Skocz do zawartości

spotkanie fanow Subaru z Sądeczyzny


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie pomyslelismy wraz z jednym z uzytkownikow o takim spotkani moznaby zapalic jakies ognisko porozmawiac poogladac nasze cacka co w nato ? Prosze o jakies deklaracje kto moglby przyjsc i jaka data najbardziej odpowiada . Czekam na odpowiedzi .

Pozdrawiam

Ja

 

Ten post został wypromowany na artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o Ciebie mi chodzilo w temacie ze myslelismy :) mozemy jakies ognisko na obidzy zapalic dojazd dobry ladne widoki miejsce jest naprawde śliczne tylko jeszcze data kiedy by bylo najlepiej ja mysle o przyszlej sobocie tj 9.08.2014 moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy weekend w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy jest ok. Jest na Forum kilka osób z okolic, może dajmy im ciut więcej czasu, żeby wpadły na ten wątek i się przyłączyły. A może i jacyś urlopowicze z kraju się pokażą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie ostatnio 9 subaraczkow kolo domu stalo wraz z naszymi 4:D ale niestety nie udalo mi sie uwiecznic tego :( ja 18 sierpnia prawdopoobnie znow wyjazd wiec niewiem jak to bedzie potem kiedy znow bede:/ 

zobaczymy ile osob chetnych sie znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Zawsze zapraszam na spoty Nocnej jazdy bez celu Nowy Sącz- należy śledzić fb, tam ogłaszane są spoty- najbliższy pod koniec kwietnia, ale wtedy będę dostawczakiem chyba, bo będziemy zbierać karmę dla zwierzaków. Ostatnio żadnej subaryny poza moją nie było, także było by miło zoabczyć więcej kolegów, do tego jest jeszczze klub Japan Elite, gdzie chłopaki również sie spotykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...