Skocz do zawartości

Tempomat działa, ale nie świeci się kontrolka CRUISE na zegarach


Jacek Niewadzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Jak w temacie, tempomat działa, ale nie świeci się kontrolka CRUISE na zegarach. Pacjent Forester SG 2.0XT, My2003

 

Ostatnio wymieniałem I sondę i po całym zabiegu restartowałem kompa, odpinając klemę z aku. CHECK ENGINE zgasł, a auto pracuje równo i płynnie. Przed restartem kontrolka CRUISE jeszcze działała, wcześniej nie zaobserwowałem zjawisk typu CHECK ENGINE świeci, a CRUISE mruga (temat przewijający się na forum)

 

Temat o tyle dziwny, że parę dni temu dobrałem się do żarówek w zegarach i raczej na 100% wszystkie były sprawne, poza tą która podświetla rezerwę - na marginesie do dziś nie wiem która to i czy owaka w moim aucie istnieje, a jeśli tak to jak ją wymienić ?

 

Do pełni szczęścia dodam, że po wyjęci i włożeni zegarów na miejsce (bez rozpinania kostek) pojawiło się podświetlanie zegarka pod schowkiem  :D 

 

Ma ktoś pomysł co może być przyczyną braku podświetlania na desce kontrolki CRUISE ??

Brak info w necie na temat podobnych zjawisk  :wacko: 

 

Z góry dzięki & pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do pełni szczęścia dodam, że po wyjęci i włożeni zegarów na miejsce (bez rozpinania kostek) pojawiło się podświetlanie zegarka pod schowkiem   

 

Podświetlanie zegarka przestało działać, ale pojawiła się kontrolka AIR BAG :-(  - coś mi chyba kostka pod fotelem nie łączy bo to nie pierwszy raz kiedy pojawia się świecący  AIR BAG

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...