serhii Kobylkin"

Gdybyście mieli możliwość pomocy to z tego co wiem liczy się dla nich każde dziesięć złotych.Ja wysłałem mu 500zł,to niewiele,ale był bardzo szczęśliwy.

Ręczę za Sergieja,znam jego i część jego rodziny.

Sergiej prowadzi zajęcia taneczne w Lublinie,jest dobrym trenerem,interes pozwala mu na w miarę godne życie ,jednak skoro teraz do mnie zadzwonił to znaczy,że na prawdę jest w potrzebie.Nigdy wcześniej się do mnie nie zwracał o pomoc.

Nie wiem tylko,czy mogę tu podać jego konto,jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na najdrobniejszą nawet formę pomocy.

Nie wiem tylko,czy mogę tu podać jego konto,jeśli ktoś z Was zdecydowałby się na najdrobniejszą nawet formę pomocy.

Zapytaj go czy możesz podać dane na forum, tak byłoby chyba najłatwiej :)

Zapytaj go czy możesz podać dane na forum, tak byłoby chyba najłatwiej :)

Wczoraj od razu mu o tym wspominałem,raczej nie miał nic przeciwko,więc jeśli wolno to wrzucę dane do konta

Serhii Kobylkin 

98 1140 2004 0000 3902 5284 2529

Edited by stach1111

jeśli wolno to wrzucę dane do konta

Oczywiście, że wolno, ale adres lepiej usuń... do przelewu wystarczy generalnie tylko numer konta i imię ;)

jeśli wolno to wrzucę dane do konta

Oczywiście, że wolno, ale adres lepiej usuń... do przelewu wystarczy generalnie tylko numer konta i imię ;)

OK,zrobione :)

Dziś przeczytałem na pasku,że Ługańsk jest na skraju katastrofy ekologicznej i humanitarnej...

• 3 weeks later...
  • 1 month later...