Skocz do zawartości

subaru impreza gasnie


Czlapus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jak w temacie od kilku dni zacza mnie nekac problem jakim jest gasniecie auta, dzieje sie to podczas jazdy w roznym zakresie obrotow jade normalnie a tu silnim gasnie. Przekrece stacylke do off potem do pozycji kiedy pompka nabija paliwo ( pompka wtedy dziala) i auto odpala normalnie . Czasami jak zgasnie i jade nadal na biegu to silnik zachyci. Nieraz nie zgasnie calkiem tylko dostaje siepawki jakby niepalil na wszystkie gary . Co moze sie dziac ? Pomocyy!! I nawet komputer nie wywala.mi zadnych bledow czekam na mam nadzieje szybka odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie właśnie szukam przyczyny i zbieram wskazówki od kolegów z forum, tyle że u mnie gaśnie ponieważ obroty lecą do zera np przy zmianie biegu lub przy całkowitym wysprzęgleniu. A jak jest u Ciebie , czy gaśnie mimo że np jedziesz ulicą mając 2-3k obrotów i nagle odcina zapłon czy dzieje się to w towarzystwie spadających obrotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam lpg ,i niebede nigdy mial.. samochod gasnie mimo wysokich obrotow nawet przy 3k 4k . Myslalem moze ze to pompka paliwa ale ona dziala poprawnie racze . Dodam jeszcze ze posiadam(posiadalem) system alarmowy, dzis zostal on przezemnie zdemontowany i nawet przed zaplonem teraz jest inna kultura pracy pompki paliwowej , dziala ona dluzej wiec mysle ze i to moglo byc przyczyna. Zobaczymy co bedzie aie dzialo kiedy pojade w trase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uklad dolotowy raczej szczelny jakby niebym szczelny wywalaloby raczej blad albo przeplywomierz nie czytalby poprawnie zobaczymy co bedzie teraz kiedy ten alarm zdemontowalem bo itak niedzialal on a mam wrazenie ze to przez niego autko szfankowalo :)

I niestety okazalo sie ze to niejest wina alarmu dzis na odcinku 8 km auto zgaslo 2 razy niewiem co sie dzieje jestem zaniepokojony ale jak myslicie to bedzie cos z elektronika czy raczej mechanicznie cos wysiada ?? Moze to byc wina stacyjki ? Badz pompki palieowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis oddalem auto do elektromechanika powiedzial ze moze byc to czujnik polozenia walu co o tym myslicie ??

A czy to autko posiada wogole złacze diagnostyczne ? Jest to rocznik 97 ,bo chcielismy go wpiac pod komputer a tu niema do czego wpiac i niewiem czy poprostu nieznalezlismy czy nie posiada takowego wpiecia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywomierz jak narazie przeczyscilem jak nadal bedzie cos szwankowac poprostu kupie uzywke bo ta ok 100 kosztuje a nowy z tego co slyszalem to ok 1000zl .zobaczymy jak sie akcja rozwinie jesli bedzie dzialac to bede jezdzil a jak nafal cos bedzie aie dzialo to trzeba bedzie zainwestowac choc teraz trochu juz wlozylem kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam blowoffa w N/A raczej brak mozliwosci załozenia:) problem nęka mnie niestety nadal czysczenie pomoglo ale na dzien moze 2 jutro jade po przeplywke nową zobaczymy co z tego będzie mam nadzieje ze ustąpi;) jak cos  bede opisywal na bierząco:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot jest oryginalny :) nic niezmieniane tylko wydech jes z Kwasiaka 2" od kat do tylu samego jutro bede mial nowa przeplywke wiec zobaczymy czy objae zniknie naprwno dam xnac ;)

Witam ponownie w wątku przeplywke wymienilem na uzywana bo nowa dosc cenowo konkretnie stoi i jak narazie po przejechaniu 10 km auto smiga :)przed wymiana na tym odcinku potrafilo zgasnac 2-3 razy wiec mam nadzieje ze wszystko teraz bedzie ok Dziekuje za pomoc

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...