Skocz do zawartości

Czy jest McIntosh europejski do OBK 2013/14?


Fala

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem, bo podmieniłbym w OBK US-Specu, gdzie wygląda to jak poniżej:

 

post-486-0-46742000-1405609878_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

McIntosh nie był oferowany w Outbacku w Polsce ani w Europie. Chociaż jest dostępny w Australii, Nowej Zelandii i pewnie też w Japonii:

http://www.subaru.com.au/outback/3.6r-premium

obk-image2_.jpg

W 'polskich' MY13/14 była 'czarna' nawigacja, która chyba trochę lepiej się komponuje:

subaru_outback_2.0d_lineartronic_comfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za post - w międzyczasie przypomniałem sobie, że McIntosh był w Legacy GT w PL

post-486-0-71354800-1406805376_thumb.jpg

post-486-0-69329600-1406805378_thumb.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za post - w międzyczasie przypomniałem sobie, że McIntosh był w Legacy GT w PL
 

Maciek, a przy okazji oglądałeś tego GT ze zdjęć, które wkleiłeś?   :)

 

Na żywo? Nie - nie miałem powodu, po prostu wklepałem 'subaru legacy gt' na Allegro i się pojawili, kilku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był, mam i używam ;-) audiofilem nie jestem, ale pasażerowie mówią, że daje radę.

Pytanie czy wszystko podejdzie i czy nie było jakiś różnić między MY10-12 a MY13-14. Poza tym sam McIntoshn miał 10 a nie 6 głośników i dodatkowy wzmacniacz pod siedzeniem kierowcy. Chyba będzie trudno go zdobyć, w Polsce był dostępny, w Szwajcarii i Niemczech chyba nie.

Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 9 głośników "Harman Kardon 440 Watt 9 speakers" --> http://www.harmankardon.com/estore/hk/us/about/content3.jsp?id=subaru-outback-us

Chyba faktycznie znalezienie McIntosha jest z zakresu "gruszki na wierzbie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na innych częstotliwościach nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek sprzedałeś srebrnego 3.6? Co teraz dokładnie kupiłeś?

 

Patrz w podpisie & PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Na wszelki wypadek napiszę, że chyba bym chętnie rozważył kupno do wszczepienia do US.

Ktoś coś? Demobil jakiś?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest cena nowego w ASO?

Możemy się pobawić w szacunek/zgadule :)

stawiam 5tys :)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reflektor kosztuje 3500 zł, płyta do DVD 1800 zł, dopłata do McIntosha 1000 euro, to końcowo myślę, że by była to kwota między 10 a 20 tys zł (zwłaszcza, że mamy dwa elementy, wzmacniacz pod siedzeniem i jednostka sterująca). Znalazłem cennik radia z nawigacją do Legacy IV, 2800 euro.

Jasionowski już o tym pisałeś w tym wątku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spróbuj może tutaj:

http://allegro.pl/subaru-legacy-2-5-gt-mcintosh-polski-salon-i5042953302.html

 

 

Auto po odbioru z salony miała zamontowaną navi McIntosh, jednak ten zestaw głośnomówiący nie współgrał z iphonem i został wymieniony na kenwooda. Przy okazji głośniki zostały wymienione na hertz + subwoofer. Oczywiści nowy zestaw mcIntosh leży w opakowaniu i sprzedaje razem z autem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj może tutaj:

http://allegro.pl/subaru-legacy-2-5-gt-mcintosh-polski-salon-i5042953302.html

 

 

Auto po odbioru z salony miała zamontowaną navi McIntosh, jednak ten zestaw głośnomówiący nie współgrał z iphonem i został wymieniony na kenwooda. Przy okazji głośniki zostały wymienione na hertz + subwoofer. Oczywiści nowy zestaw mcIntosh leży w opakowaniu i sprzedaje razem z autem.

 

Napisałem, dziękuję!

Swoją drogą zastanawiam się: karta pamięci z mapami jest sparowana z kompem samochodu. I karta i komp są z US.

McIntosh jest EU, nie wiem czy ma kartę do navi, wiem że jest niesparowany z kompem z US.

I...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj, http://allegro.pl/subaru-legacy-gt-nawigacja-macintosh-2009-2013-i5014925805.html

Tylko nie wiadomo co to warte po 6 latach od daty produkcji....

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, odradzam Ci tego europejskiego Macintisha. Mam go w Legacy. Ogólnie w ogóle z niego nie korzystamy oprócz radia. Limit cierpliwości wyczerpał się po 2 miesiącach.

A jeśli używasz iPhona to już w ogóle zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak sobie pomyślałem, że ja głuchy po blisko już 20 latach pracy tłumacza kabinowego ze słuchawkami na uszach i tak nie usłyszę różnicy hahahaha

 

A amerykańskie audio HK jest nawet bardzo dobre - i ma do tego 440Watt.

W wolnej chwili muszę się tylko zorientować, jak wygląda kwestia rejestracji DivX'a i możliwość odtwarzania filmów na tym zestawie, który mam w samochodzie.

 

Mam też obiecaną kartę pamięci z mapami EU, więc chyba tylko przy takiej zmianie pozostanę (wobec map US) - bo nie przeszkadzają mi mile/mpg/'F, a nawet ćwiczę liczenie w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...