Skocz do zawartości

Brak kontrolki małej ilości płynu do spryskiwaczy?


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Co odpowiedz to lepsza... dzieki Panowie dzieki....

@szamot, a nie ma przypadkiem takiego czujnika w H6? no musi byc!

 

WIecie co, rozumiem ze to dla mieczakow, ale jedziemy sobie, dzieciaki spia i pomyslalem ze cos sie stalo ze spryskiwaczami reflektorow bo nie dzialaja, ale czy aby na pewno? wiec jak kazdy osiol psikam psikam psikam a tu niespodzianka.... plyn sie skonczyl.

 

I co zjezdzac i budzic dzieciaki czy jechac dalej?

 

wiec skoro jest jakis czujnik ktory ogranicza zuzycie plynu do takich trywialnych rzeczy jak reflektor to czyz ciezko bylo podpiac to do jakiegos dynksa w kabinie?

 

ale wiem wiem, marudze, juz koncze i ide zplesc warkocz z wlosow na klacie jak prawdziwy facet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma czujnika jak jest :)

 

Najpierw brak płynu w reflektorach, później na tylnej szybie i w końcu na przedniej :) Także powiedziałbym nawet, że masz aż dwa poziomy kontroli małej ilości płynu hehehe

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie mam tego badyla, wywaliłam ten czujnik :mrgreen:

też myślałem nad taką modyfikacją

Swego czasu przez to pieroństwo zalałem płyn w stosunku 50/50 - 50 do zbiornika, 50 po za  :P

 

Jak Ci się to udało zrobić?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W H6 tak sie da, w innych nie :P

 

Zastanawialem sie ostatnio jaki jest sens istnienia tego badyla, prosze a jednaj jakis jest.


update maly

 

5L wlane, no po prostu szacun, bo nie ma to jak sie miesci 4-costam i pozniej sie jezdzi z tym costam...

 

tak wiec moglo by byc lepiej ale zdecydowanie nie jest zle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie ostatnio jaki jest sens istnienia tego badyla, prosze a jednaj jakis jest.

Dodatkowo badylem możesz zamieszać w zbiorniku (jak się bardzo postarasz), kontrolką w żadnym razie ;) Ach ci Japończycy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawialem sie ostatnio jaki jest sens istnienia tego badyla, prosze a jednaj jakis jest.

Dodatkowo badylem możesz zamieszać w zbiorniku (jak się bardzo postarasz), kontrolką w żadnym razie ;) Ach ci Japończycy...

 

 

Chyba taki sens jak  w przypadku bagnetu do sprawdzenia poziomu oleju, jak jest mało to się dolewa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...