Skocz do zawartości

Starszy czy nowszy: wybor Outbacka H6


Legacy96

Rekomendowane odpowiedzi

 

Napiszę tak, wiesz dlaczego taka różnica ?

 

MY04 stoi w salonie SUBARU więc ma na 200% pełną historię i jest na 200% sprawny, masz komplet kół z oponami...

 

MY07 stoi w jakimś komisie, który aktualnie ma 3 samochody, widać że jest ściorany, poza tym w Niemczech cudów nie ma za 7400 euro rok 2007 tak dobrze wyposażony to minimum 9000 euro. Gość gada po niemiecku i ROSYJKU ;D

 

Osobiście sprowadzałem mojego Forka MY07 z Niemiec w tym roku i wiem, że okazji tam nie ma, a wręcz przeciwnie jak tanio to albo od Turka czyli gorzej niż od Polaka lub mocno dojechany. 

 

Na koniec podpowiem, że w Niemczech SUBARU ma coóś takiego jak Gwarancja Mobilności Subaru po każdym przeglądzie właściciel dostaje na rok gwarancję praktycznie na wszystko w samochodzie. Gwarancja ta obejmuje całą Europę. Coś Ci padnie, dzwonisz, przyjeżdża laweta i Subaru naprawia na własny koszt w najbliższym serwisie Subaru na terenie kraju. To jest BARDZO DUŻY atut przy zakupie, bo masz 100% pewności samochodu.  Jednak dotyczy to tylko samochodów serwisowanych do końca w ASO na terenie Niemiec.

żadna reguła, nie chcesz wiedzieć do brat kupil przez salon, tacy sami krętacze jak przysłowiowy Mirek

 

 

Tym samym znosząc jedną regułę ustanowiłeś nową. :D

 

A ja kupiłem 12-to latka w salonie i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolniony. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...