Jump to content

Poszukuje miejsca na przechowanie mojego WRXa w Katowicach

PiterOKL

Recommended Posts

Czesc, pisalem juz na FB, ale odpowiedzi zero :P

Mam ogromną prośbę (wstępnie)
W dniu 08.08 planuje wyjazd na wczasy do Bułgarii, dojazd do miejsca startu wycieczki mam, a bedzie to KATOWICE - Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 
I w zwiazku z tym szukam jakiegos forumowicza (zaufanego rzecz jasna), ktory byłby w stanie zaopiekowac sie samochodem (WRX) przez 10dni? Tzn mieszka w domku jednorodzinnym i ma miejsce pod drzewkiem, aby moje auto tam przezimowalo od 08.08 do 17.08. Nie chodzi mi o strózowanie nad samochodem, jedynie o pozostawienie go w bezpiecznym miejscu. A może ktoś w miare blisko od dworca PKS ma firme i na przyklad moglby stac na firmie przed ponad tydzien? Oczywiscie nie za darmo, a kwestia trunku lub zaplaty bedzie juz do ustalenia

To co, jest ktos w stanie pomoc? 

jezeli nic nie znajde, bede zmuszony dojechac PKP, ale wiadomo samochodem lepiej i nie trzeba czekac na kolejny pociąg powrotny do domu

Ja mam/znam takie miejsce...Ale

1) nie w Kato a w Gliwicach gdzie mieszkam- choć to żaden kłopot...tylko 20km a w Kato bywam często przy okazji spotów frumowych jak i w innych sprawach także:)

2) nie wiem czy jestem dość zaufaną osobą :)

Jeśli oba te punkty nie są przeszkodą to na Mnie możesz liczyć :D

WueM, nie szalej, oczywiscie ze jestes zaufanym kolegą :D szkoda ze nic blizej dworca pks jak narazie sie nie znalazlo, ale jeszcze troche czasu jest to moze akurat cos sie trafi :D dzieki!

okej jest juz pewne, startuje dnia 08.08 z KATOWICE - Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi

mam jeszcze tydzien, moze ktos bedzie w stanie pomóc? jak juz wspominalem nie za darmo, nie chcial bym zostawic samochodu przy ulicy na chodniku przez 10dni...

WueM wszystko fajnie spoko, ale nawet nie znam tam komunikacji miejskiej zeby dojechac pozniej do centrum i to jeszcze o 5:00. dlatego ze nikt nie zaoferowal nic blizej, nie bede robic tobie kłopotu, rodzice nas zawiozą a pozniej odwiozą do domu po powrocie :P

dziekuje!