Jump to content

forester kontra toyota i inni, fajny filmik

Marcin777
 Share

Recommended Posts

W sieci jest cała masa podobnych filmów, które jakoś mnie nie przekonują.

Pamiętam podobny filmik z rolek, gdzie Passat dawał radę podobnie jak Forester.

Zresztą i tak wszystko zależy od łącznika między kierownicą, a pedałami gazu/hamulca/sprzęgła - czyli kierowcy wyposażonego w mózg.

Nie ma takich samych sytuacji, o czym niestety zbyt często mogę przekonać się w pracy.

dokładnie jak kierowca jest nie myslacy  to i super hiper naped nie pomoze :)

Czy korzystajac z okazji mozna sie dowiedziec jakie powinno byc zachowanie kierowcy - sposob na zjechanie z rolek?

Oj Czepialski ;)

Bardziej miałem na myśli film nr 2 z postu nr 1. Podobnie (IMO) Karas, który zapewne odniósł się do tego samego, a nie do tego, do którego link zamieścił.

Ale jeśli jesteśmy już tak drobiazgowi - osobiście mój kumpel Miśkiem wyskoczył z rolek katując auto poprzez przypalanie sprzęgła i traktowanie Evo hamulcem. W którymś momencie autko po prostu zjechało z rolek (4ech). Więc idąc tym tokiem myślenia - i na rolkach można próbować niekonwencjonalnych rozwiązań (zależnych właśnie od kierującego) nie dbając o swój środek transportu :biglol:

Inna sprawa -  do tej pory nie wiemy, jak to zrobił :P Pewną świadomość swoich czynów jednak zachował sądząc po jego wypowiedziach typu: "Ja mu dowalę, a potem go, k***a, będę hamował i musi go rzucać jak znów mu przypier***ę".

Edited by radek_shin

Nie da się wyjechać z 4. rolek. Chyba, że masz silnik odrzutowy :-)

no właśnie mi się tak wydawało ;-) ale twój post pojawił się pod postem kolegi "radek_shin" który pisał o znajomym który zjechał z 4 rolek ... więc wywnioskowałem, że do tego sie odnosisz ze swoimi wskazówkami ...

Właśnie doczytałem... haha z 4 rolek... to jak jechać z autem w powietrzu :-) Pewnie jedna się zatarła i miała mniejsze obroty niż koło i samochód się uwolnił czy coś w tym stylu, z trzech już jest możliwość wyjechania.

Ależ nie -  wystarczy spróbować zrobić to w poprzek. Napierdzielając kierownicą  ;) Lewo-prawo i wyskoczy. Nigdzie nie napisałem, że próbował wyjechać "ino na wprost".