Skocz do zawartości

forester kontra toyota i inni, fajny filmik


Marcin777

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci jest cała masa podobnych filmów, które jakoś mnie nie przekonują.

Pamiętam podobny filmik z rolek, gdzie Passat dawał radę podobnie jak Forester.

Zresztą i tak wszystko zależy od łącznika między kierownicą, a pedałami gazu/hamulca/sprzęgła - czyli kierowcy wyposażonego w mózg.

Nie ma takich samych sytuacji, o czym niestety zbyt często mogę przekonać się w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Czepialski ;)

Bardziej miałem na myśli film nr 2 z postu nr 1. Podobnie (IMO) Karas, który zapewne odniósł się do tego samego, a nie do tego, do którego link zamieścił.

 

Ale jeśli jesteśmy już tak drobiazgowi - osobiście mój kumpel Miśkiem wyskoczył z rolek katując auto poprzez przypalanie sprzęgła i traktowanie Evo hamulcem. W którymś momencie autko po prostu zjechało z rolek (4ech). Więc idąc tym tokiem myślenia - i na rolkach można próbować niekonwencjonalnych rozwiązań (zależnych właśnie od kierującego) nie dbając o swój środek transportu :biglol:

 

Inna sprawa -  do tej pory nie wiemy, jak to zrobił :P Pewną świadomość swoich czynów jednak zachował sądząc po jego wypowiedziach typu: "Ja mu dowalę, a potem go, k***a, będę hamował i musi go rzucać jak znów mu przypier***ę".

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyjechać z 4. rolek. Chyba, że masz silnik odrzutowy :-)

no właśnie mi się tak wydawało ;-) ale twój post pojawił się pod postem kolegi "radek_shin" który pisał o znajomym który zjechał z 4 rolek ... więc wywnioskowałem, że do tego sie odnosisz ze swoimi wskazówkami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem... haha z 4 rolek... to jak jechać z autem w powietrzu :-) Pewnie jedna się zatarła i miała mniejsze obroty niż koło i samochód się uwolnił czy coś w tym stylu, z trzech już jest możliwość wyjechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...