Skocz do zawartości

nocleg w Karpaczu


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

jest na forum ktos z karpacza lub okolic?? mozna pisac tutaj lub na PW, bo potrzebny mi bedzie nocleg na koniec wrzesnia, skoro trzeba dac komus zarobic, fajnie by bylo koledze z forum :P wystarczy prywatna kwatera (wszak rozchodzi sie tylko o nocowanie - bo caly dzien i tak jest się poza pokojem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forum ktos z karpacza lub okolic??

W użytkownikach znajdż kto jest z Karpacza i napisz PW !!! mnie dwie osoby odpisały i starały się mi coś znaleźć !! ale nocowałem u znajomego pastora na WANGU ! zaliczyliśmy Śnieżkę i odwiedziliśmy parę ciekawych miejsc ale planujemy znowu pojechać w połowie Września !!! Polecam Karpacz i okolice !

Przepięknie   !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest na forum ktos z karpacza lub okolic??

W użytkownikach znajdż kto jest z Karpacza i napisz PW !!! mnie dwie osoby odpisały i starały się mi coś znaleźć !! ale nocowałem u znajomego pastora na WANGU ! zaliczyliśmy Śnieżkę i odwiedziliśmy parę ciekawych miejsc ale planujemy znowu pojechać w połowie Września !!! Polecam Karpacz i okolice !

Przepięknie   !!!

 

 super ,że się znaleźć udało :) Pastor Pech też z tego co pamiętam subaru śmiga :) 

Zonacz Leśny Dwór w Karpaczu, z balkonu/okna piękne widoki, fajnie położony sensjonat i blisko na szlaki turystyczne :)

 Kilka osób zachwalało podobno i cenowo atrakcyjnie i wizualnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

 

 

zaliczyliśmy Śnieżkę i odwiedziliśmy parę ciekawych miejsc

 

Rozumiem, że w tym czasie spała? A co na to krasnoludki? 

Rano startuję do Karpacza na weekend. Ciekawe, czy nadal jest śnieg? Czy da się jeździć po drogach "ośką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...