Jump to content

Pasy bezpieczeństwa...

Blue76

Recommended Posts

Szukajka niezbyt się sprawdza, więc mam pytanie do Was ekspertów. Chciałem założyć do imprezy nowe pasy, takie które będą mnie dobrze trzymać na torze. Jakie polecacie, tj, jakiej firmy, ilopunktowe... Budżet - okolice 1000 PLN.

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blue76 jak nie masz na razie pasow to mozesz sie seryjnymi calkiem dobrze dopiac

poprzez dociagniecie ich i dopchniecie oparcia.

mi to zawsze wystarczalo na torach

[ Dodano: Czw Sie 31, 2006 11:01 am ]

a jak chcesz kupic to 4punktowe beda ok, tylko nie kupuj waskich.

kup tak jak mati pisal 3calowe

Mam trzycalowe, 4 punktowe - są git.

I homologację mają do 2011. Niepotrzebna mi jest do niczego, ale ta karteczka homlogacyjna wygląda mocno profesjonalnie - można na nią bajerować :mrgreen:.

Krzychu - swoje pasy kupowałem właśnie w rallyshop.pl (nota bene byłem pierwszym historycznie klientem tego sklepu, płacącym kartą kredytową przez allpay :D), potem rozpórkę i coś jescze. Korzystając z lingo allegrowego: "Zdecydowanie polecam sprzedającego" 8).

PS. Zwróć uwagę, że te pasy na Allegro to 3" + 2". Nie bierz takich.

PS2. Jak będziesz pisał na sklep@rallyshop.pl czy bok@rallyshop.pl napisz, że to z polecenia ode mnie - może uda Ci się coś urwać z ceny (jako zadowolony klient rallyshop.pl pisałem właścicielowi, że będę reklamował jego sklep, na co zadeklarował "korzystniejsze warunki") 8).

Jeszcze ciekawostka: pasy firmowane przez Sparco są produkcji firmy Schroth 8).

Nie zdziwiłbym się, gdyby to samo okazało się w przypadku jeszcze paru innych marek (vert - sprawdź instrukcję do swoich OMP; tam jest wymieniona nazwa producenta). Tak że sądzę, że nie ma co aż tak skupiać się na marce. Ja brałem sparco, bo mieli na skadzie niebieskie, a poza tym miałem już rękawice sparco, też niebieskie, i, jako kawior, chciałem, żeby wszystko ładnie pasowało - tak do fotografii :D.

Jeszcze ciekawostka: pasy firmowane przez Sparco są produkcji firmy Schroth 8).

Nie zdziwiłbym się, gdyby to samo okazało się w przypadku jeszcze paru innych marek (vert - sprawdź instrukcję do swoich OMP; tam jest wymieniona nazwa producenta). Tak że sądzę, że nie ma co aż tak skupiać się na marce. Ja brałem sparco, bo mieli na skadzie niebieskie, a poza tym miałem już rękawice sparco, też niebieskie, i, jako kawior, chciałem, żeby wszystko ładnie pasowało - tak do fotografii :D.

Kolega sie pomylil - Sparco wspolpracuje z Sabeltem - przynajmniej tak bylo do niedawna :mrgreen: niby ze ModP a jednak omylny

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...