Jump to content

Szuter.. ;)

diabel_215

Recommended Posts

Witam, od jakiegos (dluzszego) czasu, zamierzam sie do otwarcia/wybudowania toru o nawierzchni luznej, zbieram informacje, gadam z prawnikami, no i przede wszystkim organizuje sluszna ilosc papierkow, zwanymi pieniedzmi.

Zalozniem jest stworzenie trasy o dlugosci co najmniej kilometera o szerokosci okolo 4 mertrow, bez wyrypu, gdzie po przejechaniu kilku okrazen nadal bedziemy miec wszystkie kola ;) w miare bezpiecznej, nie bedziemy jezdzic przez las, wazne dla mnie aby na wypadkowych bylo pusto i w okolicy nie bylo niczego wielkiego i twardego. Ewentualne zagrozenia myslalem aby zabezpieczac balami slomy.

Za pare miesiecy odmroza mi sie pieniazki, wroce do PL i bede szukal miejsca, niestety tam gdzie planowalem od dawna jest to niemozliwe/bardziej skomplikowane niz bym chcial/za drogie. Mam jeszcze potencjalne dwie miejscowki, zaczynam wstepne negocjacje na ich temat. Ale moze ktos cos wie? Nastawiam sie glownie na malopolske/podkarpacie.

Tor prawdopodobnie bedzie bardziej hobbystycznym zajeciem niz zarobkowym, ale kto wie..

Ten temat pewnie pare rzeczy mi podpowie, jakie zainteresowanie bylo by w/w torem, jak "szybki" tor byscie chcieli, jako ze "droga" bedzie najprawdopodobniej budowana moge stowrzyc co tylko byscie sobie wymarzyli, jedynym ograniczeniem jest powierzchnia jaka uda mi sie wynajac.
Co byscie chcieli w takim miejscu? :) 
Pozdrawiam, Diabel :)

ale są też fragmenty dla samochodów.

O, to dla mnie news. Czyli jak się projekt upalowoza svx u mnie skończy to nie będzie daleko na próbę :)

Dzięki Giechu :)

Pajac masz na osiedlu park? mozna by przerobic  :biglol: 
Giechu tez pierwsze slysze o tym torze, moze dla tego ze w regulaminie jest napisane ze to tylko dla quadow i motorow..
Jumpman, mam do dyspozycji koparke i walec, bede jezdzil :)
Tommo, chce przywiesc pudelko po butach pieniazkow  :P