Jump to content

Dodawanie obrazków na forum

panratownik

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Ja nie wiem czy to forum jest jakieś trudne tylko dla mnie do ogarnięcia czy może jeszcze ktoś ma też taki problem. Chciałem zamieścić kilka zdjęć w galerii mojego robala, szukam, szukam i za cholerę nie mogę znaleźć opcji upload. Gdzie się tworzy nową galerię i uploaduje fotki. Ktoś mógłby pomóc?

To dziwne bo temat niby jest dla nowych członków żeby się pochwalili swoimi samochodami itp a nie mogą zamieszczać zdjęć... Spoko ja tam na siłę nie będę pisał by sobie narobić postów. Po prostu dam sobie spokój ze zdjęciem. Pozdr.

Tworzenie galerii to jedno a dodawanie zdjęć w wątku "Moje Subaru" to drugie. Zupełnie nie powiązane ze sobą sprawy.

Ok to czy mogłabyś wskazać mi link gdzie jest opisane jak to zrobić? Klikam na Moje media i nigdzie nie ma opcji upload lub podobnej. Klikam na wstaw obrazek i pisze, żeby podać linka czyli muszę mieć serwer http na który to wrzucę i podlinkować tutaj?

Ok już chyba wiem. Trzeba użyć opcji "Dodaj odpowiedź" i tam jest "załącz plik" czyż nie?

Ja odpowiadałem zawsze przez dolny formularz pod odpowiedziami, w którym nie widać opcji "załącz plik".

Trochę mnie nakierowałaś. Dzięki :)

Tak, musisz mieć gdzieś na serwerze fotki i tu podlinkować klikając ikonkę "obrazek" lub dodać jako załącznik zdjęcie z własnego kompa.

Ta pierwsza opcja jest lepsza ponieważ wyświetlają się w poście duże zdjęcia ;)

Ja odpowiadałem zawsze przez dolny formularz pod odpowiedziami, w którym nie widać opcji "załącz plik".

Musisz wybrać opcję "Więcej opcji odpisywania", tam jest możliwość załączenia pliku.

• 1 year later...

Witam,

Chciałem odświeżyć temat.

Klikam w "mój profil" następnie "galeria" i nie ma tam nic żeby dodać galerię zdjęcia czy cokolwiek.

Próbowałem też przez zakładke "Galerie" na forum, wchodzę dalej w "nasze samochody" i też nie mam żadnej opcji dodania własnej galerii.

Mógł by ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak dodać galerię?

Moderator Aga napisała że trzeba mieć więcej postów do założenia galerii. Tzn. ile?

Z góry dzięki za odpowiedź.