Skocz do zawartości

* 11 Sierpnia /pon./ - Trening TJS Tor Kielce *


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Działo się trochę.Pogoda wytrzymała do 16,parę mocnych furek i dobrych "wkładek" do nich się pojawiło.Dzionek dla mnie bardzo udany i zacnie spędzony.

@@beben zmień nicka na "Krecik". :P  ;)  :biglol:  


Pozdrówka dla spotkanych,co niektórych dawno nie widziałem na torze,ale myślę,że teraz to się zmieni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem podziękować wszystkim obecnym za wyjątkowo dobrą dyscyplinę na treningu oraz Bębnowi za przewiezienie mojej dupy na prawym.

Wóz skomentuję tak -  :huh:   :o  :wacko:   :(  :rolleyes:  :yahoo:  :mrgreen:

Fajnie,że pojawiły się nowe - stare twarze mega szybkich gości jak Jurek P,Romek U.Nawet Krzyś Dzyr zawitał odrdzewieć...i wielu innych.

Mam nadzieję,że dobrze było pojeżdżone.Trasy podobne jak 2-3 miesiące temu lecz moim zdaniem to najszybsza i najlepsza konfiguracja na tym torze jeśli bierzemy pod uwagę temp.30'c.

Szykujcie wozy na Wrzesień... ;)

Kwapcio działaj w temacie,bo miałeś co robić  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka - polecam się na przyszłość, tym razem wsiądź trochę wcześniej niż na końcówkę opon to będzie lepeij ;)

 

rewelacyjny dzień, banan do dziś mi nie schodzi. Pojeździłem, pogadałem. Świetna impreza. 

 

BTW sorka za te kilka słupków które wybiegły mi nagle przed maskę ;) musiałeś się trochę skuterkiem najeździć :lol: 


jedyna strata to zgubione okulary optyczne :( drugą trasę jeździłem na ślepo, ledwo słupki widziałem . Może ktoś znalazł ? zostawiłem na dachu rajdówki ale w pitstopie nie znalazłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...